ЕДИНАДЕСЕТИ клас 2023/2024

  • 62 174
  • 810
# 480
При нас се попълват едни работни листове и туй- то.
Виж целия пост
# 481
При нас - в училище основно провеждат дискусии върху произведенията.

Аз го записах на школа, след като още не е решил къде ще учи, ДЗИ-то става много важно. Там правят тестове - граматика, плюс дискусии....Учудващо за мен му хареса и започна да чете.
Виж целия пост
# 482
Освен да дадеш координати на тази вълшебна школа
Виж целия пост
# 483
Освен да дадеш координати на тази вълшебна школа

Колинс5
http://kollins5.50webs.com/ezici/index.html
Преподавател Паулина Колева
в сайта има координати, ако някой се интересува.
Виж целия пост
# 484
Честита Коледа, момичета!❤️

Вълшебна да е Коледа сега,
да ни се случват безброй Чудеса,
да сме здрави, щастливи, добри,
да ни избягват всички злини!
Да имаме винаги приятелско рамо,
на което да се опрем дори за миг само,
да си прощаваме грешките наши,
да не се делим на " наши" и " ваши"!
Хубавите моменти да съхраним,
от промените да не се боим,
да намираме верните решения,
да не се поддаваме на лоши настроения!
Децата ни да са щастливи,
и винаги да имат сили,
препятствията да преодоляват,
и никога да не се предават!
Да е магично в душите ни,
да са благословени дните ни,
да има в сърцата ни винаги топлина,
и нищо да не е на всяка цена!🍀🧙‍♂️
Виж целия пост
# 485
Светли празници, момичета!
Да сте живи и здрави вие и близките ви и любими хора!
Виж целия пост
# 486
Виж целия пост
# 487
Весела Коледа! И един рожденик днес - вече на 17! Кога минаха, просто не знам!
Виж целия пост
# 488
Helene, честит да е рожденикът!
Здраве, късмет и безброй Вълшебства му желая от сърце!🍀🧙‍♂️
Весел празник!🎂🥳
Виж целия пост
# 489
Честито Рождество! Много здрави и благословени да сте! Heart Christmas Tree Wine Glass
Честит рожденик! Да е щастлив, успешен, здрав и късметлия! Birthday Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 490
Много благодаря! Да се връщат и на вас прекрасните пожелания!

Да се допълня - имам си и официално млад шофьор от тази сутрин! Най-после да ни се облекчи малко живота😀
Виж целия пост
# 491
Честита Коледа!

Хелене, честито да е момчето ти - здрав и благословен! Ихаа, безаварийно каране...И вкъщи как се чака този момент с книжката 😀 - следващата година ще е последен от приятелския си кръг...
Виж целия пост
# 492
Благодаря много!

И нашия човек щеше да е предпоследен в България сред приятелите му, ама тука рано дават, та от последен стана първи.😆😀🤪

До петък беше срока да изберем елективите и задължителните предмети за последната учебна година и край, започна и ваканцията!

Сметките до тук показват, че ако реши и желае (и ние одобрим разбира се😂което няма да стане по никой начин) може да завърши училище с края на тази учебна година, защото е събрал изискуемия брой кредити за завършване, които са 120. От 9 клас във ФЕГ е дошъл с цели 50 кредита. Та много го хейтя аз бг образование, ама в ей такива моменти виждам, че все пак не е дъно на дъното. 😀
Виж целия пост
# 493
Сметките до тук показват, че ако реши и желае (и ние одобрим разбира се😂което няма да стане по никой начин) може да завърши училище с края на тази учебна година, защото е събрал изискуемия брой кредити за завършване, които са 120. От 9 клас във ФЕГ е дошъл с цели 50 кредита. Та много го хейтя аз бг образование, ама в ей такива моменти виждам, че все пак не е дъно на дъното. 😀

и сега, като сравняваш, кои ученици ти се струват по-знаещи и образовани? българските или американските?
Виж целия пост
# 494
Категорично българските! С много по-богата обща култура са българските деца.
Но пък по отношение на презентиране американските са много по-добри. Да се изразяват свободно, да се рекламират, да отстояват себе си - това много им липсва на българските деца. Сентенцията “скромността краси човека” трябва да се изкорени още в зародиш на всички нива в България.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия