Пъзели 53

  • 26 161
  • 736
# 510
Изрушках целия Озон за 5 дни-тогава бяха 16 парчета. Но нали чета темата, виждам пъзелите ви, отделно ми излизат реклами за пъзели...и ей ти 21.
Виж целия пост
# 511
Благодаря момичета, някак си се чувствам по-добре, като знам, че в лудницата ще си правим компания и ще редим пъзели заедно Grinning
Виж целия пост
# 512
Зле сме, но поне сме готини Simple Smile моите със сигурност са над 100 вече даже аз не помня колко са. Днес се разбрах с библиотеката да им подаря няколко кашона енциклопедии и книги и ще ми се отвори малко свободно място с идеята да събера пъзелите. Временно не купувам за да видя какво имам и какво ще наредя, че даже да взема да продам някой пъзел. Като се замисля имам пъзели от преди да се роди големия и не ги продавам, а той е на 15г. Преди 3-4 години направих голяма чистка и продадох сигурно едно 40-50 пъзела и оттогава много рядко продавам, но за сметка на това често купувам и всичко е точно.
Пъзела на Карън е голяма краста.
Виж целия пост
# 513
Добро утро, аз не пиша много напоследък, проблемите пак се струпаха повечко, ще видим дали ще се оправят или вече така ще е...
Но отстрани е много интересно да се наблюдава как идват новодошлите и минават през всички фази, през които минах и аз (а сигурно и много от другите в темата) Satisfied

Засега удържам фронта в озон, от толкова неща хич и не мисля за поръчки, а и точно тези, които ги искам най-много не са с толкова изкушаващи намаления.

По въпроса за времето и роклята от снимката с пъзела на Карън. Във Варна си е зима, миналата седмица имаше сняг, онзи ден валя дъжд цял ден, подгизнах няколко пъти. Просто съм влюбена в роклята, правена е по поръчка. Кадърът с пъзела първо го направихме по пижама точно след като стана, но после се сетих за роклята, и че с нея ще е по-яко, та специално я облече за случая Blush
Виж целия пост
# 514
Бухти, пожелавам ти скоро нещата да се нормализират, ако е възможно.
Роклята наистина е уникална и на детето ти стои прекрасно, то се вижда, че и тя си я харесва.
Скрит текст:
Джо също обича да носи рокли, аз й слагам само лятото, а аз ходя по къси панталонки, Онзи ден й казвам, че и аз вече ще нося повече рокли, защото тя все иска да съм в рокля, а тя ми отвърна - Мамо, та ти имаш само една! Joy
Представям си как го обяснява в училище, колко сме бедни и майка й има само една рокля и може би си я пере на реката с керемида. Joy
Виж целия пост
# 515
Завършен Simple Smile Типична Едука, здрави парченца, хлабава сглобка. Сигурно съм казвала, че по принцип докато редя, не обръщам много вимание на кутията, но в случая без картината нямаше да се оправя. Постоянно търсех коя капачка до коя се намира. Ще си търся някакъв подобен, защото много ми хареса.
Виж целия пост
# 516
Аз пък трябваше да се върна да погледна роклята Simple Smile Като видя Малката Бухтичка, погледът ми автоматично се приковава в къдриците и трапчинките. Нещо като с на Джо усмивката Simple Smile Пу, тия "грозни" деца пъзелски, бе!

Еве, според мен си готова за гаражна разпродажба. Тия дето знаем къде ти е гаража, идем с 200 км/ч Simple Smile
elfi, градиенти редила ли си?

Не знам забелязвате ли, но вчера и днес имам време да пиша тук! Дишам! След днес съм в отпуск чак до 23-ти и все ще го завърша пясъка му с пясък. Ако ли не, нося го на общо редене да го мъчите вие Grinning
Виж целия пост
# 517
Тони блока знаете, нооооо гаража не точно хаххаха. Те в гаража са малко пъзели само 30-40 повечето са на сигурно място в апартамента.
Ето напредъка след вчера с пъзела
Виж целия пост
# 518
И аз съм от тия, които чакат за освидетелстване. Вкъщи са понастоящем около 130-140. Две трети от тях не са нареждани още Simple Smile
Виж целия пост
# 519
Бухтичка, бързо да се наредят нещата по най-добрия начин за теб. Hug
Сигурно знаеш, че малката е вълшебница, като и видиш усмивката и забравяш за проблемите. Heart Eyes

Озон само мен оставиха без подарък за Великден. Упорито не искат да намалят нито един от трите пъзела, които искам. Аз пък упорито ще чакам.
Скрит текст:
За да не страдам много се възползвах от намалението в English home  и си взех ароматизатор Satisfied

Виж целия пост
# 520
Rainbow Cake
500 части
Ravensburger


В озон продължават да качват по някой и друг Равенсбургер, вече ги има и 6-те кръгли. Но сега гледам единия от новата серия по 919 със загадките, а те са серия от 3. Има новия черен крипт с многото кръгове и звездите.
Виж целия пост
# 521
Vox,  какво си харесла, та толкова са се стиснали Озонци?
От моите любими всичко е намалено, някои с мижавите 15 %. Един е със 17%, поне 20 да беше, да се подлъжа.
Виж целия пост
# 522
Vox,  какво си харесла, та толкова са се стиснали Озонци?
От моите любими всичко е намалено, някои с мижавите 15 %. Един е със 17%, поне 20 да беше, да се подлъжа.
Е ти нали вече поръча, къде се буташ с портмонето напред? Joy
Виж целия пост
# 523
Е ти нали вече поръча, къде се буташ с портмонето напред? Joy
Ти случайно да си чела Мечо Пух Joy
А и на моята възраст склерозирам и забравям, че съм поръчала Joy
Виж целия пост
# 524
Аз също се стискам.
Миналата седмица поръчах една играчка за рд на малкото човече и вчера тръгнах да искам ценова защита, като си казах, че като ми я заредят(към 5лв. щеше да е), ще поръчам един пъзел и 5те лв. да покрият доставката.  Да, обаче съм се заблудила, че са 10дни, вместо 7, ядосах се и реших да бойкотирам 😀
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия