Клиники в Истанбул - тема 17

  • 60 024
  • 728
# 450
Мемориал първи опит - 2475 евро; втори опит 2250 евро. В цената е включен свеж или замразен трансфер. Ако не се стигне до трансфер връщат 20% от сумата или ги приспадат от следващия опит /проверена информация, в момента съм тук за втори опит, без трансфер от първия/
Виж целия пост
# 451
t_doncheva, бихте ли споделили как преминава една стимулация при тях? Може и на лично. Колебая се м/у Мемориал и Бахчеджи.
Виж целия пост
# 452
Здравейте,
Аз си завърших процедурата октомври месец в Мемориал успешно (за сега)❤
Стимулацията ми беше на пролет, а трансфера сега, защото имах операция междувременно.
В Мемориал има индивидуален подход към всяка жена. Всеки ден по обяд всички лекари се събират и заедно с професор Кахраман обсъждат резултатите на пациентките си и тогава решават как да продължи стимулацията, защото всеки случай е различен. Така че няма как някой да ти каже точно как ще мине при теб, но в общия случай е с Цетротид и Гонал. Повечето жени споделят, че се чувстват добре при стимулация, моят опит също е такъв.
Тук в БГ имах 5 трансфера и се чувствах адски зле от лекарствата, докато там си бях нормален човек. И сега за трансфера лекарствата бяха сведени до минимум. 2 пъти бях предупредена (преди трансфера), че при лоши кръвни резултати може да ми сложат допълнителни инжекции, но в крайна сметка нищо такова не се случи.
Аз съм много доволна! Отказаха да ми върнат 2 ембриона - любезни, усмихнати, но твърди в решението си и ме оставиха с надеждата, че знаят какво правят и за сега се оказа вярно❤
В 9гс съм. Ако оттук насетне нещо не се получи не мога да виня тях, защото те са до тук и тяхната работа е свършена чудесно. От тук насетне е Божа работа ❤

t_doncheva, бихте ли споделили как преминава една стимулация при тях? Може и на лично. Колебая се м/у Мемориал и Бахчеджи.
Виж целия пост
# 453
Може ли да споделите в кои клиники в България сте имала трансфер? Аз за съжаление не мога да се лекувам в Турция и ме интересува, за да ги избягвам. Успешна бременност Ви пожелавам!


Здравейте,
Аз си завърших процедурата октомври месец в Мемориал успешно (за сега)❤
Стимулацията ми беше на пролет, а трансфера сега, защото имах операция междувременно.
В Мемориал има индивидуален подход към всяка жена. Всеки ден по обяд всички лекари се събират и заедно с професор Кахраман обсъждат резултатите на пациентките си и тогава решават как да продължи стимулацията, защото всеки случай е различен. Така че няма как някой да ти каже точно как ще мине при теб, но в общия случай е с Цетротид и Гонал. Повечето жени споделят, че се чувстват добре при стимулация, моят опит също е такъв.
Тук в БГ имах 5 трансфера и се чувствах адски зле от лекарствата, докато там си бях нормален човек. И сега за трансфера лекарствата бяха сведени до минимум. 2 пъти бях предупредена (преди трансфера), че при лоши кръвни резултати може да ми сложат допълнителни инжекции, но в крайна сметка нищо такова не се случи.
Аз съм много доволна! Отказаха да ми върнат 2 ембриона - любезни, усмихнати, но твърди в решението си и ме оставиха с надеждата, че знаят какво правят и за сега се оказа вярно❤
В 9гс съм. Ако оттук насетне нещо не се получи не мога да виня тях, защото те са до тук и тяхната работа е свършена чудесно. От тук насетне е Божа работа ❤

t_doncheva, бихте ли споделили как преминава една стимулация при тях? Може и на лично. Колебая се м/у Мемориал и Бахчеджи.
Виж целия пост
# 454
Благодаря!
Писах ти на лично, защото не знам дали е ок просто така да нахраня някакви клиники.

Може ли да споделите в кои клиники в България сте имала трансфер? Аз за съжаление не мога да се лекувам в Турция и ме интересува, за да ги избягвам. Успешна бременност Ви пожелавам!
Виж целия пост
# 455
Здравейте, може ли да ми ги споделите и на мен? 😊
Благодаря!
Писах ти на лично, защото не знам дали е ок просто така да нахраня някакви клиники.

Може ли да споделите в кои клиники в България сте имала трансфер? Аз за съжаление не мога да се лекувам в Турция и ме интересува, за да ги избягвам. Успешна бременност Ви пожелавам!
Виж целия пост
# 456
Аз също имам един неуспешен опит в Щерев. Крайно недоволна съм и разочарована, не защото не се получи от първият път, а от всичко останало докато се стигне до трансфер. Покрай процедурите се запизнас с много други жени и честно казано, бях сигурна какъв ще е резултата от опита и вече се бях отиентирала към Мемориал. След празниците ще пътувам вече съм се свързала с координаторките.
Успех на всички!
Виж целия пост
# 457
Редактирам последното си съобщение, за да попитам има ли някой една упаковка останала прогестан 200 капсули? Благодаря!

Да споделя малко информация, трябваше да меря фоликули в събота. Благодаря на Бочинка, че подсказа че в Токуда правят кръвни, излязоха за 3 часа. Там записах час за преглед, но лекарката реши че няма да идва... Без думи. По телефона Щерев ме бяха отрязали (в стил само за наши пациенти), но на място сега бяха по-любезни, казаха че събота и неделя има специалисти от 8 до 11 ч. Така че ако ви се падат уикенда прегледите, да имате предвид.
Виж целия пост
# 458
Момичета, здравейте! Бихте ли споделили къде отсядат по време на процедурите.? Мемориал ще бъдем
Виж целия пост
# 459
В Elm suite hotel в стая с кухничка. Там е ок, защото е най-близко. Но за дълъг престой ако пак идвах щях да си потърся някой апартамент просто с добра транспортна връзка с болницата.
Има ли някой на който да му е останала упаковка Прогестан 200 капсули? Трябва ми спешно
Виж целия пост
# 460
Момичета, здравейте! Бихте ли споделили къде отсядат по време на процедурите.? Мемориал ще бъдем
https://bg.airbnb.com/rooms/718208709865949085?adults=2&virality … 8B9F-2C95DA135F94
Винаги сме отсядали в апартаментите на това момиче и сестра и. Имат около 15 апартамента, на около 10 минути пеша от мемориал. Цените им са доста по приемливи от хотел елм и са оборудвани с всички необходимо, дори съдомиална.
Виж целия пост
# 461
Здравейте момичета , искам да попитам как преминава една процедура в турция , колко дни престой имате там и постоянно ли пътувате ? И колко горе долу ви излиза едно инвитро в Турция , например при Д-р Серкан Орал?
Виж целия пост
# 462
Здравейте момичета , искам да попитам как преминава една процедура в турция , колко дни престой имате там и постоянно ли пътувате ? И колко горе долу ви излиза едно инвитро в Турция , например при Д-р Серкан Орал?
Много е индивидуално, зависи от конкретния случай.
Направете си консултация и ще ви ориентират за кое колко време ще ви трябва. Координаторките са много организирани и ще ви обяснят всичко.
2 500 € ориентировъчно миналата година, сега не знам, това е цена без лекарствата и допълнителни изследвания ако се налага.
Успех ви пожелавам! 🍀
Виж целия пост
# 463
Здравейте момичета , искам да попитам как преминава една процедура в турция , колко дни престой имате там и постоянно ли пътувате ? И колко горе долу ви излиза едно инвитро в Турция , например при Д-р Серкан Орал?
Много е индивидуално, зависи от конкретния случай.
Направете си консултация и ще ви ориентират за кое колко време ще ви трябва. Координаторките са много организирани и ще ви обяснят всичко.
2 500 € ориентировъчно миналата година, сега не знам, това е цена без лекарствата и допълнителни изследвания ако се налага.
Успех ви пожелавам! 🍀

А за консултация до там ли трябва да отидем или може и по телефона ?
Виж целия пост
# 464
Някои лекари идват за консултации в България, други правят онлайн. Понеже споменавате Серкан Орал в първия си пост, конкретно за него трябва да се свържете със Севда от Exclusive health services и да питате какви са опциите. При него мисля, че пакетът е към 3000 евро, но тя ще ви каже актуална цена.
Лично аз смятам, че е най-добре да се отиде на място в Турция, тъй като така ще придобиете по-добра представа, а и лекаря ще може да ви прегледа. Също, ако е необходимо, да направите актуална цветна снимка. Тяхното качество е съвсем различно. Аз бих набелязала и записала час на 2 места, в два последователни дни например, и така ще имате по-добра база за вземане на решение.
Относно разходите, имайте предвид, че цените на медикаментите в Турция доста се вдигнаха в последните месеци. Гонал-Ф е вече 3000 лири (450 UI), Перговерис (3700 лири), Цетротайд (1300 лири). Вече зависи от стимулацията и дозите колко ще използвате. Ако правите ПИД на ембриони, това също е добълнителен разход, според клиниката - 300-400 евро/ембрион. Бих казала, че грубо трябва да заделите около 10,000 лв., а според случая може по-малко или повече да отидат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия