Другия път искам да родя...

  • 20 487
  • 392
# 360
Раждах Нормално, без обезболяващи.Следващият път искам- Нормално с обезболяващи
Виж целия пост
# 361
Бих искала нормално, но с епидурална упойка.
Виж целия пост
# 362
Аз имах трудно раждане,та така,ако раждам втори път-ще раждам със секцио Peace
Виж целия пост
# 363
Раждах със секцио и епидурална анестезия, всичко беше ОК, пак бих го направила по същия начин!
Виж целия пост
# 364
Пак ще избера секцио
Виж целия пост
# 365
Раждах нормално и пак искам нормално,защото се ужасявам от секцио.


Но родих без обезболяващи и много съжалявам,че се отказах от упойката.
Другия път непременно ще си искам,ако трябва ще ида 1 ден по-рано Grinning
И ако мога бих родила във вода,казват ,че е много по-добре.
Виж целия пост
# 366
Раждах със секцио по желание и следващият път пак така бих искала.
Виж целия пост
# 367
и двата пъти раждах нормално, без обезболяващи, искам третия да е нормално, във вода без обезболяващи  Grinning
Всъщност и за раждане у дома съм навита  Peace
Виж целия пост
# 368
Раждах нормално, с епидурална упойка. Иска ми се следващия път да е нормално без обезболяващи. От епидуралната получих родова слабост, нямах напъни и беше кошмар и за мен, и за бебето-извадиха я с форцепс, получи кефалохематом, имаше кръвоизлив в едното оче  Confused А мен още ме боли д-то от шевове.  Добре, че всичко мина вече, но 1000 пъти се псувах заради тази епидурална...
Но сигурно родата ще ме притисне да съм със секцио по желание  Rolling Eyes Ще видим, има време.
Виж целия пост
# 369
Родих нормално, без обезболяващи, видях си всичките роднини по време на контракциите, напъните ми бяха 1 час и имам 6 външни и 2 вътрешни, но при евентуална 2-ра бременност пак бих родила така. Grinning По време на бременността много исках да съм секцио, защото умирах от страх като си помислех за нормално раждане, но двама гинеколози ме разубедиха.
Виж целия пост
# 370
Простете, ако съм невежа,но НЕ мисля,че има нормално раждане във вода секцио,както и такова у дома Shocked Инъче се надявам да родя,както първоя път - с упойка за 15мин без усложнения и без никакви шевоеве! Peace
Виж целия пост
# 371
Простете, ако съм невежа,но НЕ мисля,че има нормално раждане във вода секцио,както и такова у дома Shocked Инъче се надявам да родя,както първоя път - с упойка за 15мин без усложнения и без никакви шевоеве! Peace
Нищо не разбрах-как така нормално раждане във вода секцио? Или някаква дума изпускаш, или пунктуация и това за мене обезсмисля твърдението ти?
Поясни, моля. Peace
Виж целия пост
# 372
Раждах два пъти със секцио. Първият път преживях истински кошмар, болките след операцията бяха нетърпими. Вторият път, за съжаление, пак се наложи да раждам така, че плода отново беше седалищно разположен. Получих тежки усложнения след секциото и цял месец лекарите се бориха да спасят живота ми. Не сме се отказали от трето детенце, но бих искала да родя нормално с обезболяващи при нужда. Peace
Виж целия пост
# 373
Простете, ако съм невежа,но НЕ мисля,че има нормално раждане във вода секцио,както и такова у дома Shocked Инъче се надявам да родя,както първоя път - с упойка за 15мин без усложнения и без никакви шевоеве! Peace
Нищо не разбрах-как така нормално раждане във вода секцио? Или някаква дума изпускаш, или пунктуация и това за мене обезсмисля твърдението ти?
Поясни, моля. Peace
Според мен не е разбрала опциите за гласуване. Просто ги връзва все едно е една опция, а не (така е било), искам после еди-как си.
Виж целия пост
# 374
  Раждах нормално, но сега ще родя секцио Peace.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия