👣 Августови бебета 2023 🤱

  • 27 610
  • 736
# 225
Здравейте, момичета!
Аз чак сега се включвам в тази тема Heart връщам се да ви чета Kissing Heart
Виж целия пост
# 226
Ариел, стискам палци всичко да е наред и да се разминеш с повторна операция!!! ❤
Днес прочетох и в другата тема, че има бебенца, които са останали в болницата, а мамите са изписани - на всички тях желая от все сърце бързо излекуване и да се гушкате скоро! 💗

На мен педиатърката ми каза да не давам пробиотик преди 6м, но аз на своя глава вчвра започнах омни биотик панда по 1 саше на ден. Четох на много места, че помага за коремчето, а нашето бебчв има ужасни колики. 😪
Сега открих, че като легне по корем на мен тип жабка много се успокоява, но се чудя колко време е здравословно да е така?
Виж целия пост
# 227
И двете ми дечица се успокояваха само в поза корем в корем. Явно облекчава болките в коремчето. Дано минава бързо.
Виж целия пост
# 228
Омнибиотика как й го даваш?


Ариел, стискам палци всичко да е наред и да се разминеш с повторна операция!!! ❤
Днес прочетох и в другата тема, че има бебенца, които са останали в болницата, а мамите са изписани - на всички тях желая от все сърце бързо излекуване и да се гушкате скоро! 💗

На мен педиатърката ми каза да не давам пробиотик преди 6м, но аз на своя глава вчвра започнах омни биотик панда по 1 саше на ден. Четох на много места, че помага за коремчето, а нашето бебчв има ужасни колики. 😪
Сега открих, че като легне по корем на мен тип жабка много се успокоява, но се чудя колко време е здравословно да е така?
Виж целия пост
# 229
Омнибиотика как й го даваш?


Ариел, стискам палци всичко да е наред и да се разминеш с повторна операция!!! ❤
Днес прочетох и в другата тема, че има бебенца, които са останали в болницата, а мамите са изписани - на всички тях желая от все сърце бързо излекуване и да се гушкате скоро! 💗

На мен педиатърката ми каза да не давам пробиотик преди 6м, но аз на своя глава вчвра започнах омни биотик панда по 1 саше на ден. Четох на много места, че помага за коремчето, а нашето бебчв има ужасни колики. 😪
Сега открих, че като легне по корем на мен тип жабка много се успокоява, но се чудя колко време е здравословно да е така?

От вчера започнах, по 1 саше на ден в АМ разтворено. Ако е на кърма, пишеше, че се дава директно в устичката с пипета.
Виж целия пост
# 230
Ариел, стискам палци да се оправиш бързо и да се прибереш при дечица! Важното е да се оправиш, за да си пълноценна за тях Heart
При нас също гушкането корем в корем много помага. Позата е същата като за слинг (жабче), според мен няма проблем да седи така колкото иска.
Виж целия пост
# 231
Ариел, силно стискам палци! Нека всичко се развие по възможно най-щадящия за теб начин!
Виж целия пост
# 232
Ариеллл, дано се разминеш без да те отварят пак. Важното е да си добре!
Виж целия пост
# 233
Благодаря ви за подкрепата, момичета ❤
Виж целия пост
# 234
Привет,
За коликите ни спаси еспумиза, с също така и давам и Омни Биотик панда ( пиех го и по време на бременност, за да мога да и го давам- така ме посъветва АГ-то) разтварям го с кърма, разтварям го в 40-50 мл и давам първо него, за да мога да съм сигурна, че е изпила пробиотика със сигурност и после останалото дали от гърда или от шише ( имаме драма понякога с кърменето, не винагу иска да суче от гърда)
Ариел бързо възстановяване.🍀
Виж целия пост
# 235
Момичета, някой да е водил бебчето си на Боуен терапия?
Виж целия пост
# 236
Здравейте, да отбележа, че май съм пропуснала Simple Smile на 7.08 с планирано секцио в 37 г.с. + 2 дни, се появи нашето малко чудо - момиче, 2550 грама, 44 см Simple Smile
Виж целия пост
# 237
За Боуен терапията се замислям и аз, дали да не опитаме.
Виж целия пост
# 238
Може ли помощ от майките, които кърмят? Много съм объркана, като се поразрових из нета хрептен се побърках даже.. 😐
В едни сайтове пише, че кърмачката НЕ трябва да консумира млечни продукти, риба, яйца и т.н. били алергени за бебето.. в др. пък сайтове чета, че трябва да се консумират за да се набавят полезните вещества от тези хранителни продукти - калций, витамини, протеини и т.н. ..
Какво е вашето мнение?

За млечните даже някъде четох строго забранени.. най-вече краве млеката ?! 🫣🤷🏻♀
Виж целия пост
# 239
Според мен в умерени количества всичко е разрешено. Единствено сурови продукти ( например суши ) не бих консумирала. Аз лично си позволявам по 1 капучино на ден, малко кола ако ми се допие, шоколад. И чаша вино бих си сипала, ако ми се допие толкова. Както се казва “ дозата прави отровата”
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия