Другия път искам да родя...

  • 20 487
  • 392
# 195
Нормално!И двата пъти раждах така.ако има трети-да ,пак Simple Smile
Виж целия пост
# 196
Родих нормално  и другия път пак така искам
Виж целия пост
# 197
На мен ми е рано да мисля за второ но искам да родя във вода, или върху топка. Четох една статия в едно испанско списание. Много вълнуващо. Какви условия имат хората само.
Виж целия пост
# 198
бу, моят отговор си го пропуснала в анкетата си - раждах няколко пъти нормално в болница без упойки, топки и води и повече не искам да раждам по никакъв начин Simple Smile.
Виж целия пост
# 199
И двата пъти родих нормално и без обезболяващи. И пак бих го направила, но за сега не плануваме 3-то дете  Laughing
Виж целия пост
# 200
родих нормално.обезболяващите ми бяха бускулизин и но-шпа,ако действаха въобще #Crazyдругия път искам пак да родя нормално. Peace
Виж целия пост
# 201
И двете си деца родих нормално без обезболяващи. Третото пак искам да е нормално, като може да е придружено с вода и ако е много зор с обезболяващи Grinning
Виж целия пост
# 202
Ааа,Еми,
ти си експерт в раждането във вода LaughingАха го откриха в Софийско и ти хоп и го пробва.Давай сега информация от извора Sunglasses
Не, не успях да се цопна. В съседния ВИП бях, когато откриваха ваната, не успях да дочакам да родя след откриването и се разминах. Само в къщи преди да тръгнем покиснах 10-15 мин. в коритото на каката и това много облекчи контракциите, така че може да се каже, че имам малко опит и с водното  Laughing.

А топки има и у нас. Моята докторка се смееше как дошла една мама с топка, наета от някакъв център за раждане, ама паднала от топката  hahaha.
Виж целия пост
# 203
Аз гласувах с опцията нормално - с обезболяващи.
И аз не планирам бременност или раждане за сега а гласувам чисто теоритично.
Раждах продължително , но само с някакви си 4 външни шева и незнам колко вътрешни - забравих да питам и се възстанових бързо.Ако има следващ път ми се иска пак да е нормално , но да ме обезболят че ... Shocked
Виж целия пост
# 204
Родих със секцио по спешност...беше гадно, много гадно, много трудно се възстанових Cry

Искам втория път нормално, но с обезболяващи
Виж целия пост
# 205
Малей-мале... Раждане с топки и раждане с оргазъм едно и също нещо ли са? Mr. Green
Имало някакви новости в раждането, пък аз съм изтървала... Crazy
Виж целия пост
# 206
Нормално,с епидурална-така родих,така искам и следващия път.
  newsm10 и аз така след 4-5 години.
само малко ме е страх от контракциите сега вече като знам какво е Confused ама то минава и се забравя а резултата си заслужава  Heart Eyes
Виж целия пост
# 207
Опитах се да родя нормално и след 15 часа упорство се наложи секцио... Затова другия път не бих се чудила толкова...
Виж целия пост
# 208
То моето го няма. Пробвала съм и двата типа.
Моята схема е: нормално - секцио - секцио по желание (само за нуждите на анкетата) Wink
Виж целия пост
# 209
И двата пъти нормално, без обезболяващи. Страх ме е от упойките и искам пак така да родя.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия