Другия път искам да родя...

  • 20 487
  • 392
# 180
Аз родих нормално без упойка защото тогава нямаше - преди 5 години но сега задьлжително сьс епидурална боли те глава 2-3 дена но по-добре от родилните болки newsm10
Виж целия пост
# 181
Родих със секцио по медицински причини. Много ми се иска следващия път да е нормално с обезболяване, ако не-отново секцио Peace
Виж целия пост
# 182
Родих със секцио по медицински показания.Следващият път бих искала нормално във вода,но това си остава мечта.
Виж целия пост
# 183
Раждах нормално, без абсолютно никакви обезболяващи
и ако има друг път пак искам да е нормално, но с обезболяващо  Peace
Виж целия пост
# 184
Раждах 2 пъти със секцио. Първият път абсолютно по нежелание, вторият път с примирение. Гласувах съвсем спонтанно за нормално с обезболяващи. Не съм фен на болката, въпреки че съм фен на естествените неща. Но болката наистина не я обичам (не че със секциото не ме боля, но в крайна сметка се оказа, че кърменето е още по-болезнено, но това е друг въпрос...отплеснах се). Едно единствено нещо ме смущава в нормалното раждане. На мен първият път със секциото ми сложиха спинална упойка, но вторият път не се получи и ме приспаха. Ами ако тръгна да раждам нормално и пак не успеят да ми сложат епидуралната?!!Е, тогава мисля, че цялата болница ще разбере.  Grinning
Виж целия пост
# 185
Ами ако тръгна да раждам нормално и пак не успеят да ми сложат епидуралната?!!Е, тогава мисля, че цялата болница ще разбере.  Grinning
Лала, аз познавам такава мама, приятелка ми е, роди си с уговорка, във ВИП зала, само че когато се сетила да си поиска епидурал е била на 8 см.
Доколкото са ми бедните познания мисля, че на 8-9 см. се слага май само спинална....а епидурал до 4-5 см.
Виж целия пост
# 186
Родих секцио по необходимост.
Другият път пак по същия начин.Живот и здраве.
Peace но бих го избрала, дори и да ги нямаше причините

newsm10 И аз така. Родих със секцио по медицински причини, но аз предварително бях решила, че ще е със секцио. Живот и здраве ако има следващ път пак ще е със секцио - за друго дори не се замислям.
Виж целия пост
# 187
Родих със секцио по медицински показания. Надявам се второто да е нормално, без обезболяващи.
Виж целия пост
# 188
Аз раждах нормално с епидурална,но съм навита на нормално с епидурална във вода(лелеле мноо дълго бре hahaha)
Виж целия пост
# 189
След секцио не може раждане във вана. И обезболяване също не може при раждане във вода. Анкетата е некоректна..

Може, може. Даже е много по-добре, по-леко е раждането и съответно по-леко се понасят контракциите. Проблемът е, че не можеш да си вързана на монитора, което е практика след първо секцио, доколкото знам. В моя случай подписах, че отказвам монитора и отказвам секцио (е, ако се наложи по спешност, пак щаха да ми го направят). А обезболяване във вана защо ти е - водата я водят "естествен епидурал", тя самата си е вид обезболяване, и то доста по-безопасен от такова в гръбнака.

Виж целия пост
# 190
Родих със секцио, ако има следващ път пак така искам  Peace
Виж целия пост
# 191
Ааа,Еми,
ти си експерт в раждането във вода LaughingАха го откриха в Софийско и ти хоп и го пробва.Давай сега информация от извора Sunglasses
Виж целия пост
# 192
Родих 2 пъти нормално+ епидурал. Бързо, лесно, сръчно... Глава не ме е боляла (защо lilana_79 е решила, че боли?) Едва ли ,ще потретя, но ако да- то само така.
Виж целия пост
# 193
Родих нормално, без обезболяващи! Живот и здраве, ако има друг път, искам да родя в домашна обстановка, но с акушерка под ръка, както е по света!  Peace
Виж целия пост
# 194
Исках да родя нормално, но се наложи секцио. Следващият път искам или не, пак ще трябва да бъде секцио предполагам...  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия