Ергенът 2 ❤️ Симфония от чувства - Тема 13

  • 229 694
  • 4 066
# 1 890
Нищо ни хапнаха гостите Joy.баклавичката да не изсъхне там Joy
То на мен глътката вино ми приседна докато гледах Grinning,
Добре,че в днешно време младите сами си се избират и решават...
Виж целия пост
# 1 891
Не видях някой някого да хареса дотук. Има време.
 Отношенията между Евгени и техните напомнят на Вал и майка и. Едно бунтарско такова.
Виж целия пост
# 1 892
Това което Елена прави се нарича "добро възпитание".
Нормално е, като се видиш за пръв път с някого, да бъдеш любезен.
В България често смятаме доброто възпитание  за лицемерие и мазнене.
Нормално е държанието на Елена, хареса ми разговора с родителите.
Но все пак си каза "не"-то за имената, макар и с усмивка, и любезно, така и трябва.
Виж целия пост
# 1 893
По улиците е като едно време по време на Световното през 1994 Joy Жив човек няма, всички са пред телевизорите и след три часа ще имаме една пияна нация!


Хахахахахахаахахахах
Виж целия пост
# 1 894
Аз пред мойта свекърва ходя така както обикновенно си ходя ,не се обличам по различно,а това за скритите татуси съм съгласна и аз го забелязах
Искала да я видят каквато е, ама облякла девическа рокля и скрила всички татуси. Дообре
Ти пред свекъра  как се разхождаш ? Бас ловя , че нямаш едва татуировка и си от вечно заклеймяващите лели.
Виж целия пост
# 1 895
И баща му и майка му харесаха Елена,  само че не те избират.
Виж целия пост
# 1 896
Не я харесаха чисто визуално, но какво да кажат..не върви.
Виж целия пост
# 1 897
Гени мама е много лоша реклама за салоните им за красота.
Бащата ми напомня за единия брат Аргиров, доста младее пред жена си.
Убедено твърдя, че Генча не е тяхно дете, никаква прилика не откривам, никаква.
Виж целия пост
# 1 898
Това което Елена прави се нарича "добро възпитание".
Нормално е, като се видиш за пръв път с някого, да бъдеш любезен.
Тогава да беше спестила завоалираните уж обяснения, че това с виждането с родители на жених и е за Н-ти път. И много неприятно хихика тази Елена!
Виж целия пост
# 1 899
Етито трябваше с тази рокля да се представи пред свекървата. Joy
Виж целия пост
# 1 900
Ах тези "късметчета". Колко случайни. 😂😂😂
Виж целия пост
# 1 901
Олееи..пак ли Ленка....неее...
Поне й ходи червената роклА...
Виж целия пост
# 1 902
Късметчето му казва : Бягай!
Виж целия пост
# 1 903
Етито трябваше с тази рокля да се представи пред свекървата. Joy
Да прикрие татусите 😃
Виж целия пост
# 1 904
Елена сякаш дава задна. Така го виждам!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия