Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 88

  • 47 608
  • 743
# 480
Вчера ми беше пункцията. АГ каза да чакам утре, т.е. вече днес обаждане за оплаждането. Обаждане още няма. В други теми гледам, че в същия ден са се обаждали. Какво ли се случва? Свито ми е сърцето.
На мен ми звъннаха на следващия ден на обяд чак. Но аз вече знаех, че са се оплодили, защото вечерта ми бяха начислили в профила сума за плащане за оплождането. Така че ако искаш може да си провериш джойстик профила.
Ако не са се оплодили има ли такса?
Таксата се начислява независимо дали са оплодени или не,все пак манипулацията е извършена независимо от крайния резултат.
Не съм сигурна дали е така. Мисля, че се начислява само за бройката оплодени.

Жакито, в профила ти в джойстик се вижда. Ако нямаш, направи си регистрация.
Виж целия пост
# 481
Вчера ми беше пункцията. АГ каза да чакам утре, т.е. вече днес обаждане за оплаждането. Обаждане още няма. В други теми гледам, че в същия ден са се обаждали. Какво ли се случва? Свито ми е сърцето.
На мен ми звъннаха на следващия ден на обяд чак. Но аз вече знаех, че са се оплодили, защото вечерта ми бяха начислили в профила сума за плащане за оплождането. Така че ако искаш може да си провериш джойстик профила.
Ако не са се оплодили има ли такса?
Таксата се начислява независимо дали са оплодени или не,все пак манипулацията е извършена независимо от крайния резултат.
Не съм сигурна дали е така. Мисля, че се начислява само за бройката оплодени.

Жакито, в профила ти в джойстик се вижда. Ако нямаш, направи си регистрация.

Да имам регистрация, в коя секция се вижда? Финансова справка?
Виж целия пост
# 482
Спрях Фемара и Регулон и ме дойде Мц свърши и сега имам гадни болки в десен яйчник
Виж целия пост
# 483
Здравейте!
Може ли някой да ми каже колко горе-долу се чака за час за първи преглед?
И дали “стари” пациенти получават час по-бързо?
Виж целия пост
# 484
В какъв смисъл чака? Аз съм от скоро в Надежда.  При Чапанова първият преглед чаках час и нещо
Виж целия пост
# 485
В смисъл като звъннеш по телефона да ти запишат час, след колко време реално ще е прегледа. Аз съм при Стаменов от 2017 г. След като родих 2020, направихме пауза и преди година започнахме борбата за второ детенце. Чакахме точно месец за първия преглед.

В какъв смисъл чака? Аз съм от скоро в Надежда.  При Чапанова първият преглед чаках час и нещо
Виж целия пост
# 486
Здравейте, искам да попитам колко се чака за записване на час при д-р Чапанова? Била съм на първичен преглед при Стаменов, но искам да правя процедури при Чапанова.
Виж целия пост
# 487
Здравейте, искам да попитам колко се чака за записване на час при д-р Чапанова? Била съм на първичен преглед при Стаменов, но искам да правя процедури при Чапанова.
Незнам как може да си смените доктора.Опитахте ли да се обадите и да запишете час при нея?
Виж целия пост
# 488
Ние не чакахме много за нея по телефона за след две три седмици.
 
Здравейте, искам да попитам колко се чака за записване на час при д-р Чапанова? Била съм на първичен преглед при Стаменов, но искам да правя процедури при Чапанова.
Виж целия пост
# 489
Благодаря за отговорите!
Имаше един период, когато много се чакаше за да ти се обадят за първоначален преглед. Затова мислех, че и сега се чака с месеци.
Успокоихте ме Simple Smile
Виж целия пост
# 490
И аз така мислех,  даже се надявах ама не .. Малко чаках, не помня колко , но не мисец по -малко. Аз ходя на месец . Като февруари не съм.
Виж целия пост
# 491
Някой на модерната схема програф, ериус и медрол 🥺 да е с объркан цикъл? Ясно е, че съм задържала фоликул, не ми е ново. Но 55 дни с еднинично прокървяване - когато трябваше да е нормалната менструация - ми е прекалено. Обадих се, казаха да почна дуфастон. Гърдите тежат, коремът боли, и нищо. Отдавна трябваше да съм в подготовка за ЗЕТ. За първи път взимам кортикостероиди без причина (без трансфер) и няма как да не е странна чак толкова дълга аменорея) .
Виж целия пост
# 492
Манди, аз като взимах кортикострероиди за автоимнно, цикъла ми беше много оскъден и чак с намаляването на дозата се нормализира.

Ellie D, някъде по време на ковида, се нормализира чакането за първи преглед и вече е месец макс, обикновено по-малко. Старите пациенти не чакат, освен при д-р Стаменов предполагам.
Виж целия пост
# 493
Здравейте, момичета. Колко дни след пункция ви се обадиха да ви кажат за оплодените яйцеклетки?
Виж целия пост
# 494
Здравейте, момичета. Колко дни след пункция ви се обадиха да ви кажат за оплодените яйцеклетки?

Още на следващия ден , около обяд ми се обадиха
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия