Гобленарска седянка - 149

  • 77 037
  • 939
# 255
анн, раковинките на плажа?
донси, къде пътуваш?
тихерула, оленка, шапка свалям.
Виж целия пост
# 256
Ню Йорк. А забелязахте ли помощника ми т.е. част от него вляво?! 😆
Виж целия пост
# 257
Ню Йорк. А забелязахте ли помощника ми т.е. част от него вляво?! 😆
хахаха, чак сега видях лапата.
златен Нейо. подпира за снимката.
Виж целия пост
# 258
анн, раковинките на плажа?
Не. Ето този е.
Виж целия пост
# 259
оградка било. Simple Smile поне морското съм уцелила.
Виж целия пост
# 260
Добри, тази красота е благодарение на теб. Така че, шапка ти свалям и аз.Sparkling HeartFlowers Hibiscus
Виж целия пост
# 261
Страхотни красоти показвате.
И тези сайтове, които давате ме изкушават.  Grinning
Преди две седмици направих поръчка от https://emillygobelins.com/.
Започнах и единият. Надявам се скоро да покажа етап.

Зпаисвам си сега и този сайт веднага ми грабнаха окото някои. неща.
Виж целия пост
# 262
Да покажа и тук Ягодовата фея. Историята на този гоблен е дълга. Много отдавна в Холандия, на една гаражна разпродажба, за 1 евро купих парче панама с нашито на него едно краче и три листенца. Взех го заради панамата, за да си я ползвам за нещо друго. Прибрала съм го някъде и съм забравила за него. Минаха около 5-6 години, аз се върнах в България, родих първата си дъщеря и един ден съвсем случайно открих парчето панама. Дотогава обаче, бях започнала да се интересувам много от изобразително изкуство и разпознах в това краче и трите листенца картината на С. М.Баркър. Хубаво, ама без схема и конци ! Тогава в този форум издирих схема, наместих конците и го довърших. Първата му рамка беше със зелено паспарту. Реших да я сменя, защото гобленът направо си плачеше за дорисуване.  И ето крайният резултат! На мен много ми харесва, ще стои чудесно в зелената стая на малката ми дъщеря.
Виж целия пост
# 263
Супер е!
Виж целия пост
# 264
Наистина мнаго красив гоблен !
Виж целия пост
# 265
мери, ти си богиня!
картинката е прекрасна, като гоблен е още по-, но с рисуваната рамка ме прободе в сърцето. невероятно добре се е получило.
детето в мен се радва много. Simple Smile
Виж целия пост
# 266
mery 79 буквално ахнах като видях ягодовата фея. Прекрасно и нежно съчетание между гоблена и рисуваното паспарту. Поздравления! Нямам думи да изразя възторга си! Heart
Виж целия пост
# 267
Аз дори в първия момент не забелязах рисунките. Съвършена е феята!
Виж целия пост
# 268
Благодаря за хубавите думи! Радвам се, че ви харесва Simple Smile Аз все още го държа в хола да го гледам, малката ще почака да ѝ го сложа в стаята Wink
Виж целия пост
# 269
много ще върви на принцеската стая Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия