Лидл 178 - септемврийско-октомврийски вълнения

  • 128 398
  • 1 434
# 165
За петна от плодове-Клири.Ей сега ми изпра куркума,която вениш не можа
Виж целия пост
# 166
Вчера купихме пудинг ванилия. Беше намален, но имаше кофички.
Виж целия пост
# 167
Аз пробвам първо с меглио ( напръсквам и след половин час пера) , ако не стане със сапун за петна (2-3 лв от ДМ) и с на Лидл лилавия окислител /прах за петна ( лилава кутия от тематичните седмици).
Иначе , най съм доволна последно от есин препарат за петна на ДМ , като за бели тениски/кърпи после пера на 90 градуса, с 1 пакетче за бяло пране в пералнята( 2-3 лв от ДМ или на Бекман май има подобно в К)  или ако нямам от този прах за петна на Фромил. Честно казано най-трудно махам жълти петна от под мишниците на бели/светли тениски ....но с тези препарати на ДМ се справям
Виж целия пост
# 168
tara, с какво третираш петната? Само тази седмица имам 4 лекьосани тениски. Уж ядем с лигавник, но едната тениска я омаза с парче домат, другата се оля със спаначена супа и още 2 не знам с какво омазани, нещо оранжево. Писна ми да бракувам тениски, а със Сано течен не се махнаха дори на 60°С. Имаме тениски, с които се храним вкъщи и съм ги прежалила, но в случая лекетата са по новите и ме хвана яд, като ги видях.
Блу, слагам препарат на Фрош от този бебешкият, който се впръсква. Разтърквам леко и оставям, докато дойде време да слагам в пералнята. Може и преди прането точно. Ползвам и един от ДМ, с четка отпред, но там трябва да изчакаш 10-ина минути. После в пералнята на бебешка програма. На малката още пера дрехите отделно със Сано максима или Тео бебе, но Теото повече пере петна.
Ако не се сещаш кои са препаратите, които посочвам,  пиши ми, ще ти ги изпратя снимани.
Виж целия пост
# 169
tara, с какво третираш петната? Само тази седмица имам 4 лекьосани тениски. Уж ядем с лигавник, но едната тениска я омаза с парче домат, другата се оля със спаначена супа и още 2 не знам с какво омазани, нещо оранжево. Писна ми да бракувам тениски, а със Сано течен не се махнаха дори на 60°С. Имаме тениски, с които се храним вкъщи и съм ги прежалила, но в случая лекетата са по новите и ме хвана яд, като ги видях.
Блу, слагам препарат на Фрош от този бебешкият, който се впръсква. Разтърквам леко и оставям, докато дойде време да слагам в пералнята. Може и преди прането точно. Ползвам и един от ДМ, с четка отпред, но там трябва да изчакаш 10-ина минути. После в пералнята на бебешка програма. На малката още пера дрехите отделно със Сано максима или Тео бебе, но Теото повече пере петна.
Ако не се сещаш кои са препаратите, които посочвам,  пиши ми, ще ти ги изпратя снимани.
Благодаря ти, прати ми ги, не се сещам да съм ги ползвала.
Благодаря и на останалите за съветите. Обаче, пропуснала съм да пиша, че детето е на 1.9 г и силни препарати не искам да ползвам все още. Иначе, да, обезмаслител ми е минавало през ума да пробвам, но не смея. Тениските й са шарени, с щампи. Е, знам, сега ги израства за месеци, щи купим нови, но се дразня вече с тези петна. Аз пера с течния бебешки на Сано.
Виж целия пост
# 170
Подарявам
Скрит текст:
Виж целия пост
# 171
Подарявам. Има 1 ден валидност.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 172
Петна пера с Вениш без проблем.
Виж целия пост
# 173
Подарявам:
Виж целия пост
# 174
Подарявам
Скрит текст:
Виж целия пост
# 175
Аз се отчитам с 600 лв сметка, от която само уреда за косене е 420 лв. Благодарение на него имам над 40 участия за винтоверт Wink
Дано да се хареса на баща ми , че едвам го натоварихме с майка ми и ,ако не- сам ще си го връща.
Иначе , взех си една нощница , 2 саксийки с очила за първия учебен ден, една бутилка на аквафор на големия ( така и така само вода пие , да си я пълни от където иска), много кърпички -5 пакета сухи ,което е максимума, почистващи мокри , салфетки ,хартия за печене, сметани 4+1, чували , ръкавици нитрилни , бебешки мокри.
Имаше останали Clean Lable шунка 1+1 за 7лв- взех ,вместо същата от днес , мортадела, бургери телешки, малинки , картофи....хубав пазар и съм доволна.
Нямаше възглавници и блузи от тези с Лидл+ ( 2 за 18 лв), нито нощници с дълъг ръкав- та не успях да ги видя дори как изглеждат.
Виж целия пост
# 176
Намалени ли са бутилките на Аквафор?
Виж целия пост
# 177
Намалени ли са бутилките на Аквафор?

Да, има национална кампания в момента. Навсякъде трябва да са намалени.
Иначе онлайн има промоция от сайта на аквафор - поръчва се бутилка за 24.90 с безплатна доставка и дават някакъв подарък към поръчката - филтри май, не видях.
В Лидл мисля че цената е същата - или 22.99 или 24.99.
Виж целия пост
# 178
22,99 са бутилките ,но не мисля ,че съм ги срещала за по-малко.
Виж целия пост
# 179
22,99 са бутилките ,но не мисля ,че съм ги срещала за по-малко.

В Кауфланд бяха по 8 лв - преди няколко седмици на брошурата имаше секция разпродажба. По филиалите имаше кошове с различни артикули.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия