КАУФЛАНД - тема 66

  • 68 251
  • 795
# 450
Точките и аз сега ги видях, зачистих леко и изчезнаха. Stuck Out Tongue Closed Eyes
Не знам какъв е този капак с дупки за отцеждане. Моят си има стакълце вътре. Smiley
Струва си тенджерата, стабилна е.
Виж целия пост
# 451
Ами, капакът за отцеждане има нещо като метален борд около един пръст (иначе мисля отгоре пак си беше стъклен) и има по-едри дупки от едната страна и по-малко от другата страна. Т.е. да можеш да отцеждаш спагети или зеленчуци, като наклониш тенджерата със затворен капак над мивката. Не знам дали го обясних добре...😅 Обаче отдавна не съм ги виждала тези тенджери...
Виж целия пост
# 452
Не, не е такъв.
Виж целия пост
# 453
И аз съм горд собственик на въпросната тенджера от близо 2 месеца. Пак на същата цена бяха тогава. След първото готвене се появиха  петната, а в София водата не е варовита. Мислех да я връщам, но ММ си я хареса и не ми се търсеше друга. Даже днес сготви грах с месо в нея.
Виж целия пост
# 454
Значи такъв си е моделът им, да не се притеснявам. Smirk И на мен си ми харесва.
Виж целия пост
# 455
Здравейте! Бърз въпрос: свекърва ми в момента е в магазина и се чуди на еърфрайера. Пита ме да го взима ли или не. Аз си нямам хал хабер. Някой притежава ли го и заслужава ли си?
Благодаря!
Виж целия пост
# 456
Много съм доволна днес от пазаруването си в Кауфланд. Излязох с пълна количка и всичко беше намалено.
Виж целия пост
# 457
Аз последователно минах през Лидл и Кауфланд.
В Лидл мъртвило. Взех каквото бях харесала от брошурата.
В Кауфланд имаше много промоции извън брошурата. А на “клошарския щанд” беше рай. Кисели млека с червен етикет по 0.80 ст, ементал за 2.99 намален от 4.99, френски макарони от 10 лв на 4.99, сирене бри и то преоценено на 2.49. Общо взето за 20 лв напълних цяла торба.
А в Лидл за 2 овесени млека, пилешки хапки, шок. бонбони и от пекарната 2 пици дадох 28.63 лв..
Виж целия пост
# 458
Здравейте! Бърз въпрос: свекърва ми в момента е в магазина и се чуди на еърфрайера. Пита ме да го взима ли или не. Аз си нямам хал хабер. Някой притежава ли го и заслужава ли си?
Благодаря!
Малък и слаб като мощност.
Виж целия пост
# 459
При нас течните сметаните XXl по 3 в опаковка са намалени на 2,99лв. Взех и UV лампа против комари, беше намалена, а и отдавна я заглеждам. Лятно време, вечер много ме дразни ако е светнато и през комарника влизат едни мъничета, мушички.Само за комари ли действа или ще ги пъди и тях.
Виж целия пост
# 460
При нас течните сметаните XXl по 3 в опаковка са намалени на 2,99лв. Взех и UV лампа против комари, беше намалена, а и отдавна я заглеждам. Лятно време, вечер много ме дразни ако е светнато и през комарника влизат едни мъничета, мушички.Само за комари ли действа или ще ги пъди и тях.

Тази лампа не ги отблъсква, а ги привлича и ги убива.
Виж целия пост
# 461
Имам купон за имен ден 1 кутия сезони за 2.09лв, валиден до 02.07.23г. Ако някои иска да се възползва да пише.

Виж целия пост
# 462
Вчера се убих да търся промоционална кофичка от 400 грама котидж на Ескуиза и няма и няма. Извиках сътрудник, който каза, че няма такава в момента. Отворих пред него актуалната брошура в електронен вариант през едно приложение за всички магазини, което ползвам и му показах. Човекът извади същата брошура, но хартиен вариант и ми показа същата страница със съвсем друго съдържание.
После, вкъщи влязох в електронната брошура в техния си сайт и установих, че страници 18 и 19 изобщо не съвпадат.
Страниците в приложението:


И страниците в приложението на Кауфланд:


Супер странно. Имайте го предвид.
Виж целия пост
# 463
Снощи ходих пак до Кауфланд и си купих уок тигана и два ножа на Brio. Благодарение на добрите отзиви в темата! HeartFlowers Cherry Blossom
Но... лимети нямаше. Оказа се, че не са получили.
Виж целия пост
# 464
Вчера се убих да търся промоционална кофичка от 400 грама котидж на Ескуиза и няма и няма. Извиках сътрудник, който каза, че няма такава в момента. Отворих пред него актуалната брошура в електронен вариант през едно приложение за всички магазини, което ползвам и му показах. Човекът извади същата брошура, но хартиен вариант и ми показа същата страница със съвсем друго съдържание.
После, вкъщи влязох в електронната брошура в техния си сайт и установих, че страници 18 и 19 изобщо не съвпадат.
Страниците в приложението:
Скрит текст:

И страниците в приложението на Кауфланд:
Скрит текст:

Супер странно. Имайте го предвид.
На мен ми се е случвало така при различни филиали в приложението и в сайта. Едното сочи филиал ведин град, а другото в друг.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия