💪"Игри на волята: България" - сезон 5, тема 5 (02.10 - 09.10)

  • 149 564
  • 3 264
# 2 760
Това ли са Топ желаещите да участват? Защото започвам да се замислям, да кандидатствам и аз 🤪
Виж целия пост
# 2 761
Ваня и скроиха шапката на полуфинала и беше много ядосана и разочарована, но никога не е бълвала огън и жупел.
На мен ми е неприятно, когато Димо напомня за 30-те секунди, които делили Ваня от финала, защото всички видяхме как първият финалист (и бъдещ победител) си избра опонент, като му помогна да реши пъзела си, само защото не искаше да се изправи срещу жена на финала. Дори начинът, по който Милен се държа с Ваня в последния ден и на импровизирания символичен съвет, оставя горчив вкус в мен. При положение, че цял сезон беше по-нисък от тревата.
Виж целия пост
# 2 762
Явява се на кастинг не може да плува, няма сила да хвърли 1кг. На 5 м., измори се на първата обиколка. Абе какъв е тоз кастинг .
Виж целия пост
# 2 763
Казано честно по-интересно ще е ако Ваня загуби, но надали.
И защо еднолично че се решава кой да се обади. РР е нетърпим.
Виж целия пост
# 2 764
Май гледаме различни предавания.
Ваня > Дени
Нека ги пуснат двете и да има здраво халки и стени... Grinning
Виж целия пост
# 2 765
Не знаех срещу кого е играла Ваня, но Натали я помня от кастингите, недоумявах какво виждат в нея.. А сега като я видях на терен още повече... Какви жени имаше на каста, а да викнат нея срещу най-силната жена от предните сезони е меко казано идиотщина...
Виж целия пост
# 2 766
Снимките на предаването не започват ли юни? Тогава медицината още имат изпити. Ако завършва е друго.
Виж целия пост
# 2 767
Искам да видя Ситнилска или Оряшкова на тази битка. Ще къртят.😉😁
Виж целия пост
# 2 768
Не знаех срещу кого е играла Ваня, но Натали я помня от кастингите, недоумявах какво виждат в нея.. А сега като я видях на терен още повече... Какви жени имаше на каста, а да викнат нея срещу най-силната жена от предните сезони е меко казано идиотщина...
Очите и са интересни,светят 🙂
Виж целия пост
# 2 769
Пффф, жалко, няма да е следващата седмица разформироването на Амазонките. Нацелих идеята на сценаристите, но стигнах само до предложението им, не и до реализацията. Много слаба Натали.

Ауууу, отново Мич Бюканън на терен! А, няма да го видим. Жалко.
Мичът /да не се бърка с Мичмана/  ще има работа тоя сезон! Сугур и Гала няма да му устои!
Виж целия пост
# 2 770
Май гледаме различни предавания.
Ваня > Дени
Нека ги пуснат двете и да има здраво халки и стени... Grinning
На Ваня кануто изглежда надуваемо, с такава лекота го носи. И на халки би отвяла, и на стени, изобщо няма място за сравнение и то не само с Денислава.
Виж целия пост
# 2 771
Не знаех срещу кого е играла Ваня, но Натали я помня от кастингите, недоумявах какво виждат в нея.. А сега като я видях на терен още повече... Какви жени имаше на каста, а да викнат нея срещу най-силната жена от предните сезони е меко казано идиотщина...
За да нагласят играта, как защо...
Виж целия пост
# 2 772
Не знаех срещу кого е играла Ваня, но Натали я помня от кастингите, недоумявах какво виждат в нея.. А сега като я видях на терен още повече... Какви жени имаше на каста, а да викнат нея срещу най-силната жена от предните сезони е меко казано идиотщина...
Явно целта е била Амазонките да НЕ загубят.
Аз друга причина не виждам. Само ни подлъгаха с това пред/по/ложение за амазонски разпад.
Нищо де, поне ни дадоха жокер за петък.
Виж целия пост
# 2 773
Не знам защо изобщо Натали се явява за участие? Абсурд е студент по медицина да може да отсъства 3 месеца.

Може да завършва или да прекъсне по уважителни причини.Пък по-голяма част от снимките са през ваканцията.
Кога почват снимките? Юни? Възможно е да издърпа някои изпити в началото на юни, а другите да остави за септември. Ако е по- горен курс, медиците май учеха  и на цикли, не знам дали изпитите не са им непосредствено след определен цикъл, така че не е изключено.
Виж целия пост
# 2 774
Чупят гърнетата и какво беше??… имаше ли пъзел ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия