Спойлери от реалити предавания - тема 11

  • 207 778
  • 2 490
# 315
За Генчо не знам,ама по-назад писах,че според  познат на Валерия ,цитирам го " не може и името си да напише без правописна грешка",е кауза пердута тя да е писала писма.
Виж целия пост
# 316
Мисля, че е ясно, че Елена е победителката за жалост ...
Виж целия пост
# 317
Е той може и да ги е преписал. Или, викаш, не си е дал и този зор 😀

Момчето е заето да се целува Grinning
Виж целия пост
# 318
Скрит текст:
И аз съм убедена, че печели Елена! Точно такъв и е характерът, както пише и Мириел - не се побира в кожата си от мерак да се похвали, видяхме я и в предаването как парадира с вниманието на Евгени към нея, сякаш е трофей някакъв. Освен това е точно в неин стил да реши след като е спечелила, великодушно да затопли отношения с Валерия и да чисти имидж. Изобщо не си представям ако губи от нея да го прави това. От тази гледна точка много си пасват с Генчо - тя е също толкова влюбена в себе си.
+ 1
Последната й снимка с колието в ИГ е показателно! Коя отхвърлена жена ще иска да носи нещо, подарено й от човек, който я е наранил/отхвърлил?!?

Тази, на която плащат да поства реклами.
Съжалявам, но не разбрах поста Ви? На кой плащат да поства реклами?

 На всичките инфлуенсърки/ блогърки/ влогърки до една. Скоро и на Евгени.
Виж целия пост
# 319
Почеркът от писмата е този на Евгени:

Преписвал е на ръка.
Мисля, че и писмата бяха написани с такъв почти печатен почерк.
Виж целия пост
# 320
А съдържанието - на Ваня Щерева.
Виж целия пост
# 321
Почеркът от писмата е този на Евгени:

Еха, Виви, благодаря! Продължавам да се изумявам този човек каква последователност има в изписването на буквите и съжалявам, че нямам в стази сфера по-дълбоки познания.
Виж целия пост
# 322
А съдържанието - на Ваня Щерева.

В това нямам абсолютно никакво съмнение. Simple Smile
Виж целия пост
# 323
Мисля, че е ясно, че Елена е победителката за жалост ...


Почеркът от писмата е този на Евгени:

Преписвал е на ръка.
Мисля, че и писмата бяха написани с такъв почти печатен почерк.
Детективите в темата са много добри! Шапка ви свалям!
Виж целия пост
# 324
Мисля, че е ясно, че Елена е победителката за жалост ...


Почеркът от писмата е този на Евгени:

Преписвал е на ръка.
Мисля, че и писмата бяха написани с такъв почти печатен почерк.
Детективите в темата са много добри! Шапка ви свалям!



Почерк 1:1 Simple Smile https://medium.com/@evgenygenchev - само с тези "есета" можем да сравним стила на писане. Прави ми впечатление, че някои неща като "и никакъв душ" са все едно изгубени в превода (and not a single shower, например) и биха звучали сто пъти по-добре на английски. Единствено с тези есета и постовете му в социалките можем обаче да разберем дали тези писания. са в негов стил. А по-запознатите със стила на Щерева ще кажат дали долавят нещо нейно Grinning
Виж целия пост
# 325
Всичко е договори и реклами. Харесвания,споделяне. Ей го на,сега всички ергенки,барабар с ергена публикували новата песен на Мила Роберт. Тъй че,не вярвам на абсолютно нищо. Дори не вярвам вече и на уж техните изпусканки.. накрая ще спечели Елисавета и ще видите вие 😂😂
Виж целия пост
# 326
Два многозначителни коментара на Елена.



Виж целия пост
# 327
Елена просто се прави на интересна по нейния си превзет начин Simple Smile аз все пак я харесвам, но не е тя жената до Генчо.
Нали вчера Габи пак е казала за него, че е ‘на Валето гаджето’, какво има вече да се коментира…
Виж целия пост
# 328
Два многозначителни коментара на Елена.




Според мен си признава, че е успяла! С това, че му е създала уюта, който той търси и е успяла да пробие рачешката черупка...
Виж целия пост
# 329
Елена да си признае коя е. Веднага! 😄
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия