Център за асистирана репродукция (ЦАР) тема 38

  • 69 490
  • 976
# 240
Здравейте,  вече разпращат заповедите. Ние подадохме на 14.08 и имаме издадена заповед от 08.09.
Успех на всички!
Виж целия пост
# 241
на моята заповед има дата 13.09, днес си я получих през сиситемата за електронно връчване
Виж целия пост
# 242
Здравейте! Искам да попитам тези които си взеха заповедта,дали е с увеличената сума. Успех на всички
Виж целия пост
# 243
Здравейте! Искам да попитам тези които си взеха заповедта,дали е с увеличената сума. Успех на всички

не, моята е за 5000лв
Виж целия пост
# 244
А в сайта на ЦАР променени ли са ви статусите? Моят гледам, че все още е "прието заявление".
Виж целия пост
# 245
А в сайта на ЦАР променени ли са ви статусите? Моят гледам, че все още е "прието заявление".

не мога да кажа, тъй като нямам входящ номер
Виж целия пост
# 246
А в сайта на ЦАР променени ли са ви статусите? Моят гледам, че все още е "прието заявление".

И при мен стои още статус"прието заявление". Подадохме документи на 09.08.2023
Виж целия пост
# 247
Мисля ,че точно преди малко са ги качили ! Цял ден проверявам ,но нищо .. и преди малко проверих … ИЗНЕНАДА !!! Успех на всички ние сме със статус “издадена заповед” !!!

А в сайта на ЦАР променени ли са ви статусите? Моят гледам, че все още е "прието заявление".
Виж целия пост
# 248
Да, променени са вече Simple Smile
Успех!
Мисля ,че точно преди малко са ги качили ! Цял ден проверявам ,но нищо .. и преди малко проверих … ИЗНЕНАДА !!! Успех на всички ние сме със статус “издадена заповед” !!!

А в сайта на ЦАР променени ли са ви статусите? Моят гледам, че все още е "прието заявление".
Виж целия пост
# 249
От сърце ви пожелавам успех, момиче! Нека това са ви последните заповеди и да завършат за всички с бебета!

Heart ExlHeartbeatFlowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 250
Благодаря Heart Дай Боже да са ни на късмет на всички Hands Pray
От сърце ви пожелавам успех, момиче! Нека това са ви последните заповеди и да завършат за всички с бебета!

Heart ExlHeartbeatFlowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 251
Здравейте!
В сайта проверих в петък, че имаме издадена заповед за фонда от 13.09(подадохме документите на 01.09) , но тъй като направих грешка и поисках получаване по куриер, все още не сме ги получили.
Разбира се за късмет днес ми дойде и явно ще изтървем този месец.
Вчера бях до ЦАР и ми казаха, че в петък са ги предали на Еконт.

Искам да питам дали някой е запознат колко време отнема да се доставят с куриер документите ?
Виж целия пост
# 252
До колкото знам ги раздават по реда на входящите номера и срокът за раздаване е този, който те са споменали в сайта. В случая ще ги раздадат до 25.09, но вашата кога точно ще бъде доставена няма как да знаете. На мен са ми я доставяли единият път много бавно, почти последния ден от срока, а другият път сравнително бързо, някъде на 3-4 ден от официалното издаване. Може да пробвате да попитате в Еконт случайно дали нямат такава информация, какъв е графикът за доставка. Реалистично е да очаквате утре или вдругиден да успеят да ви я доставят при положение, че в петък са им ги предали, просто не знам дали ще има време да си запишете час за преглед. Стискам ви палци да успеете този месец.
Виж целия пост
# 253
Здравейте, бих искала да попитам, има ли вече дами които са си получили заповедите по еконт и ако да, биха ли споделил кой номер са? Благодаря предварително ☺️
Виж целия пост
# 254
Здравейте!
Аз съм номер 70536 и все още чакам да си я получа по Еконт..
Калявам си търпението Simple Smile

Здравейте, бих искала да попитам, има ли вече дами които са си получили заповедите по еконт и ако да, биха ли споделил кой номер са? Благодаря предварително ☺
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия