Добавки и витамини за подобряване на МЦ, ЛФ и ОВУ - 12

  • 57 868
  • 739
# 615
Здравейте, някой приемал ли е Катафертил сашета и какво мислите за добавката? Изписаха ми за я 6 месеца с цел стимулиране функцията на яйчниците. Имам и лека инсулинова чувствителност, добавката ще се отрази ли добре?
Виж целия пост
# 616
Имам останали добавки, ако някой проявява интерес на лични Simple Smile
Виж целия пост
# 617
Момичета МВИ и инозитол за подобряване на овулация и на 15ден дуфастон редно ли е да се комбинират. И МВИ се чудя само до овулация ли да я приемам или от МдоМ
Виж целия пост
# 618
Мви се пие от м до м.
Виж целия пост
# 619
Благодаря, дано тази комбинация подобри нещата целя забременяване.
Виж целия пост
# 620
Какво има нужда се подобри? Мви и инозитол са малка част от общата картина. Понякога са нужни витамини, минерали, антиоксиданти, медикаменти назначени от лекар…. зависи от случая
Виж целия пост
# 621
Какво е МВИ?

При поликистоза и ИР, освен Инозитол от 2х2 гр., коя друга добавка е подходяща, която може да помогне на яйчниците да функционират и да започнат да овулират?
Виж целия пост
# 622
Какво има нужда се подобри? Мви и инозитол са малка част от общата картина. Понякога са нужни витамини, минерали, антиоксиданти, медикаменти назначени от лекар…. зависи от случая
Минали месец не се установи овулация от Аг. Предписа ми дуфастон от 15ден. Иначе приемам витамини и антиоксидант и. Този месец пак ще я проследим овулацията, но искам нещо което да я подпомогне
Виж целия пост
# 623
Какво е МВИ?

При поликистоза и ИР, освен Инозитол от 2х2 гр., коя друга добавка е подходяща, която може да помогне на яйчниците да функционират и да започнат да овулират?
МВИ е масло от вечерна иглика
Виж целия пост
# 624
Един месец без овулация не значи нищо. Веднъж-два пъти в годината е възможно без причина да няма овулация. Следете си я и така. Аз иначе като нямах пих билки. При пкя също има билки, но за ир трябва стриктен правилен хранителен режим, спорт и медикамент, назначен от лекар.
Виж целия пост
# 625
Един месец без овулация не значи нищо. Веднъж-два пъти в годината е възможно без причина да няма овулация. Следете си я и така. Аз иначе като нямах пих билки. При пкя също има билки, но за ир трябва стриктен правилен хранителен режим, спорт и медикамент, назначен от лекар.
Благодаря Ви! Ще се постарая да направя всичко възможно да се нормализират нещата. Дано е моментно. Ако имате препоръки за добавки ще съм ви благодарна
Виж целия пост
# 626
Здравей Денис и момичета , моля препоръки за прием на добавки / избягвам таблетки понеже ме заболява стомаха , спирам се на течна форма на витамини вече,  необходимо ми е желязо / в момента приемам спрей " ФЕРОКОД ФОРТЕ " - 4 впръсквания / , чудя се кой витамин " Д " да си взема / прилагам на какво съм се спряла и се чудя  , приемам и фолиева киселина по една таблетка дневно по препоръка на АГ / Неофолик Мета Метилирана Фолиева / и витамин B12 не знам какъв да си взема и кое след кое да приемам .
Изписвам пак и тук в тази тема изследванията ми от вчера Simple Smile
Много ми е нисък хемоглобина и желязото Sad Жена на 33г. правим опити за бебче , имах проблем с цикъла предният месец заради хормонален дисбаланс  и ми се смъкна много хемоглобина / 102 / и желязото ....
Вит. Б12 - 233.60 / 141.00- 489.00 /
Вит Д - 63.00 / 50 - 120 /
Фолиева киселина - 20.00 / 11.26 - 40.69 /
Калий - 4.98 / 3.50- 5.60 /
Натрий - 140 / 136.00 - 151.00 /
Желязо 4.30 / 6.60 - 34.00 /

Благодаря на всички отзовали се Simple Smile)))

https://www.futunatura.bg/k2-d3-techen
https://remedium.bg/solgar-vitamin-d3-techen-za-zdrava-kostna-si … 0iu-59ml-133508/p
https://www.zoya.bg/%D0%A2%D0%B5%D1%87%D0%B5%D0%BD-%D0%B2%D0%B8% … D0%BC%D0%BB.12933
Виж целия пост
# 627
Здравейте, какви добавки освен витамин Д, можете да препоръчате за вдигане на АМХ?
Виж целия пост
# 628
Евентуално биха помогнали всички добавки, които се препоръчват за подобряване на репродуктивната функция и качеството на яйцеклетките. Те се коментират постоянно, ползвайте търсачката има много мнения на денис, където казва кои са добавки, в какви дози, как и за колко време се приемат.
За жената с ниското желязо, хубаво е да се консултира с хематолог, да се изследва целия железен панел и да се прецени далк има нужда от вливка на желязо или прием на лекарствен продукт (от рода на малтофер, тотема и т.н ) а не просто от хранителна добавка каквато е тоя спрей. Дозите на вит В12 и Д също се определят от лекар, трябва да бъдат терапевтични, а не профилактични при такива дефицити, за да се вдигнат стойностите
Виж целия пост
# 629
Малтофера е просто друга форма на желязо
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия