РАБОТАта няма край, тази тема ще я пишем сигурно до Май :))))

  • 16 228
  • 273
# 195
Давай банковата сметка и продължавай  Heart Eyes  Hug
Виж целия пост
# 196
мамииииииииии, някой проверявал ли е за частни ясли, мислил ли е по темата и т.н. Щото аз смятам, че като стане на 2 и трябва да тръгва, че аз темерутче, залепено за крака на баба си няма да гледам.... Трябва да намерим нещо, което да работи до късно и да ми го карат у дома, че иначе нищо не правим...
Да ви се похваля! шефа ми звънна от витоша да ме пита дали ще се кача в неделя, че да дойдел да ме вземе с шейната. Значи не ми се сърди  Joy!!! За инфо - до там няма път и от алеко си е 40 мин ходене, а аз мразя пешеходството! Тралалалала   newsm44.
Виж целия пост
# 197
мамииииииииии, някой проверявал ли е за частни ясли, мислил ли е по темата и т.н. Щото аз смятам, че като стане на 2 и трябва да тръгва, че аз темерутче, залепено за крака на баба си няма да гледам.... Трябва да намерим нещо, което да работи до късно и да ми го карат у дома, че иначе нищо не правим...
Светлина или е в Борово или в Павлово, не знам кой район се води. Близое до Фантастико на пазара в Борово, работи от 7 до 19:00, но няма кой да ти го докара в 19:00  Sad Аз засега съм го записала на "немска" държавна уж още от септември, ама не се знае дали ще ни вземат  newsm78 ако там не стане мисля за Светлина чух добри отзиви, а и за сега ми е на път с колата. Има и някаква в красно село пак с транспорт, но ти го вземат в 7:30 и 16:30 ги връщат...
Виж целия пост
# 198
Кате, по мъзола ме настъпи, да знайш! Как да не искам да учите бе?! Просто се учудих на ентусиазма на Цачи.
За протокола само да спомена, че ако говориш за несвършил период от време (this month, this year, in my life(за жив човек), използваш Present Perfect, а ако е свършило вече (LASТ year, when he WAS alive, ама е умрял човека) past Simple. За умрели се говори само с Паст Цимпле Simple Smile Щото нищо не им е сегашно, а Present Perfect си е все пак сегашно време. Абе спамиме си темата малко с тоя английски, ама айде.
бай да уей, Кате, шефа ти като е на кеф в момента, можеш да изтъкнеш как вече английския не е глезотия, а е необходимост и той да вземе да ви организира един английски в офиса. Да намажеш малко. Ние където преподаваме, шефовете плащат и е гот.
колкото до мейлите на добър английски в гръцко, е карефулли. с;ед 2 месеца английски наште италианци имаха проблеми с разбирането на БГ мейлите. Бяха си свикнали с куц английски, и като почнаха да пишат мойте хора правилно, нямаше кой да ги разбере. Та почнаха английски и в офиса в италия Simple Smile

Герчо, супер за шефа ти. Може би и той е малко гузен. бай дифолт сигурно, около теб щом е Wink
за яслата... едни приятели са много доволни от една в бели брези. но няма транспорт. техния младеж от 8м е там.

данъчна декларация още не съм попълвала (без домашно съм тоест), така че конкретни въпроси нямам. просто ми стана интересно, а те искаха да ми спрат филма и да го кодират в ЛС... Simple Smile
за миналата година и двамата с мъжо сме под облагаемия минимум (но все пак трябва да подавам декларация). Но за тази, 2007 , ще имам официално повече доходи, та гледм от сега да ги измисля нещата. най-лесно ще ми е да напусна там, където ми пишат всичките доходи, и без това ми лазят яко по нервите. Ако не фалират преди да си тръгна, де...
Виж целия пост
# 199
Това в 16.30 направо ми скри шапката  Shocked. Явно очакват, че всъщност си оставяме децата на ясла, че да успеем да минем на масаж, маникюр и след обяд в гъзарска кръчма си вземаме детето. Ква е тази немска държавна - не знаех, че има такова животно, а и държавните са с някакво такова работно време - ужас направо.
Виж целия пост
# 200
оууу почвам да копирам постингите направих си дир инглис6 и си пазя всичко  Joy
Калинчеее, ако кажа, че не го знаем ще ни изгонят, защото е задължително изискване при нас да го говорим на средно ниво  Laughing Я дай координати на яслата в брезите да видим за какво иде реч и там!
Виж целия пост
# 201
Kabiv Направо си пропусна шанса да навакса английския... Simple Smile
Виж целия пост
# 202
Аз мога да давам уроци и по немски ако някой има нужда Simple Smile

Сещам се за онази обява-виц - "Мога да давам уроци по английски, немски, френски, испански, италиански, математика, физика, химия,....Ама не искам  Mr. Green"

Иначе аз вчера бях извънредно цял ден на workshop и към 5 часа едва гледах - нещо съм настинала яката и главата ме цепи и днес ужасно, кашлям, ...не можах да се оттърва тая "зима"  Cry 
Виж целия пост
# 203
Майра,бързо оздравяаване ти пожелавам Praynig Hug
Нещо съботно-неделни курсове няма ли бе дами?Де се изпокрихте newsm78 Mr. Green
Ние гостуваме на свеки в София и сега се каним да поизлезем,че времето май е тъкмо за раходки Grinning

Весел ден от нас  bouquet
Виж целия пост
# 204
Кате, ако го намериш тоя с КАТ, направо ще ме спасиш.... А в коя ясла си записала Мишока? Че това "немска" държавна не го разбрах...

Така като сме се засвяткали с тез езици, да вземем да си направим една школа?  smile3529
Веднага ставам асистент (или ако се налага - по заместване) за английски, немски, испански, руски и фреснки (до 3-то ниво  Joy ) А пък през другото време ще промотирам школата... Като гледам си имаме и административен, и ИТ, и счети... Всичко ни е 6! А и няма да работим за шефове  Joy
Виж целия пост
# 205
вие се майтапите , но аз сериозно се замислям да си спретнем една ясла за наште бебоци.
орива, днес се разходахме на дълго и нашироко в нашия парк и много се надявах да се видим.
Виж целия пост
# 206
Хелоу работарки  Laughing
Пак нямах много време миналата седмица, но хвърлях по едно око и искам да ви кажа, че много добре ми подействаха уроците и на мен  Mr. Green продължавайте плииз  Mr. Green
maira бързо оздравяване и от мен!!!
За яслите и аз проучвах на скоро, защото имах идея да давам Бояна от Март месец, но за сега отлагам операцията за Септември. Сегашната детегледачка хич не ме кефи, но детето е спокойно и реших да издържим до Септември. Та знчи в Бели Брези има детски клуб Пинокио, в който има 5 дечица които гледат там постоянно и вземат за почасово също - не е като парти клубчетата, а по-скоро си е като ясла. Оставяла съм там Бояна за цял ден и съм много доволна, само че на мен ми е много далече. Работи от 7 до 19, но нямат транспорт. Също има една детска ясла - частна  близо до НДК "Ние Врабчетата" вземат ги от 1г. и 2-3м. със същото работно време и пак без транспорт. Има още една много добра "Пипи", но още не съм разпитала за нея всичко. Общо взето тези със собствен транспорт са в Симеоново, Княжево, Драгалевци и т.н., но аз май не съм навита да я дам толкова далече  newsm78 чудя се още. По принцип съм я записала в една никак не лоша държавна ясла (ОДЗ де) близо до работата ми в "Изток". Тааааа ще съм много доволна ако си спретнем една ясла специално за мами работарки  Mr. Green Хайде давайте идеи. Една колежка между другото проучва нещата да го направят това със сестра си - ако пък се развият нещата ще свиркам.
Хайде мами лека седмица ви желая - дано да имам повече време да се включвам
Виж целия пост
# 207
 Това с аяслата много ми хареса,не за идеята да оставям беба, а  като възможност да се виждам отвре на време с вас. Дали да не зема да си разширя периметъра на работа? То вие няма да мръднете извън СФ,като планината и Мохамед,той ли беше? newsm78
  Герито се изгуби тотално! Sad Дано се появи триумфиращо! Майра,я оставяй тия болести настрани. аз трябва да поизчезвам. Лека седмица на всички! И продължавайте с английския.Има такива,дето тихо-мълком си наваксват. Mr. Green
 Герчо се затри и тя,не е писала скоро,велмар...айде няма да изреждам, те си знаят.
 Успешна седмица! Peace
Виж целия пост
# 208
То вие няма да мръднете извън СФ,като планината и Мохамед,той ли беше? newsm78
а, моля моля..... някои съвсем до димитровград дойдохме! И гери, и аз че и с компания.  Heart Eyes

тя се беше разболяла миналата седмица, надявам се, че ще е ОК за интервюто.
Виж целия пост
# 209
Кате, ако го намериш тоя с КАТ, направо ще ме спасиш.... А в коя ясла си записала Мишока? Че това "немска" държавна не го разбрах...

Така като сме се засвяткали с тез езици, да вземем да си направим една школа?  smile3529
Веднага ставам асистент (или ако се налага - по заместване) за английски, немски, испански, руски и фреснки (до 3-то ниво  Joy ) А пък през другото време ще промотирам школата... Като гледам си имаме и административен, и ИТ, и счети... Всичко ни е 6! А и няма да работим за шефове  Joy
Изгонили са го нашия човек  Sad от КАТ, преди малко питах връзката с него...
Градината е Детелина в Емил Марков,ведна сграда ги водят и държавна и частна, а децата сана едно място, ще видя каква е схемата юни, ако не сме влезли в по нормалния начин, тогава ще изкарват списъци, ще попитам как може да го запишем в частната и ако не става ще им тегля една и ще се огледам за частните в кварталите около нас!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия