Новите условия за градски транспорт в София

  • 183 306
  • 4 217
# 4 215
Изобщо нямам намерение да си губя времето с чекиране на картата! Не стига че автобусът, който най-често използвам, е претъпкан, не стига че валидаторите не са на най-удобните места, ами и шофьорите карат като бесни, все едно пътниците сме чувал с картофи! Има камери, да ги гледат от ЦГМ и да си преценяват. Може и да се качат на някой автобус, ей-така, за да натрупат опит.
Виж целия пост
# 4 216
То сега се бави качването, като някой без карта спре до валидатора, за да си купи билет, ако всички един по един се изреждахме да се чекираме в час пик...
Виж целия пост
# 4 217
То и автобусите са така, през минута всички които спират на съответната спирка и след това 12-15 мин няма нищо.
Аз не ползвам много често градски транспорт,  но ми се наложи няколко пъти в квартала. Нямам претенции за номера на автобуса, всички ми вършат работа за 3 спирки, ама няма.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия