Център за асистирана репродукция (ЦАР) тема 38

  • 69 495
  • 976
# 270
Здравейте,да сте пили добавки за увеличаване на АМХ за да кандидатствате по фонда и какви ако някой е пил

най-вече витамин Д3+К2. Аз взимах по 5000UI на Now foods. От 0,48 стана 0,78. Вдигна се някъде след 2 месеца.
Благодаря за бързия отговор. На мен ми казаха да взема Ова бус или профертил
Виж целия пост
# 271
На мен ми дадоха Вигантол.
От 0,56 се вдигна на 0,77.
Виж целия пост
# 272
Здравейте,да сте пили добавки за увеличаване на АМХ за да кандидатствате по фонда и какви ако някой е пил

най-вече витамин Д3+К2. Аз взимах по 5000UI на Now foods. От 0,48 стана 0,78. Вдигна се някъде след 2 месеца.
Благодаря за бързия отговор. На мен ми казаха да взема Ова бус или профертил

моята информация е, че АМХ може да е изкуствено занижен при ниски нива на витамин Д. Останалите добавки могат да подобрят качеството на яйцеклетките, но не знам дали са свързани с АМХ.

Сега си погледнах изследванията. След 1 месец прием на Витамин Д не е мръднал, АМХ 0,48. След това съм добавила К2 и се е покачил от 65 nmol/l на 110 nmol/l след още един месец, АМХ 0,78. През двата месеца съм пила още като отделни добавки селен, магнезий, омега 3, CoQ10, резвератрол, цинк и фолиева киселина. След това минах на опти ова, което съдържа само 1000UI витамин Д без К2 и пак е паднал на 65.
Виж целия пост
# 273
Възможно е просто да ви трябва повече витамин Д, когато дневната доза надминава 3000UI тогава се комбинира с вит. К2
Виж целия пост
# 274
Благодаря на всички за отговорите,желая ви успех
Виж целия пост
# 275
Здравейте!
Малко ми е неясно за ЗЕТ финансирането, ако може да ми помогнете. Ние сме с мъжки фактор и кандидатствахме 2022 година. След одобрение, още първи опит беше успешен и вече си имаме 10 месечна принцеса. Сега правиме опити по естествен път за второ (да знам малък е шанса), но декември месец мисля да си направя ЗЕТ (имаме 5Е). Мога ли след вече успешен опит по фонд да кандидатстваме пак по фонд за ЗЕТ? И ще трябва ли отново да правиме спермограми и изследвания?
Виж целия пост
# 276
Здравейте,

може ли някоя от вас , която е със заповед на ЕЦ да ми обясни дали заедно с 4-те пункции са включени и 4 трансфера или трансферите се плащат ?
Виж целия пост
# 277
Believe, след всяка пункция се прави оплождане и се замръзяват, след 4тата има свеж трансферт, поне така ми обясниха на мен.
Виж целия пост
# 278
Believe, след всяка пункция се прави оплождане и се замръзяват, след 4тата има свеж трансферт, поне така ми обясниха на мен.

замразяването включено ли е в заповедта и след това размразяване ?
Виж целия пост
# 279
предполагам
Виж целия пост
# 280
Включено е замръзяване и размразяване, без съхранение.
Виж целия пост
# 281
Привет, видях, че за кандидатстване към ЦАР 0.5 е минималният АМХ, това значи ли, че 0.71 е ок за кандидатстване?
Виж целия пост
# 282
Привет, видях, че за кандидатстване към ЦАР 0.5 е минималният АМХ, това значи ли, че 0.71 е ок за кандидатстване?

да, валидността на резултатът е 6м
Виж целия пост
# 283
И при нас така беше като кандидатствахме последния път.
Пишете, че има промяна в обстоятелствата - нова лична карта. Включвате и копие на новата лична карта и на него пишете “Вярно с оригинала” и подпис. Това е. Успех!
Мерси много за отговора, бих искала още нещо да попитам в бланката "Декларация за липса на промяна в обстоятелствата", ли отбелязваме, че има промяна?
Виж целия пост
# 284
да, в декларацията се пише на ръка вместо няма промяна - има промяна, на мен ми се обадиха да им изпратя допълнително и декларация за защита на личните данни
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия