Пазаруване от answear.bg - Тема 3

  • 93 882
  • 790
# 600
Защото аз си поръчах, но когато доближа телефона за да активирам чантата не се отваря линк. При вас имаше ли такъв проблем? Започвам да се съмнявам, че е оригинална.
Виж целия пост
# 601
При мен се отваря.
Отзад на логото на чантата е чипа. (шитото лого)
Виж целия пост
# 602
Защото аз си поръчах, но когато доближа телефона за да активирам чантата не се отваря линк. При вас имаше ли такъв проблем? Започвам да се съмнявам, че е оригинална.

Скоро закупих раница Pinko от ANSWEAR и всичко е наред.
Виж целия пост
# 603
Здравейте! Снощи заявих връщане чрез кутия и все още нямам код. Някой знае ли колко се бавят? Има и формуляр, но не знам дали вече може чрез куриер 🤔
Виж целия пост
# 604
Здравейте,
Получих непълна пратка, т.е. един суичър, на който му липсват връзките на качулката, които очевидно са изтеглени. С рекламация ли трябва да се върне или просто да заявя връщане ?
Виж целия пост
# 605
Здравейте! Снощи заявих връщане чрез кутия и все още нямам код. Някой знае ли колко се бавят? Има и формуляр, но не знам дали вече може чрез куриер 🤔

Здравейте! Миналата седмица направих заявка за връщане чрез кутия и получих кода 2 минути след това, но по имейл, а не по СМС както при получаване. Проверете пощата, с която сте регистирана, ако не сте.
 Другия вариант е да са натоварени или да няма места в избраната кутия.
Виж целия пост
# 606
Rusty15, благодаря, тази сутрин получих код.
Виж целия пост
# 607
При мен се отваря.
Отзад на логото на чантата е чипа. (шитото лого)

При мен също.
Дори когато телефонът ми е в чантата, близо до въпросното лого. Няколко пъти вече. Peace
Виж целия пост
# 608
Здравейте,
Към момента как са с връщанията? Имам две върнати пратки от 06.12,но все още нищо. Напоследък не поръчвам много от тях, но преди връщаха сякаш бързо, в рамките на седмица.

Редактирам поста, като добавя, че връщах с кутии на сеймдей.
Виж целия пост
# 609


Здравейте, бях писала, че сайтът не се отваря, когато доближа телефона до чипа. Върнах я и поръчах същата, но отново не се отваря. Възможно ли е проблемът да е от самия модел? Ако някой има същия, моля да сподели.
Виж целия пост
# 610
Пишете на пинко. Една дама така имаше проблем с чанта фурла от бест сикрет и се беше свързала с тях, та се оказа, че чантата не е оригинална.
Виж целия пост
# 611


Здравейте, бях писала, че сайтът не се отваря, когато доближа телефона до чипа. Върнах я и поръчах същата, но отново не се отваря. Възможно ли е проблемът да е от самия модел? Ако някой има същия, моля да сподели.
Чантата не е оригинална. Видимо няма форма, “птичките” са кофти и щом не се свързва със сайта е сигурен знак.
Виж целия пост
# 612
Не съм компетентна точно по чантите Pinko, но ще изкажа обективно мнение на страничен човек - ако е менте изглежда доста изпипана. При прехлупването на капака шарката продължава, а птичките са поставени абсолютно симетрично. Тигелите и бодовете също изглеждат равномерни. От тази снимка - толкова.
https://original-stuff.info/pl/torebka-pinko-jak-rozpoznac-podrobke/
Виж целия пост
# 613
Замислих се дали има въобще тази чанта чип.  По-старите модели имаха само етикет с код. От друга страна, моят андроид е стар и съответно трябва да включа от менюто NFC, за да тръгне. И последно, бях си харесала от OLX едно "ново оригинално" Pinko. И като я проверих с офиса на куриера, се оказа, че препраща към китайски сайт клонинг. Иначе чантата не ми прилича на менте, изглежда си оригинална.ш
Виж целия пост
# 614
Пишете на пинко. Една дама така имаше проблем с чанта фурла от бест сикрет и се беше свързала с тях, та се оказа, че чантата не е оригинална.

Леле, наистина ли? Уж всичко е оригинално там. Къде може да се прочете за този случай?
Моля, DebQ пишете после какво е станало! Дано в answear се потвърди оригиналността.

Иначе аз влизам да похваля този пуловер-жилетка:
https://answear.bg/p/pamuchen-pulover-lauren-ralph-lauren-damski … -materiya-1108768

Следя го в няколко сайта, тук го взех най-изгодно. Изглежда жилетка, но всъщност вътрешната част се облича като пуловер, така че не се разтваря, стои много добре и цветът е по-приятно светло-кафяво, отколкото изглежда на снимката.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия