Рецепти за Airfryer фритюрник - четвърта тема

  • 92 460
  • 753
# 705
Аз вече няколко пъти правих тиквички и станаха страхотни. Нарязвам ги, осолявам ги и ги оставям да си пуснат малко водата. Овалвам ги в брашно (аз смесих царевично и пълнозърнесто) и ги подреждам във фраера. Мажа ги с олио с една четчица.
Моя уред е с две кошници, като в едната има и допълнително една желязна представка и става като втори ред. Така редя на 3 нива и става много бързо доста количество.
Виж целия пост
# 706
Вземи си спрей бутилка вместо да мажеш с четката, ще ти допадне още повече за такива неща.
Виж целия пост
# 707
Имам спрей , който ползвам да пръскам дъното на тавичка, пръскам и картофи като правя на фраера.
Или имаш предвид бутилка, която аз да си пълня и пръскам?
Не знам каква да си взема , защото все ми подлизват и става мазало от мазни, не мога да си намеря хубава.
Виж целия пост
# 708
Аз вече няколко пъти правих тиквички и станаха страхотни. Нарязвам ги, осолявам ги и ги оставям да си пуснат малко водата. Овалвам ги в брашно (аз смесих царевично и пълнозърнесто) и ги подреждам във фраера. Мажа ги с олио с една четчица.
Моя уред е с две кошници, като в едната има и допълнително една желязна представка и става като втори ред. Така редя на 3 нива и става много бързо доста количество.

Да, и аз правих тиквички вчера.Научила съм една хитринка от съфорумка: нарязвам ги на колелца и в плик от IKEA смесвам 1ч.л сол ,2 л брашно и 2 л. грис или царевично брашно.Пъхвам тиквите вътре и разтръсквам.
Тези количества са примерни ,варират според количеството им..После 200гр,15-17 мин.
Виж целия пост
# 709
В купа с капак също става да ги раздрусаш да се покрият.

Спрей бутилките са малко на уцелване, моята не е някаква специфична марка че да я кажа на някого и да си я намери същата. Китайска е някаква. Пък и не ми се дават съществени суми за такава, предпочитам да ги сменям от време на време.
Виж целия пост
# 710
Моята е от пепко, предпочитам по-евтини за да ги сменям често заради олиото.
Картофи  във фраера само бланширани. Но аз си ги правя и замразявам, да вадя когато рязко 🙂 се сетя. С 2 лъж олио в плик да се омазнят и на хартията в уреда.
Виж целия пост
# 711
Пепчо, моля за рецептата за бланшираните картофи.
как ги подготвяш преди да ги замразиш?
Виж целия пост
# 712
Нарязани на пръчици, натиснати във вода за един час. Слагам на порции във врялата  подсолена вода, кипват 2 мин и вадя в студена. Отцееждам, изсипвам на кухненска хартия широка тава за да са на един ред и попие влагата -30 мин. Махам хартията и заспивам тавата със стреч фолио където ги нареждам пак на един ред. Така замразявам за два часа после,  ги изсипвам и събирам в торбички за по 1 зареждане. Могат да се бланшират и в мазнина , но не съм правила така
Виж целия пост
# 713
Сега взех нови картофи, нараязах ги като за пържене, омазних ги с малко олио и станаха топ.
Малко не ми се получиха медальони блек ангъс, но аз по принцип такива не правя, бяха кървави, кървави и хоп сухи, вероятно защото бяха дебелки, пък аз и не харесвам кърваво месо.
Първо се запечатват в тиган и се довършват на 4-5 мин във фраера.
Важи за магре, рибай, Томахоук, френч рак, свински стекове, дивеч.

Вчера правих паниран кашкавал - режа парче около 1,5 см (от правоъгълен). Фина кора за баница я режа на половина, ръся шарена сол на кашкавала и увивам. Топя в яйце богато и за 5 мин го пускам.

Трябва добра намотка кори да не изтече, това от опит. Забравих мазнина, иначе пръскам.
Обожавам го така, правя и сирене плочка - с люти люспи, домати, билки, мед и въобще - каквото ми хрумне.
Виж целия пост
# 714
На хартия ли го слагаш, или директно на решетката?
Виж целия пост
# 715
Директно. Обаче пускам да загреее преди това.
Виж целия пост
# 716
И нормално паниран става добре, но него го слагам на хартия че е по-лесно да се разтече ако пробия панировката като го вадя. Слагам във фризера да замръзне почти напълно... или не почти, ако си направя повече за заготовка. В еърфраера влиза замръзнал.
Скоро не съм правила, подсетихте ме. А по едно време все имах по някое готово парче за спасяване на вечеря когато нямам време.
Виж целия пост
# 717
Здравейте, момичета!
Бихте ли ми казали когато искам да приготвя за замразени и бланширани пържени картофки на Аirfrуer - а, трябва ли предварително да ги размразя? А когато приготвям закуски от бутер тесто, ще мога ли лесно да ги обръщам?
А когато приготвям някакви закуски от тесто, те ще се изпичат ли равномерно, след като трябва и тях да обръщам?
А  мога ли да ползвам хартия за печене, когато искам да изсипя по-рядко смес, примерно за кекс?
Днес си купих на най-после и аз, тепърва ще го разучавам, има програма за приготвяне на мъфини, ама тия мъфини не трябва ли да бъдат в някакви формички?
Моят уред е Philips NA342, мощността е 2000 вата, а вместимостта е 7.2 литра.
Тепърва ще разучавам инструкциите за употреба и ми се струва много сложно.
Ако някой реши да ми помогне, отговаряйки на въпросите, които зададох, ще съм много благодарна Heart
Виж целия пост
# 718
Замразените продукти, без значение какви са, не се размразяват предварително.
Ако покритието е незалепващо, няма да има проблем с обръщането на продуктите. Бутертестото ще се е запекло и отдолу, Филипс няма грешка в това. Пекла съм в тази марка "лодки" от тесто, изпекоха се без обръщане.
Може да ползваш хартия за печене, но не си представям как ще удържи тесто за кекс. Сложи тестото в някаква силиконова форма или от онези еднократните, алуминиеви.
Лично аз не съм пекла кекс и мъфини във фраера. Но ако печеш и мъфини, слагаш и тях във формички.
Честита придобивка. Ще останеш доволна от Филипс.
Виж целия пост
# 719
Замразените продукти, без значение какви са, не се размразяват предварително.
Ако покритието е незалепващо, няма да има проблем с обръщането на продуктите. Бутертестото ще се е запекло и отдолу, Филипс няма грешка в това. Пекла съм в тази марка "лодки" от тесто, изпекоха се без обръщане.
Може да ползваш хартия за печене, но не си представям как ще удържи тесто за кекс. Сложи тестото в някаква силиконова форма или от онези еднократните, алуминиеви.
Лично аз не съм пекла кекс и мъфини във фраера. Но ако печеш и мъфини, слагаш и тях във формички.
Честита придобивка. Ще останеш доволна от Филипс.

Много Ви благодаря Heart

Попитах за хартията за печена, защото си представях, че мога да я оформя по дъното и стените на кошницата и вътре да налея от кексовата смес, но сега чета инструкциите за употреба и пише, че не трябва да се поставя хартия за печене, или каквито и да било други опаковки вътре в кошницата.
А може ли да ми кажете дали сте пекла закуски от обикновено тесто и нужно ли е те да се обръщат? За продуктите от бутер тесто вече разбрах, че няма да има нужда, благодаря Ви!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия