Термин Септември 🤰🏻2023 💝 (Тема 2)

  • 62 933
  • 725
# 585
Честита радост, да е жива и здрава малката принцеса, а мама бързо да се възстанови😊
Виж целия пост
# 586
Благодаря ви, момичета. Бъдете здрави и вие и ви пожелавам скоро да си гушкате съкровищата.

Аз също не бях нагласила целия багаж, приеха ме изневиделица, бях на тонове, започнах да кървя и се оказа, че плацентата ми се е отлепила. Важното е, че нещата завършиха добре и благодаря на Господ, че се роди жива и здрава. ❤
Виж целия пост
# 587
Cardy, честито! Heart Пожелавам ви много здраве и щастливи мигове заедно с малкото човече, а на теб - бързо възстановяване! Flowers Hibiscus Как се чувстваш?
Виж целия пост
# 588
Cardy честита бебка! Да бъде здрава, щастлива и безгрижна. Обичайте я и бъдете щастливи. Бързо възстановяване.
П.С. Не е мъничка, идеална е!
Виж целия пост
# 589
Благодаря ви! ❤
Аз съм добре. Понаболява ме операцията, но нищо, което да не мога да изтърпя. Тежко ми беше раздвижването, но знам, че ще мине. Просто нямам търпение да си гушкам момичето.
Виж целия пост
# 590
CardyR - честита рожба, да ти е много здрава и да расте безгрижно. На теб бързо възстановяване и скоро да се гушкате вкъщи. Revolving Hearts

Да се похваля, госпожицата се е обърнала главично вече, но пък е с грешно разположение на главата (май тилно се  води), та сега ще чакаме да си я завърти. Бях си взела гимнастическа топка и отвреме на време се клатушках на нея, не знам дали е помогнало, но пък не е навредило. Вече, откакто е с крачетата нагоре, я усещам по-активно. Мисля тези дни да приготвя багажа за родилното, макар че е в частна болница и почти нищо не изискват да нося. Подготовката ми за раждането е да гледам някои семинари (на Елена Василева много ми допадат), да не чета за усложнения и с настройката, че щом толкова много жени са родили (някои по 2 и 3 дечица дори), ще се справя и аз. Предполагам, че като терминът ми наближи още малко, ще почне да се прокрадва притеснението и реализацията, че скоро ще сме трима.

Слава Богу рефлуксът ме мъчеше само един ден, но това е ужасно и съчувствам на всички, за които е ежедневие.
Виж целия пост
# 591
Здравейте, дами. На 14.08 родих естествено    нашите лъвчета Андрей и Матей в 37ма седмица. За съжаление Матей е по-малък и ще се наложи да останат в болницата повече от мен, но скоро се надявам да си ги гушна 🦁🦁
Виж целия пост
# 592
Happysocks , честита двойна радост!  Нека бъдат здравички и много щастливи! Бързо да наваксат и да се гушкате в най- скоро време! 🍀♥️

Аз багаж още не съм гласила, по- скоро всичко ми е разпокъсано, са о трябва да ги наглася в куфара, ама като гледам как почнаха да се задават бебоците и тука, и в групата във фейса, ще трябва да се поразбързам.

CardyR, гледай да се движиш възможно най- много, така възстановяването ще е още по- бързо. Иначе малките бебчета наваксват много бързо, дъщеря ми до 7-8 месец качваше по кило, кило и половина 😄, а се роди 2,450 и 46 см.
Виж целия пост
# 593
Здравейте, дами. На 14.08 родих естествено    нашите лъвчета Андрей и Матей в 37ма седмица. За съжаление Матей е по-малък и ще се наложи да останат в болницата повече от мен, но скоро се надявам да си ги гушна 🦁🦁
Още една хубава новина! Честито двойно щастие! Heartbeat Много хубави имена сте им избрали! Нека бъдат много здрави! Blue Heart
Виж целия пост
# 594
Happysock честита двойна радост, пожелавам скоро да се гушкате всички вкъщи и бързо възстановяване на теб!
Виж целия пост
# 595
Здравейте, дами. На 14.08 родих естествено    нашите лъвчета Андрей и Матей в 37ма седмица. За съжаление Матей е по-малък и ще се наложи да останат в болницата повече от мен, но скоро се надявам да си ги гушна 🦁🦁

Честити юначета ! Бъдете здрави и щастливи. Бързо възстановяване и  дано скоро да сте си у дома !
Виж целия пост
# 596
Честито да са всички бебета! Бързо възстановяване на майките!
Виж целия пост
# 597
Благодаря ❤❤
Виж целия пост
# 598
Честита двойна радост! Бъдете здрави 🩵
Здравейте, дами. На 14.08 родих естествено    нашите лъвчета Андрей и Матей в 37ма седмица. За съжаление Матей е по-малък и ще се наложи да останат в болницата повече от мен, но скоро се надявам да си ги гушна 🦁🦁
Виж целия пост
# 599
Здравейте, дами. На 14.08 родих естествено    нашите лъвчета Андрей и Матей в 37ма седмица. За съжаление Матей е по-малък и ще се наложи да останат в болницата повече от мен, но скоро се надявам да си ги гушна 🦁🦁

Честита двойна радост, Happysocks! Да са живи и здрави малките юнаци и скоро вкъщи да се гледате и гушкате! 💙💙💙
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия