За бързи КУЛИНАРНИ въпроси и отговори

  • 32 356
  • 749
# 315
Точно това беше. Благодаря ти Моренка! Hug
Виж целия пост
# 316
Здравейте,
Само едно бързо питане, малко не е за тук питането, но надявам се ще ми отговорите.
Баница с яйца и сирене може ли да се съхранява извън хладилник до 48 часа -2 дни.?
Благодаря Ви предварително!
Виж целия пост
# 317
... Баница с яйца и сирене може ли да се съхранява извън хладилник до 48 часа -2 дни.? ...
Зависи на кава Т ще са... на топло не.  Не знам къде си... в Бг в момента може навън да са, на сянка, да не ги напича слънце ако се покаже.
Виж целия пост
# 318
... Баница с яйца и сирене може ли да се съхранява извън хладилник до 48 часа -2 дни.? ...
Зависи на кава Т ще са... на топло не.  Не знам къде си... в Бг в момента може навън да са, на сянка, да не ги напича слънце ако се покаже.

На стайна, навън нямам опция, а вътре не пече слънце.
Виж целия пост
# 319
На стайна, навън нямам опция, а вътре не пече слънце.
На стайна не бих рискувала с яйца. Сложи ги в някаква купа, буркан и на прозореца, няма как стаята да е без прозорец. Тия пържени яйца дори в хладилник няма да са особено вкусни.  Ако количеството е малко хич не ги мисли и хвърляй. Ако са повечко може да направиш  например огретен  с картофки и прясно мляко или да ги добавиш в миш маш, пак да минат през огъня. Иначе пържените яйца са доста безвкусни дори няколко часа след приготвянето им
Виж целия пост
# 320
На стайна, навън нямам опция, а вътре не пече слънце.
На стайна не бих рискувала с яйца. Сложи ги в някаква купа, буркан и на прозореца, няма как стаята да е без прозорец. Тия пържени яйца дори в хладилник няма да са особено вкусни.  Ако количеството е малко хич не ги мисли и хвърляй. Ако са повечко може да направиш  например огретен  с картофки и прясно мляко или да ги добавиш в миш маш, пак да минат през огъня. Иначе пържените яйца са доста безвкусни дори няколко часа след приготвянето им
Ама въпроса беше за баница с яйца...
Виж целия пост
# 321
ако не  е  топло ще издържи
Виж целия пост
# 322
На стайна, навън нямам опция, а вътре не пече слънце.
На стайна не бих рискувала с яйца. Сложи ги в някаква купа, буркан и на прозореца, няма как стаята да е без прозорец. Тия пържени яйца дори в хладилник няма да са особено вкусни.  Ако количеството е малко хич не ги мисли и хвърляй. Ако са повечко може да направиш  например огретен  с картофки и прясно мляко или да ги добавиш в миш маш, пак да минат през огъня. Иначе пържените яйца са доста безвкусни дори няколко часа след приготвянето им
Ама въпроса беше за баница с яйца...
хахаха много съм разсеяна.Flushed Реших, че е яйца със сирене.
Баница ще издържи няколко дни, ако не е много топло в стаята. През зимата аз също не я прибирам в хладилник за ден два си издържа, ако е по-хладно помещението.
Виж целия пост
# 323
Ако не се отоплява и според мен ще издържи. Пък и не са много хората, които зимата държат някакви супер високи градуси вътре, така че би трябвало нищо да ѝ няма.
Виж целия пост
# 324
Аз сега си давам сметка, че може би става дума за вече опечена баница. Всеки път като пека баница (целогодишно) я оставям просто в тавата на плота и си я ядем поне 2-3 дни. Нищо й няма, освен, че позасъхва отгоре и става хрупкава. Сготвена храна не се разваля чак толкова лесно, никакви тестени не държа в хладилник.
Виж целия пост
# 325
Така, де!
За печена баница Simple Smile.
В хладилник съм слагала и не е хубава после, за това питах?
Виж целия пост
# 326
Така, де!
За печена баница Simple Smile.
В хладилник съм слагала и не е хубава после, за това питах?
Държа на стайна температура. В деня на приготвянето покривам с кърпа, ако остане за следващия ден, покривам с фолио за свежо съхранение.
Виж целия пост
# 327
Аз нямам фолио и ползвам пазарска, найлонова торбичка. Нищо й няма да престои два-три дни.
Виж целия пост
# 328
Като правя баница, винаги стои извън хладилника (изяжда се за 2 дни). Не би ми дошло на ума да прибирам в хладилника, после никой няма да яде умряла от студ баница или притоплена в микровълновата.
Виж целия пост
# 329
Здравейте,
Само едно бързо питане, малко не е за тук питането, но надявам се ще ми отговорите.
Баница с яйца и сирене може ли да се съхранява извън хладилник до 48 часа -2 дни.?
Благодаря Ви предварително!
Krasivost,  Моят вариант -  когато ми остане  баница  я прибирам във фризера, опакована в хартия за печене.
Вадя когато ми потрябва още от вечерта и после преди консумация притоплям в МВ на 600 вата за 2 - 3 мин. Става като току-що изпечена.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия