Милано и северна Италия - тема 16

  • 54 735
  • 751
# 330
Благодаря ви!
Ако е около 20 евро си е съвсем прилична цена. Трябва да договоря обаче по-голяма кола, защото семейството ни е от 5 члена.
Виж целия пост
# 331

България Еър ще лети директно до Милано Малпенса, билетите са в продажба.
Аз разцъках няколко дати, все с прекачване ми дава полетите, но нещо не виждам къде.
Виж целия пост
# 332
Примерно :



Не намирам начин как се филтрират само директни полети.
Виж целия пост
# 333
Ами това е супер новина, с България ер сме летели много отдавна, ще им поразгледам условията.
Виж целия пост
# 334
...

България Еър ще лети директно до Милано Малпенса, билетите са в продажба.

На тези не им врявам и "Добър ден" като кажат.
Те и полети до Линате обявяваха две години и два пъти ми връщат парите със зор.
Виж целия пост
# 335
...

България Еър ще лети директно до Милано Малпенса, билетите са в продажба.

На тези не им врявам и "Добър ден" като кажат.
Те и полети до Линате обявяваха две години и два пъти ми връщат парите със зор.
Ха ха, бързо ни уби радостта. Те и цените им едни…
Виж целия пост
# 336
Скрит текст:
...

България Еър ще лети директно до Милано Малпенса, билетите са в продажба.

На тези не им врявам и "Добър ден" като кажат.
Те и полети до Линате обявяваха две години и два пъти ми връщат парите със зор.
Ха ха, бързо ни уби радостта. Те и цените им едни…
Цените на мен не ми пречеха, но несигурността и купуването на други билети в последния момент за друга компания са доста нерадостни факти.
Все пак ще се радвам да ме опровергаят. Simple Smile
Виж целия пост
# 337
Здравейте!
Искам да помоля за съвет за придвижване от апартамент в Бергамо до летището. Полетът ни е рано сутринта в 6,40 на 03.01.24 и се опитвам да разбера какъв подходящ транспорт да избера. Пътуваме 5 човека семейно, аз, съпруга ми и трите ни деца/2 пълнолетни деца и дете на 8 години/ . Чудя се колко би излязло като сума такси, защото няма много възможности за градски транспорт призори. Букнала съм 2 апартамента като отдалечения на 10 км от летището е по-хубав и в града, другият е на 2,5 км от летището/почти пешеходно разстояние/, но отново няма близо спирка на градски транспорт в този час, а 25 минути пеша ми се вижда много. Доста рових за разписания, разбрах , че автобус №1 се движи до летището, но явно в нощните часове пропуска някои спирки и спирката, която я дава в близост до апартамента в града не я дава като възможност в 4-5 сутринта. Ще съм благодарна на всякакви съвети от вече пътувалите.

Здравейте, преди малко повече от месец и ние бяхме доста притеснени по повод придвижването от Бергамо до летището, още повече че бях объркала апартамента и бях запазила много далече от центъра, до някаква си втора гара а аз си мислех че е до основната, както и да е. Полета ни беше рано сутирнта в 6.40 също като вашия бяхме 6 човека и таксито ни излизаше много скъпо /поне това което открихме в нета/. Решихме да рискуваме и седнахме рано сутринта на спирката да чакаме 5В /това минаваше в покрайнините където бяхме : )/. Ами какво да ви кажа рейса си мина по разписание, стигнахме на порта нова, а там чакаше автобус 1 който ни заведе на летището и всичко беше точно. Смело мога да кажа, че транспорта им е доста уреден. Преценете сами.
Виж целия пост
# 338
Такси, да.
Автобусният билет до летището вече е 3 евро - доколкото се ориентирам са го изкарали от градска зона в извънградска и оттам идва.


Летището не е в Бергамо-град, а в Орио ал Серио (провинция на Бергамо).
Винаги е било в зона 3 или C.

Увеличили са цените на билетите и картите просто.
Виж целия пост
# 339
Здравейте! Днес сгреших и купих билети за Тайната вечеря за 03.02. вместо за 2.03. Имате ли някаква представа дали мога да ги преотстъпя на някой да ги ползва, защото са поименни?
Виж целия пост
# 340
Здравейте! Днес сгреших и купих билети за Тайната вечеря за 03.02. вместо за 2.03. Имате ли някаква представа дали мога да ги преотстъпя на някой да ги ползва, защото са поименни?
Никой не търси имена на входа.
Виж целия пост
# 341
Малко Коледна атмосфера:














Le tette delle monache ("гърдите на монахините") - сладкиш от Пулия:


Ягоди, покрити с шоколад:



Потвърждавам, че не се дава бира и вино в порцеланови чаши, просто няма наливно/а на базара до Дуомо.

Напомням, че на Коледа градският транспорт върви до 19.30ч-20ч.
Виж целия пост
# 342
Здравейте, пътешественици. На някого предстои ли му да лети до Бергамо в следващите дни?
Виж целия пост
# 343
Аз, януари.
Виж целия пост
# 344
Здравейте, пътешественици. На някого предстои ли му да лети до Бергамо в следващите дни?
Да утре сутрин летим.
А метрото и то ли ще работи до 20:00 на 25.12 ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия