Пазаруване от answear.bg - Тема 3

  • 93 890
  • 790
# 525
Но на обиците след носене няколко месеца им се разклати щифта и ги върнах, като ми върнаха парите.
Здравейте. Почнах да чета темата от първия пост и стигнах до този пост, защото имам подобен проблем, но с друг вид стока.
В началото на годината поръчах Кожени маратонки Гес. Носени са няколко месеца. Сега ги вадя от кутията за есенното им носене и виждам, че дъщеря ми ги е прибрала в кутията, а те са разлепени странично на подметката. Мога ли да предява рекламация в предвид, че са минали няколко месеца и как да действам? Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 526
Но на обиците след носене няколко месеца им се разклати щифта и ги върнах, като ми върнаха парите.
Здравейте. Почнах да чета темата от първия пост и стигнах до този пост, защото имам подобен проблем, но с друг вид стока.
В началото на годината поръчах Кожени маратонки Гес. Носени са няколко месеца. Сега ги вадя от кутията за есенното им носене и виждам, че дъщеря ми ги е прибрала в кутията, а те са разлепени странично на подметката. Мога ли да предява рекламация в предвид, че са минали няколко месеца и как да действам? Благодаря предварително.
Точно маратонки Гес,купени януари върнах предния месец.Същото ми се случи-вадя ги от шкафа за есента и виждам,че са разлепени.Изпратих ги за рекламация и ми върнаха сумата.
Виж целия пост
# 527
Благодаря. Тогава ще действам и аз и ще споделя развитието на казуса.
Виж целия пост
# 528
А на мен днеска ми изпратиха заплашителен имейл, че ще ми спират акаунта, защото съм нарушавала политиката на магазина, демек много съм връщала. А в момента даже имам 89 точки, хич не е като да не пазарувам. Sweat Smile

Последните две връщания и при мен не бяха отразени и се наложи да им пиша след две седмици. Чак тогава се сетиха да ми върнат парите. Значи ако не си следиш нещата, няма и парите да си видиш..
Май и аз ще се отказвам от тях, не знам какво става напоследък със сайта, но не е якото място за онлайн пазаруване, което беше преди. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 529
Отзиви от последни покупки:

Ботуши, взех номер 36, въпреки че нося 35 за обувки и 35.5 за ботуши. Добре са, с дебели чорапки ще са точно. Изкуствена кожа, но стои добре, високата част е от тънка и мека кожа и ми стои точно по крака, който е слаб. Остават:
https://answear.bg/p/botushi-answear-lab-v-kafyavo-s-ravna-podmetka-1394822


Сако Tommy H, леко изненадващо, очаквах да е дебело и плътно, а всъщност е много леко и тъничко, въпреки че има вълна. Харесва ми и остава:
https://answear.bg/p/sako-s-valna-tommy-hilfiger-v-tamnosinyo-s- … w0ww42997-1353952


Рокля, която с код PREM намалих на 137лв, хубаво стои, харесва ми, ще я нося точно с такива ботуши, като модела:
https://answear.bg/p/roklya-s-valna-silvian-heach-danny-v-tamnos … pa24210ve-1342203
Виж целия пост
# 530
Здравейте. Поръчах една пола от сайта, прикачам снимка. Полата привидно е намачкана, на живо е още повече, но сякаш ефекта е такъв, някой случайно да я има? Опитах се да я изгладя на един участък, за да пробвам какво ще се случи, но при гладенето тя съвсем се изправи. При такъв тип поли как действате с намачкването. Много я харесвам, но вече съм объркана аз ли съм в грешка или просто така се носи? 
Редактирам се, изпрах я с идеята, че ще се намачка отново, но си остана изправена в този участък и просто леко се виждат гънките и, където е била намачкана.
Виж целия пост
# 531
Аз даже не те разбирам какво си гладила. Тази пола трябва да изглежда като на картинката - намачкана. Имам такъв панталон.
Усукваш я като въже и така я сушиш.
Виж целия пост
# 532
Аз даже не те разбирам какво си гладила. Тази пола трябва да изглежда като на картинката - намачкана. Имам такъв панталон.
Усукваш я като въже и така я сушиш.
Благодаря за обратната връзка. Ще пробвам така да я изсуша. Явно аз съм с някакво изкривено виждане 😁
Виж целия пост
# 533
Преди около 20 и кусур години имах подобна пола,сушах я  навита,вързана на възел .Отнемеше вреве,но това беше есинствения вариант,за да прилича на нещо.
Виж целия пост
# 534
Да, бавно съхнат по този начин, но  гладенето няма да е по-бързо.
Виж целия пост
# 535
Работи ли сайтът на ансуер в момента?
Виж целия пост
# 536
Здравейте!

Направих заявка за връщане в Спиди (посочих адрес офис на Спиди ).

Доколкото разбрах от предишните страници връщането е за моя сметка.

Въпросът ми е като отида да я оставя в офиса ли ще излезе какво трябва да заплатя за връщането или ще приспаднат от сумата за възстановяване?
Виж целия пост
# 537
Когато заявиш връщането с куриер от адреса, куриера ще носи ли плик, или трябва сам да опаковаш продукта? За първи път така ще връщам, та се чудя.

Да допълня. Куриерите имат пликове когато идват до адрес. Не ми хареса, че дойде до вратата без плик, макар че му казах, че ще ми трябва и съответно не опакова пратката пред мен, разпечата бележките за мен, взе кутията и тръгна. Надявам се да нямам изненади.
Виж целия пост
# 538
Пускат ли кодове за намалени артикули??
Виж целия пост
# 539
Пускат ли кодове за намалени артикули??

Много рядко. Пробвайте с код PREM или вижте дали артикулът има допълнителен % отстъпка в app-a.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия