А че е ограбващо откъм преживявания да си без пари е още по-вярно днес, отколкото беше преди. Защото ако по мое време "купон" само на пържени картофи и домашен алкохол беше възможен, в днешно време не е, нека сме честни. Даже тийновете не висят само по пейките в парковете например, трябват си финанси и повечето не работят от 15-16 годишни, малка част имат такива възможности, отново поднесени от родителите в почвечето случаи и то не толкова с цел пари, колкото за израстването, а парите за джобни за глезотии, не за необходимости.
Разбира се, почти винаги може да се намери изход в белите страни. Това е също много важен фактор и си е чист късмет, който хората, родени в България имаме. Жертвите, които трябва да се направят са много, но може да се постигне, ако човек приеме, че са необходими и това им е положението.
