Интервално хранене/периодично гладуване/ фастинг тема 11

  • 79 114
  • 789
# 405
Аз не знам какво се случва при мен тази зима, но усещам голямо зацикляне и няма сваляне. Моята цел е 4 килограма за 2 месеца, но пак ми се струва невъзможно на фона на опита ми през последния месец. Обикновено правя фаст 18/6.
С повече движение (бързо ходене или поне терени с наклони), сауна (ако понася), масажи и супер изчистено хранене дали няма да се получи?
Виж целия пост
# 406
От лични наблюдения при мен се получава сваляне само когато съм на някакъв по-строг режим с храненето. В смисъл аз си прая 16:8 редовно, но си се глезя и си хапвам добре в часовете за хранене. За да свалям кг трябва и в тия часове за хранен и там да се ограничавам.
Примерно сега след нова година едно че ходя редовно на фитнес, чат пат като е по-топло ходя и да тичам в парка, интервално хранене, 4 седмици без алкохоли 2 пъти лунна диета на вода по 24 часа и накрая нищо общо взето - за месец януари да съм свалил 500 грама, и то това е много относително.
Надявам се със затопляне на времето да потръгнат нещата с отслабването.
Виж целия пост
# 407
Започнах НВХ-ВМХ, тренирах до преди седмица, но възпалих нерв на ръката и чакам да премине. Сауна вземам редовно. Имам масажор, тип пистолет, и антицелулитен такъв, ще ги вкарам в действие вече.
Виж целия пост
# 408
Аз не знам какво се случва при мен тази зима, но усещам голямо зацикляне и няма сваляне. Моята цел е 4 килограма за 2 месеца, но пак ми се струва невъзможно на фона на опита ми през последния месец. Обикновено правя фаст 18/6.

Защо не пробваш да включиш и луната към фастинга? Много добре ще развижи нещата според мен, а и е само веднъж седмично. Ако мислиш, че ще ти е много, прави само пълнолунието и новолунието.
Виж целия пост
# 409
Миналата седмица не успях да се включа в лунуването, защото тялото ми все още се адаптираше към новия режим и КЗ в деня на пълнолунието беше доста ниска-4.2, не се чувствах ОК. Иначе харесвам и по-дългите фастове (36-42 часа), с тях изчистих едни 3 кг. Сега остават още 4. Дано се размърдат нещата.
Виж целия пост
# 410
Е, не... момичета какъв е този късмет да не сваляш от гърдите, че и да качваш там! Ама какви ся тези чашки... мечти. 😆🤨 Най-много ме е страх да не свалям от гърдите и лицето... а първо там свалям.
13/8 има ли някакъв смисъл или най-малко 16 часа трябва да са без храна ?
Виж целия пост
# 411
Аз като ви чета съм най-зел от всички,но следя темата и сега при мен ще започне големия глад ,защото м.
Юли ми свършва майчинството,връщам се на работа и няма да мога да си облеча униформата..
Преди да забременея бях 94кг и за 3м с глад включващ само 1 кафе сутрин,1 постна чорба на обяд от 0,400мл за 3м стигнах до 78кг ..
Сега ще започвам пак същия глад ,понеже съм 118кг и за 5-6м трябва да сваля доволно..
Тази схема сработва при мен и наистина си е чист глад,супите са или таратот или зеленчуков борш-глад до убиване..
Така се бях осмукала,че и целулита нямаше шанс ..
Виж целия пост
# 412
А вечер?
Виж целия пост
# 413

Нищичкооо-вода No Mouth
Виж целия пост
# 414
Най-малко 16 ч за да има ефект.
На мен най-добре и засищащо ми се отразяват яйцата. 2022 г 6-7 месеца си правех по 3 яйца за обяд и салата и до вечерта изобщо не изпитвах глад. За вечеря също често си правех яйца (варени с 1/2 авокадо).
Виж целия пост
# 415
Най-малко 16 ч за да има ефект.
На мен най-добре и засищащо ми се отразяват яйцата. 2022 г 6-7 месеца си правех по 3 яйца за обяд и салата и до вечерта изобщо не изпитвах глад. За вечеря също често си правех яйца (варени с 1/2 авокадо).


Именно.При мен се получаваше 16+ часа като изключим кафето без захар и без сол ПОСТНИ супи вършат чудеса ,въпроса е да издържи човек,понеже наистина е брутално,но като започнат да падат размерите на дрехите и ти идва кураж и желание
Виж целия пост
# 416
Лично аз няма да издържа. С моето кардио от по 3-4 часа и по 3к изгорени калории, най-много да си навредя. Иначе съм най-малко 18 ч без храна. Обядвам след 13 ч, вечерята е между 18,30 и 19 ч.
Виж целия пост
# 417
Най-малко 16 ч за да има ефект.
На мен най-добре и засищащо ми се отразяват яйцата. 2022 г 6-7 месеца си правех по 3 яйца за обяд и салата и до вечерта изобщо не изпитвах глад. За вечеря също често си правех яйца (варени с 1/2 авокадо).

Да, наистина засищат и не подуват, но и от яйца и месо се обривам... много тъпо.

А момичето с глада, след като свалиш и започнеш пак да ядеш не качваш ли обратно?
Виж целия пост
# 418
3 месеца само на по една супа на ден ли? Четох, търках очите, пак четох - мне, май баш това си пише.
Това е жестоко недохранване... Няма нищо общо с идеята на фастовете, ами си е чист мазохизъм. А и после съвсем интересно ще стане, щото все пак човек не може и не бива да го прави за дълго това. А за това време колко дефицити ще се появят на едно и трето и пето, не ми се и почва да мисля.
Виж целия пост
# 419
Браво на вас, че отслабвате със супи. При мен никакви супи или таратор не вършат работа. Задържам водата, подувам се и на следващия ден не просто съм + в килата, ами и лицето ми е подпухнало. От години вече супи не пипам


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия