На пазар в Одрин, Лозенград и Чорлу - 44

  • 125 463
  • 739
# 285
Последният път взех tantum verde и Theranatur.
Виж целия пост
# 286
Таблетки не мога да препоръчам, но мога да препоръчам спрей Мажезик. Позната ми го препоръча наскоро и съм много доволна.
Виж целия пост
# 287
Някой купувал ли е таблетки за смучене за гурло за дете?
Купих спрей за нос -iliadin, mlможе ли да препоръчете и друг за дете?
 Цени на лекарства от лозенград от 11.04.23г.
Виж целия пост
# 288
Прикачвам снимка на таблетки за смучене.
Преди няколко месеца в  аптеката ми ги предложиха като алтернатива на Стрепсилс и като цена бяха 3 пъти по-евтини.
Ползвам го като ми дращи гърлото и ме боли при преглъщане и след 1 таблетка ми минава.
Виж целия пост
# 289
djovana2 ,а дали тези таблетки стават за деца-7год. и 3 год.?
Виж целия пост
# 290
Публикувам текста на опаковката.
Нямам деца и не мога да кажа, но дано някой се включи в помощ с превода.
Виж целия пост
# 291
Някой купувал ли е таблетки за смучене за гурло за дете?
Преди около месец купих една кутия по препоръка на момчето, което работеше в аптеката, но са изцяло билкови и още не сме ги ползвали, за да дам отзив. Утре ще ги снимам, защото в момента нямам възможност.
Виж целия пост
# 292
Някой купувал ли е таблетки за смучене за гурло за дете?
Купих спрей за нос -iliadin, mlможе ли да препоръчете и друг за дете?
 Цени на лекарства от лозенград от 11.04.23г.


Аз доколото четох преди да си купя Илиадин 0,025 (cocuk и pediatrik пише на тях) са за деца, а 0,05 за възрастни. И за мен си взех 0,05.
Друг вид не съм пробвала.

Виждам че сте взели и Тантум верде и Мажезик. Имате ли наблюдение кой е по-добър?
Турският тантум не съм ползвала.
Виж целия пост
# 293
Аз пък сега ще ви разкажа как се снабдих хитроумно в стил "Чичо Крюч" с евтин колаген. Купих си ето това и то от един от евтините магазини - Бим или А1 не помня - collagen peptides Karistir sekersiz fiyat 150 g
https://www.google.com/search?q=collagen+peptides+Karistir+seker … ii=bTAO9LigDP3WmM

Eто го, това нещо купих за 40 лири декември миналата година, 150 г. - 30 порции, т.е. за 1 месец. После го захвърлих и сега се сетих за него и почнах да го пия. Има вкус на нищо - съвсем поносим и неутрален. Ами може би си внушавам, като в оная реклама "Хораа спря да ме боли" , обаче по-добре се чувствам.
Виж целия пост
# 294
Ето това са детските пастили за смучене за гърло. Взех ги за дете на 8г.
Скрит текст:

Извинявам се за задрасканото с розово, но върху кутията съм записала телефонен номер.
Как давате Долвена на деца като доза?
Виж целия пост
# 295
Някои купувал ли е капки за колики от Турция?
Виж целия пост
# 296
Гледам, че цената на Тайлол хот е вече като тукашната.
Замислям ходене до Одрин през един от 4-те почивни дни ( без неделя,разбира се) , за кой ден бихте ме посъветвали с най-малък риск за сериозни опашки на границата? Мисля, че доста народ ще се юрне , даже и на почивка отиват хората.
Виж целия пост
# 297
Цените на повечето неща започват да се връщат каквито бяха преди инфлацията и кризата в Турция. Иначе казано, преди 5-6 години там беше по-скъпо, отколкото тук.
Или колкото тук.
Виж целия пост
# 298
Какъв е вашият проблем при който е помогнал

Аз пък сега ще ви разкажа как се снабдих хитроумно в стил "Чичо Крюч" с евтин колаген. Купих си ето това и то от един от евтините магазини - Бим или А1 не помня - collagen peptides Karistir sekersiz fiyat 150 g
https://www.google.com/search?q=collagen+peptides+Karistir+seker … ii=bTAO9LigDP3WmM

Eто го, това нещо купих за 40 лири декември миналата година, 150 г. - 30 порции, т.е. за 1 месец. После го захвърлих и сега се сетих за него и почнах да го пия. Има вкус на нищо - съвсем поносим и неутрален. Ами може би си внушавам, като в оная реклама "Хораа спря да ме боли" , обаче по-добре се чувствам.
Виж целия пост
# 299
Какъв е вашият проблем при който е помогнал

Ами болки в гърба, когато ходя и други ревматични болки. Дископатия също. Но това е моето субективно усещане, не искам да създавам илюзии, че е нещо уникално.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия