Инсулинова резистентност и отслабване с НВ-ВМХ, кето - Тема 59

  • 27 707
  • 746
# 225
Елипсовидните уж са по-щадящи за коленете, но пък аз само такъв съм пробвала и не знам другите колко повече биха ги товарили. Хубав уред си е, макар че и моят докато имах си имаше периоди дето е бил закачалка. Сега ми липсва много. Може и някой ден пак да си взема.
Виж целия пост
# 226
Влязох в сайта на зипро. Ами те май всичките са им елиптични. ПРосто май емаг не са го написали.
Виж целия пост
# 227
Елора, който и от двата да купиш ще е добре ... изобщо не знаех че има различни видове..Grin
От вчера почнах 15 мин да бягам навън (средно темпо), не е много , но след 3 пъти бягане направо си усещам другоядче мускулите на краката, невероятно, не съм вярвала, че може да има такъв ефект. Лек ден група!!! Yellow Heart
Виж целия пост
# 228
Предполагам. Видях в сайта им. Имат и някакъв 12 маховик и самата крачка е по-голяма. Като моя кетлер дето умря.
Гледах и клипчета и си личи. Ама струва към 1400. Нема нужда.

https://www.youtube.com/watch?v=N3-05477YoU ето този май ще купя

и по скъпия дето не ми се дават пари
https://www.youtube.com/watch?v=cKcydx7OqsE
Виж целия пост
# 229
абсолютно съгласна, маса пари за не знам какъв ефект, повече екстри ще има и функции ама хайде сега по-добре с останалите пари качествена храна да си купи човек! Та добре си се ориентирала, Елора Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 230
8 кг маховик не е зле си мисля.
Виж целия пост
# 231
Елора, който и да си купиш, ще е хубав, щом го ползваш. Моята пътека малко стои като мебел напоследък. А велоергометъра от две седмици все ще го местя в дневната, че е в спалнята за гости, където е студено Simple Smile Намерих един денонощен фитнес и сега се надъхвам да ходя в 6ч сутринта... ама още не съм се надъхала достатъчно...

Рулото Стефани стана чудесно! Направих го с кашкавал.
Виж целия пост
# 232
Много са си 1400... Че ти тия дето показа снощи нямаха и наполовина, т.е. за тия пари ще умориш един, ще си купиш нов след няколко години и ще умориш и него. Или ще си вземеш тренажора плюс още нещо хубаво, ако е зорът да ги похарчиш толкова Grinning
Сигурно е хубав, ама... за 2 пъти повече пари не вярвам че ще ти свърши 2 пъти повече работа. Или че непременно ще изкара два пъти по-дълго време преди да му видиш сметката и на него. Не е като във фитнес дето по цял ден ще го лангърка някой и да си струва да се вземе нещо дето носи на много тормоз.

Ева, успех желая с ходенето в 6 сутринта, направо завиждам на хора дето им идват такива мераци. Аз за да правя нещо такова в 6 сутрин, трябва сигурно дявола да съм яхнала... или той мен Joy
Виж целия пост
# 233
Иначе този дето е за 670 в друг сайт е 1100 Grinning
Виж целия пост
# 234
Ева, успех желая с ходенето в 6 сутринта, направо завиждам на хора дето им идват такива мераци. Аз за да правя нещо такова в 6 сутрин, трябва сигурно дявола да съм яхнала... или той мен Joy
Нати, чакай де! Това е още само мерак! Аз имам поне 20 минути път до залата във време без трафик. Което прави нещата малко "мисия невъзможна"... това значи да ставам в 5 за да мога да тръгна в 5,30 и да ида в 6 в залата. Като бях по-младичка и като нямах семейство ставах в 5,30 и карах колело в Морската градина до 7ч. После душ и на работа. Но това беше в друг живот. Живеех сама в центъра на града. А сега живея с ММ във вилна зона. Но поне зала след работа е постижимо, че явно с домашните уреди ми е трудно да се организирам. Още повече през зимата, когато нямам работа по градината. (ох как прозвуча това, с градината... сякаш земеделствам. Имаме райграс и цветя.)
Виж целия пост
# 235
Е че мерак пак имаш, аз сутрин мерак за нищо нямам, ама нищичко... когато мога направо я проспивам сутринта, че не искам изобщо да ми се случва такова нещо като сутрин, такава сова съм Joy
Аз затова и много пъти съм казвала че не може ей така за всички да важи това след еди колко си часа вечер да не се яде. Щото 6 вечер за някои е вече чакане да дойде Сънчо, а за други е посред активната част на денонощието и от там нататък тепърва още ни идва силата...
Но да, сложно злучи с логистиката както го описваш, дано да си намериш варианта който работи за теб.
Виж целия пост
# 236
не може ей така за всички да важи това след еди колко си часа вечер да не се яде. Щото 6 вечер за някои е вече чакане да дойде Сънчо, а за други е посред активната част на денонощието и от там нататък тепърва още ни идва силата...
Да, зависи от човека, от живота му и от сезона. Свекърва ми зиме, лете вечерят в 17ч. Не можем да ги поканим на гости с този техен режим. Ние зимата сядаме да вечеряме в 19ч, но лятото до 21ч сме навън. Аз към 8 влизам вътре да направя нещо набързо и чак тогава се вечеря. Мъжо или коси трева или полива. Няма как да се вечеря рано. Преди, като живеехме в центъра вечеряхме рано и излизахме след това да караме колелета.
Виж целия пост
# 237
Simple Smile
Виж целия пост
# 238
Сутрин и аз съм като птеродактил! Като отворя очите, първо пишкане и после кафе. Нищо друго не съм в състояние да правя. Камо ли да тренирам, направо мисия невъзможна. Аз тренирам вечер като се прибера от работа. Едно време като ходих на бокс след тежък работен ден, слагах снимка на шефчето ми на крушата и удрях здраво. Действаше ми прекрасно Trollface В края на стажа ми в тази фирма, си получи и един десен прав и на живо. До ден днешен го подиграват този ... да не казвам какъв.
Преди час сложих в глинен гювеч свински котлети с гъби, топено сирене и сметана. Сега ще го пъхна във фурната за 2 часа и довечера ще плющим. Така и така съм си вкъщи заради вируса, който ме повали, та имам време да готвя по-бавни нещица.
Тайс, благодаря още веднъж за споделените илачи за подуване. Днес съм вече много по-добре, коремчето ми е в почти нормален вид. Ще ги пия тези капки 1 седмица за всеки случай /поне така пише на листовката/ и дано като ги спра да не се появи пак този проблем.
"Произведението" ми е готово след 2 часа във фурната
Скрит текст:
Виж целия пост
# 239
Ехо, здравейте, помните ли ме Simple Smile Не съм ви следила от доста време, защото съвсем други неща ме вълнуваха. Бременна съм в края на 3 месец, първоначално ми беше доста зле, гадеше ми се и хапвах основно кисело мляко, банани, оризовки и картофи. От около една седмица вече се чувствам добре и с удоволствие се върнах към добрия стар НВВМ режим и яденето на истинска храна по моите разбирания. Разчетох се обаче из интернет и май е малко спорно до колко точно се препоръчва подобен режим по време на бременност. Има ли някоя от вас, която има опит по въпроса? Притеснявам се, че ако вдигна В над 50-60 гр, това ще се отрази на захарта ми, в същото време се чудя дали ниските въглехидрати няма да се отразят негативно на плода.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия