Бременност, бременни - бързи въпроси и отговори - тема 79

  • 42 044
  • 755
# 165
Момичета, днес ще си нося Личната амбулаторна карта за издаване на болнични за бременността. Тя обаче ми е със старите лични данни- адрес и фамилия. Дали е необходимо нещо да се променя по картона или да си купя направо нов?
Виж целия пост
# 166
Момичета, днес ще си нося Личната амбулаторна карта за издаване на болнични за бременността. Тя обаче ми е със старите лични данни- адрес и фамилия. Дали е необходимо нещо да се променя по картона или да си купя направо нов?

На мен ми го коригираха върху картона. Не съм издавала нов.
Виж целия пост
# 167
Момичета, в 4 г.с съм, вие изпитвахте ли болка в стомаха. Все едно имам някакво чревно разстройство, направо все едно някой ме изстисква и след известно време просто отшумява. Особено вечер към 2 часа задължително от няколко дни се събуждам от такива болки. Като мина през вц отшумява, но снощи доста ме въртя. Чувството е все едно изведнъж много ми се прихожда по голяма нужда, а всъщност не е така всеки път.
Виж целия пост
# 168
Здравейте, момичета. Може ли някой по-запознат да ми напомни, EPA или DHA трябваше да преобладава в рибеното масло за бременни?
Виж целия пост
# 169
DHA.
Виж целия пост
# 170
Благодаря!
Виж целия пост
# 171
Момичета някоя от вас да е била с нисък общ белтък на кръвните изследвания ?
Виж целия пост
# 172
При мен беше близо до долна граница и единственото което ме посъветва докторката ми по фетална е приемам повече белтъчини. Пих протеин за бременни,но го спрях по нейна препоръка понеже дъщеря ми вървеше едра. Роди се 10 дни преди термин 4.100кг,а с протеина според АГ лекарката щеше да е и повече☺
Виж целия пост
# 173
И аз пак да попитам, въпреки че вече мисля, че тук няма такива " щастливки" като мен - някоя по време на бременност да е имала подуване на лимфен възел, върху който АБ не е подействал? И ако има, как се е справила с това?
Виж целия пост
# 174
Аз имах подуване на два лимфни възела, заради периорален дерматит ( изключително обострен със всичките му екстри), който се появи още от самото начало на бременността. Но тъй като ме беше страх да пия антибиотик си го търпях и вече три месеца се боря,но лимфните възли се свиха.



И аз пак да попитам, въпреки че вече мисля, че тук няма такива " щастливки" като мен - някоя по време на бременност да е имала подуване на лимфен възел, върху който АБ не е подействал? И ако има, как се е справила с това?
Виж целия пост
# 175
Консултирахте ли се с АГ преди да започнете приема на тези лекарства?
ТОВА Е ЗОВ ЗА ПОМОЩ!
Преди малко бях при Аг на преглед, казах му че от 2 седмици получавам силни паник атаки и това че съм започнала да пия Клонарекс от 0,5мг , а той ми обясни че ако случайно не ги спра до раждането съм имала 50/50 шанс да си остана жива по време на раждане (понеже повечето жени получавали кръвозлив заради тези лекарства). Каза ми да си търся някоя добра университетска болница понеже може да се случи всичко. Много съм зле и се чувствам ужасно. Има ли жени с паник атаки които са пили лекарства до последно и в коя болница ми препоръчвате да родя? Да добвая,че въпреки че всичко си е наред, бебето е с главата на долу, но АГ излишно ме предупреди да не тръгна да раждам нормално понеже нямало как с тези паник атаки ..
Виж целия пост
# 176
Момичета бях на втора фетална ,но снимките малко ме плашат .
Бях при познат на АГ ми .
20 седм съм но снимките дали отговарят уж да ,но си представях по хубаво са излязат ..
Извинете ,че досаждам.
Честно казано нищо не личи според мен ,вярно че нищо не разбирам ноооо .
Все едно виждам балони .
Питах за аномалии или нещо лицево уж всичко точно .
Дай боже.

Виж целия пост
# 177
Всичко ти е наред. Стига с филмите. имам същите снимки, но с по-добро качество.
Виж целия пост
# 178
Бях на фетална в сф ,но не там .
Просто моя АГ ме прати при негов познат.
Мерси за успокоенито все пак .
Страхлива съм може затова да крият .
Виж целия пост
# 179
Няма как лекари да крият, ако му има нещо на плода. Ако е имало нещо щяха да са ти казали вече.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия