Новите условия за градски транспорт в София

  • 182 992
  • 4 204
# 4 185
Аз сутринта избягвам трафика, ама вечер на Сердика е мармалад.
По принцип трябваше да пуснат линията Младост - Люлин до Обеля, обаче го отложиха за догодина.

Няма да има такава линия.
 Връзката с Обеля е прекратена завинаги.
Няма да има пряка линия, но поне ще се сменят влаковете на едно място, че сега, отиване и връщане Люлин-Надежда е седем дена път с камили.
Виж целия пост
# 4 186
Защо решихте, че се прекратява метровръзката Люлин-Обеля. До колкото знам е прекратена временно за строителството на междинна метростанция.
Виж целия пост
# 4 187
Вече няма да има директни влакове и ще се налага прекачване на новата МС Панчо Владигеров като ще е улеснено на общ перон.
Това че е неудобство е ясно, но с реконструкцията на участъка ще се позволи да се намалят интервалите по М2, който сега се задъхва на моменти и особено от Сердика нагоре.

Отделно вероятно по-късно тази година ще започне и строителство в Люлин под Царица Йоанна до СОП.
Когато там стане готово вече няма да има две линии до Сливница ( М1 и М4 ), а само една, другата логично ще се отклонява след МС Люлин по новото трасе.

Това е решението с минимални щети и максимални ползи.
Виж целия пост
# 4 188
Дано скоро се облекчат нещата на Сердика, защото като спре някой от ескалаторите, имам чувството че ще стане някой инцидент!
Виж целия пост
# 4 189
Дано скоро се облекчат нещата на Сердика, защото като спре някой от ескалаторите, имам чувството че ще стане някой инцидент!
Какъв инцидент да стане? Вчера само единият ескалатор работеше
Виж целия пост
# 4 190
Ами голяма тълпа на затворено място и стълби...
Виж целия пост
# 4 191
От 15-ти възстановяват предсрочно метрото до Хаджи Димитър. Да видим дали ще го пуснат другия месец до Левски Г..
Виж целия пост
# 4 192
Обещах да покажа подобреното обслужване откакто има три линии до МС Витоша вместо една.
Резултатът : Трите линии са заедно в рамки по три минути, а между тях осем минути няма нищо :



Никога не съм смятал, че може да настъпи такъв разпад в Столична община. Целенасочено да се стараеш са скапеш положението, няма са успееш така добре.
Виж целия пост
# 4 193
А затова пък са оставили Обеля-Връбница с 1 трамвай. За какво са ни повече?😡
Виж целия пост
# 4 194
И тихомълком са въвели лятното разписание и А204 в час пик е на 12-13 мин и ако се качиш, трябва да черпиш. Как не ги е срам? Това е една от най-натоварените линии. И без "лятно" разписание автобусите са претъпкани, а от ЦГМ всяка година го играят този номер да разредят автобусите по нея.
Виж целия пост
# 4 195
В Дружба автобусите са ад. Аз харесвам квартала, познавам го, търсех си жилище даже, но ако не живееш до метрото, само кола и кракомобил те оправят.
Виж целия пост
# 4 196
Но за сметка на това на пл. Македония сутрин става такова хубаво задръстване, защото се събират няколко трамвая един след друг и не могат да преминат на светофара.
Това събиране на превозните средства по сходни маршрути много пречи, ако имаше начин може би да се следи в реално време и да се забавят примерно, не знам. Сигурно е много скъпо и трудно, обаче.
Обещах да покажа подобреното обслужване откакто има три линии до МС Витоша вместо една.
Резултатът : Трите линии са заедно в рамки по три минути, а между тях осем минути няма нищо :



Никога не съм смятал, че може да настъпи такъв разпад в Столична община. Целенасочено да се стараеш са скапеш положението, няма са успееш така добре.
Виж целия пост
# 4 197
Трамваи № 10, 13, 15 са единствени от Хладилника до пл. Журналист.
В уж луксозния Лозенец има доста възрастни хора, които си пазаруват и се движат по маршрута. Мотрисите са им много неудобни - трудно се качват, бавят се при слизане. Споделяли са ми, че комбинират метро и автобуси за където са тръгнали. Трите трамвая се кандилкат полупразни по Джеймс Баучер и през горичката. За мене тези линии са измислени за да правят часове работа на ватманите, а са неприложими за хората от квартала.
Често слизам от Дианабад до т.н. Попа/Патр. Евтимий/ с авт. 94. От там на спирката си чакам да дойдат удобните трамваи 12 и 18.
Виж целия пост
# 4 198
Шефът на депото не дава да се движат други трамваи към Лозенец освен тези жълтите единичните. Така че докато е шеф - ще се движат тези неудобните.
Виж целия пост
# 4 199
Шефът на депото не дава да се движат други трамваи към Лозенец освен тези жълтите единичните. Така че докато е шеф - ще се движат тези неудобните.
Не е ли заради горичката? Така поне съм чела, че другите трамваи не могат да минат оттам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия