РАБОТАта няма край, тази тема ще я пишем сигурно до Май :))))

  • 16 228
  • 273
# 225
Aaaaaa, Ger40, недей тъй със "скрития" агент... Simple Smile Съвсем открита съм си!  Питах ли аз "давайте счетоводители и химици"??? Питах! Който ми изпрати СиВи, погледнах и препратих тези, които ставаха (не ми е работа, ама съм си роден ЕйчАр Simple Smile ) И така... А на Гери, ако си спомняш, й казах за една позиция като бяхме в "Моето гардже" ние 4-те с Кали... Всичко си е точно... Смятай, че ако дойде до там да търсим администртивен, и тебе ще вербувам  Joy

ВаняП, и аз мога да помогна с къщата... Ние работим със строителни фирми, та контакти много и в цяла БГ... Само кажи какво търсиш... Както каза една мама-химичка, която само ни чете тук, но не пише и май също ще идва да бачка при нас, "човек не знае откъде ще изскочи заек" Simple Smile

Аз понеже смятам, че се преработих последните дни, в петък смятам да си взема почивен ден и да си се порадвам на детенце...
Виж целия пост
# 226
Виж целия пост
# 227
 Някой тук(като Boriva) ме закачат.Вярно е че повече чета и рядко пиша,но то е защото на вас ви се случват куп интересни неща докъто при мен нещата са по рутинни(поне в момента).
 Най-интересното нещо при мен е че вече имам шофьорска книжка-от първи път и без никакви връзки и пари и вече шофирам по улиците на София и мисля че се справям добре.
 А да- и бях на интервю:)
В момента Ния по всякакъв начин се опитва да ми подскаже че е време да я къпя(което тя обожава)
 Ще се опитам да се взема бележка и да пиша по-често.
Виж целия пост
# 228
 ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, МИЛИ МОМИЧЕТА! Желая ви 365 дни да празнувате празника! Който си изберете  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
 newsm51 newsm51 newsm51
 Исках да кача снимчица,но не успях  Embarassed
 Търся даскалица за дъщеря си  Mr. Green Mr. Green Mr. Green При интерес,надникнете в албума  Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 229
Исках да кача снимчица,но не успях  Embarassed
 Търся даскалица за дъщеря си  Mr. Green Mr. Green Mr. Green При интерес,надникнете в албума  Joy Joy Joy Joy

ето една ученолюбива млада дама.


и един ученолюбив млад господин (от снощи):
Виж целия пост
# 230
Олееееееее, Кали, кандидатираме се за зетя! Peace
То тез умни деца е грехота да не ги съберем заедно! Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 231
их! Що не каза по-рано?
Кайо вече е кавалер на Сара, в събота се запознаха.
сега освен набързо да раждам второ подобрено издание, не знам какво друго мога да направя?!?
Ще гледам второто малко по-кротичко да е, че Йо Йо каквато е мирничка, не знам как би издържала с такъв дивчо като Кайо. ей го сега спира пералнята! Магарето!
Виж целия пост
# 232
Нашата любима баба Трифонка /на мама Цачи мамата/ черпи за рожден ден
Виж целия пост
# 233
nike, радвам се, че ми прие закачката  Hug може и с по-малко интересни неща да се включваш, а пък да ти кажа, то май само на Герчо й се случват постоянно разни неща - тя обира от всички, затова сигурно при нас е по-спокойно  Joy
Виж целия пост
# 234
Не се бях замисляла по въпроса за Ger4o ама май си права:)
Поне вече ще знам къде са избягали интересните неща Laughing
Виж целия пост
# 235
хора днес имам нужда да ми стискате палци довечера ще пиша подробности за какво Praynig Peace
Виж целия пост
# 236
Кви интересни неща, бе хора! Аз просто попадам на всички кретени в тая София! Няма идиот, с който да не са ми се пресекли пътищата...
Виж целия пост
# 237
C-3PO , stiskam palci Peace( то и без друго цял ден няма какво да правя Joy).
Кви интересни неща, бе хора! Аз просто попадам на всички кретени в тая София! Няма идиот, с който да не са ми се пресекли пътищата...
Гер4о- падам от смях с теб Laughing
Хайде и аз да се вклю4а малко,нищо 4е не съм на работа.тази сутрин ходихме да даваме изследвания на Дари( кръв и  урина).Сега 4акам резултатите.ПОсле ще обядва и излизаме навън..( ей- това е интерсното от нас Crazy)
УТре съм на работа. ЛЕк ден ви желая Hug
Виж целия пост
# 238
Стискамеее Цачи и на краката  Hug
И ти ли при boriva си на интервю за работа  Joy
Виж целия пост
# 239
С-ЗРО,и аз се присъединявам към отбора от стискащи палци newsm10  Hands Thumbsup  Hands Thumbsup Flowers Four Leaf Clover thumbsup
Велмар,много е порастнала Дария,пу пу красавица голяма е станала Hug КАто сравнявам снимката от предишният ти подпис с новата,направо като гъбка е израстнала госпожицата Grinning

И ние сме от ученолюбивите,постоянно разнася книги и иска да и се разказва по тях,не да се чете.Ако случайно спреш да говориш следва едно гръмогласно "ааааааааааааааа" Crossing Arms Naughty и сърдита физиономия.Това значи "Я не спирай да говориш,че се сърдя" Mr. Green Много са сладки Йоанка и Кайо Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия