Пазаруване от aboutyou.bg TEMA 13

  • 40 984
  • 753
# 480
И моето връщане е регистрирано на злополучната дата 23.11, и съответно пари още нямам. Направо още сега ще им пиша. Бяха ми написали, че ако до 7.12 нямам превод, отново да се свържа с тях.
Виж целия пост
# 481
И моето връщане е регистрирано на злополучната дата 23.11, и съответно пари още нямам. Направо още сега ще им пиша. Бяха ми написали, че ако до 7.12 нямам превод, отново да се свържа с тях.
Пиши какво са ти отворили ,защото утре и вдругиден съм в болница и най рано в петък мога да се занимавам с тях.
Виж целия пост
# 482
Аз също продължавам да чакам. Ще ги върнат, ясно е, но е изключително неприятно. Не съм опряла до 700лв, които имат да ми връщат, но не са малко пари. Чакането ме изнервя.
Виж целия пост
# 483
Някой попадал ли е на актуален код от инфлуенсър?
Виж целия пост
# 484
ANGI15
Виж целия пост
# 485
Някой има ли останал код за якета, над 15 %/ инфлуенскърския Simple Smile /
Виж целия пост
# 486
Здравейте, момичета! Да ви попитам следното - взех си едни маратонки Скечърс от предното намаление, тръгнах с тях, обаче от дясната маратонка при ходене се чува едно умерено силно пукане под стелката от мемори пяна, точно в момента, в който се свива стъпалото, направо ме влудява. С лявата маратонка не е така, нищо не се чува. Да ви се е случвало нещо подобно? Ако ви се е случвало, този дразнещ шум спира ли все някога? Grinning По принцип съм много спокоен човек, но като вървя по улицата това се чува и изключително много ме дразни. Иначе са много удобни, ама не знам дали ще успея да го изтърпя Grinning

Така започнаха да ми пукат едни сандали на Ессо, но беше след година-две носене. Реших, че нещо вътре в подметката се е спукало. И не, не се оправиха. Отдавна не съм ги носила, но си беше дразнещо.
Виж целия пост
# 487
Още един код за 25 % отстъпка за About You, за марката Ragwear.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 488
Здравейте, някой случайно дали има излишен код за обувки или сандали?
Виж целия пост
# 489
Аз имам Код за Levi's -20%: 20BRANDS
Кодът за отстъпка важи при поръчка с минимална стойност от 100 лв. Може да я достигнеш и като добавиш продукти от други марки.*
Дали са ми и персонален код за -15% заради неизпратеното яке от предишна поръчка.
Виж целия пост
# 490
Поръчка от 16.11, потвърждение по email че е при тях на 05.12 и днес си получих парите. Превод по старите още няма. Днес вече ще им звънна, т.к. срока мина
Виж целия пост
# 491
Днес имам още един превод, за който в приложението ми пишеше да очаквам връщане на парите на 9.12.
Виж целия пост
# 492
Цяла сутрин чакам на телефона и не ми вдигат!
Нещо се случва с връщанията от ония дати..пари няма
Виж целия пост
# 493
Давам мнение за последната ми поръчка.  Тази рокля много ми хареса на сайта, но на живо не е чак толкова пищна. Хубава е, но не мога да преценя дали ми е малка или просто яката е много тясна. Ще помисля дали да не поръчам по-голям размер.



Тази пък е много oversize. Размер S е като L на широчина, но в ръкавите не.

Виж целия пост
# 494
Цяла сутрин чакам на телефона и не ми вдигат!
Нещо се случва с връщанията от ония дати..пари няма

Аз също...
И това още повече ме притеснява. Не ми се занимава с разправии и подобни...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия