Втора бледа черта на теста за бременност

  • 136 919
  • 2 482
# 375
С падащо ЧХГ си е биохимична. Няма никакъв смисъл от Утрогестан. А тоя доктор може да си скъса дипломата.

Ако е така какво следва? Кога се очаква да дойде цикълът? Щото това в момента е много мъчително, а с тия надежди е ужас.
Виж целия пост
# 376
За съжаление при падащо чхг надежда няма. Може би до 2-4 дни ще й дойде цикъла. А това какво е казал лекаря за “предстои и плантация” при наличие на чхг и “нещо е текло” от гърдата изобщо няма да го коментирам. освен ако до съвсем скоро не е кърмила, изобщо не е нормално нещо да тече от гърдите. Дори в ранна бременността нищо не тече от гърдите. Да търси лекар за този проблем
Виж целия пост
# 377


Момичета, а това какво е?
Виж целия пост
# 378
Здравейте! Цикълът ми е с дължина между 28 и 32 дни. Тестовете за овулация не показаха по-тъмна или поне също толкова наситена втора черта, но на 20.11 чертата беше по-наситена от предишните. Преди около час направих тест shure check, на който втората черта не е розова, а по скоро бяла и пробляскваща. Ще се радвам ако някоя от вас изкаже мнение!
Виж целия пост
# 379
Ако се вгледаш дори са две бели черти. Нещо не е ок този тест или си го снимала след много време. Пробвай нов ако искаш, но по-скоро е отрицателен резултата
Виж целия пост
# 380
Здравейте!
Днес ми е 5 ден след трансфер на едно петдневно бластоцистче, трансферът ми беше рано понеделник сутрин, ако има значение. Усещам дискомфорт като пред цикъл и знам, че е рано, но не се стърпях просто и направих един престо тест. Мъжът ми ми се накара, че много рано го правя, ама нетърпение. Това е пореден опит за нас. Какво мислите? Чертата се появи веднага.. Поне аз я виждам де..

Да допълня - датата ми е за 7ми декември. Възможно ли е да е фалшив положителен, тъй като е още рано? Слагам единствено прогестерон и фраксипарин. Sad
За първи път виждам каквато и да е втора черта изобщо на тест.
Виж целия пост
# 381
Ако се вгледаш дори са две бели черти. Нещо не е ок този тест или си го снимала след много време. Пробвай нов ако искаш, но по-скоро е отрицателен резултата
хаха права си, наистина се две бели черти 🤦🏽♀ И да, снимах го след час. Имам снимка и от първите 4/5 минути, на която също е така, но вече не съм сигурна какво виждам….
Виж целия пост
# 382


Момичета, а това какво е?

Момичета, някой с някаква идея? Моля ви, отговорете..
Виж целия пост
# 383
La jefa, за мен е положителен. Моят беше подобен на пети ден Simple Smile
Н.В., отрицателен е тестът.
Куин, не виждам бременност аз. На такава стойност на ЧХГ няма и как да се види нещо.
Виж целия пост
# 384
Куин, не може да се каже нищо. Чгх е мн ниско ,а и пада.
Бременност се вижда при чгх 1000
Виж целия пост
# 385
А и как очакваш във форума да разчитаме ехографски снимки? Дори да опита някой да каже какво вижда, аз не бих се доверила особено… Насито го каза - чак при чхг над 1000 се вижда бременност
La jefa положителен е, дано се насити 🍀
Виж целия пост
# 386
А и как очакваш във форума да разчитаме ехографски снимки? Дори да опита някой да каже какво вижда, аз не бих се доверила особено… Насито го каза - чак при чхг над 1000 се вижда бременност
La jefa положителен е, дано се насити 🍀
Не не, въпросът ми това сакче ли е, ако някой знае? Какво иначе може да е?
Виж целия пост
# 387
Няма как да е сакче при чхг около 70
Виж целия пост
# 388
И сакчето е с кръгла форма...
Виж целия пост
# 389
Щом ЧХГ пада, значи вече няма сакче.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия