Пазаруване от aboutyou.bg TEMA 19

  • 77 980
  • 806
# 735
При мен чак днес се отбелязаха върнатите артикули на 01/04. Обаче нямам нито номер на товарителница, нито очаквана дата за възстановяване на парите.
Преди 2 дни се обаждах, казаха, че все още се обработват връщанията и да не се притеснявам.
Аз им писах онзи ден, нямам отговор, но одеве получих имейли, че са получили върнатите пратки. Обаче и аз нямам дата за връщане на парите в приложението.
Виж целия пост
# 736
Някой беше купил тази рокля.  Поръчах я, но не разбрах от описанието дали е с ластик на кръста, или с цип?
[url][/Виж този продукт в ABOUT YOU:

https://m.aboutyou.bg/p/vila/roklya-adeline-8364197?utm_medium=r … _campaign=product

Смъкни приложението сега:

https://app.adjust.com/hdfs9w4?deep_link=appaboutyou://p/vila/ro … a-adeline-8364197]
Виж целия пост
# 737
Няма ластик, нито цип.
И аз я получих, но я върнах- трябваше размер надолу да взема.
Виж целия пост
# 738
Къде са нашите големи Великденски намаления 😀😀😀
Виж целия пост
# 739
Няма ластик, нито цип.
И аз я получих, но я върнах- трябваше размер надолу да взема.

Прозира ли, аз поръчах 38, като чета е трябвало 36.
Виж целия пост
# 740
Не прозира, хубава е, но на мен ръкавите ми бяха много дълги и като цяло ми беше широка.
Виж целия пост
# 741
Ще пусна нова тема в понеделник.
Виж целия пост
# 742
Роклята е без ластик и цип, не прозира. Има подплата. Аз взех 36 размер и ми е точно.
Виж целия пост
# 743
Аз също съм между 34 и 36, но вторият размер ми беше голям. Особено ръкави и рамене. Не се възприех нещо.
На мен от двете повече ми допадна тази:
Виж този продукт в ABOUT YOU:

https://m.aboutyou.bg/p/only/roklya-hanna-7728938?utm_medium=ref … _campaign=product
Виж целия пост
# 744
Къде са нашите големи Великденски намаления 😀😀😀
E, не е уточнено за кой Великден: този или през 2024 г. 😂
Виж целия пост
# 745
Матеа, колко си висока? И твоята е много хубава, обаче ми изглежда доста къса.
Виж целия пост
# 746
Има Великденско намаление. Но има ли код, който може да се ползва?
Виж целия пост
# 747
Матеа, колко си висока? И твоята е много хубава, обаче ми изглежда доста къса.
168, три пръста над коляното е, заради ластика и гласенето се е вдигнала на снимката, но е прилична дължина със сигурност.
Виж целия пост
# 748
До - 50% пише при мен. Сутринта го нямаше. Simple Smile Отивам да си видя списъка с любими.
Виж целия пост
# 749
В моя списък с любими намалили само евтините от по 30-35 лв стоки. Тези от 100 лв нагоре почти са без промяна в цената.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия