Въпроси всякакви за автомобилите и задволанните устройства - шофирайте внимателно през 2024 година!

  • 39 007
  • 870
# 150
Заменям си моя за 4х4, щом толкова се притеснявате Simple Smile

Да се оплача от ситроена си - шумът и тракането, освен изхабени накладки, се оказаха и проблем със спирачната система. Аз ли на кофти кола попаднах или всички ситроени все имат нещо за ремонтиране?



В болднатото е отговора.
Виж целия пост
# 151
Всички коли над определени км имат нещо за ремонтиране.
Виж целия пост
# 152
Всички коли над определени км имат нещо за ремонтиране.
Да, но някои имат нужда по-често.
Виж целия пост
# 153
И новите ситроени ли?
Синът ми си избира кола и загледал С4.
Виж целия пост
# 154
Ако под нов разбираш нов от магазина, едва ли.
Виж целия пост
# 155
Ако под нов разбираш нов от магазина, едва ли.
Колкото е по-нова една кола, толкова е по-чуплива и е с по-кратък живот. Заради екологията ги правят по-леки, с по-малки мотори, но за да има все пак някаква мощност напомпват двигателите, което пък съкращава живота им. Реално една 10-годишна кола е по-надеждна от чисто нова.
Френските и италианските коли не се славят като надеждни и това рефлектира върху цената им. Има защо една кола да е по-евтина от друга.
Виж целия пост
# 156
Всички коли над определени км имат нещо за ремонтиране.
Особено тези дето са бърникани по съвети от интернет 😁
Виж целия пост
# 157
Ааа, не, не бърникам нищо по съвети Simple Smile Не знам дали е по-евтина, имаше по-евтини, на същите години и км.

Сменени накладки, някакъв апарат, ръчната е поправена, почистено, рециклирано с гаранция. Това може да се направи. Вече не тропа, върви плавно, нищо не шуми. Според майстора колата е много добре, поддържана си е, няма проблеми, освен текущи ремонти и смени, но това е наложително при всяка кола с изтекла гаранция.

В сравнение с Опел - ситроена е много, много по-удобна и комфортна. Обаче - проблемът на новите коли е многото електроника. Братовчед ми на няколко пъти остава буквално на пътя, защото колата му просто спира и всеки път трябва да мине на компютърна диагностика, за да се види какво й е - в някои случаи нищо й няма, ама българските пътища не са за деликатни коли. Със стара това няма да ти се случи, но ще имаш други грижи.
Виж целия пост
# 158
Не може да се сравнява кола на над 300 хиляди, км каквито сигурно са масово по улиците на Бг, с чисто нова от магазина. Поне десетина години няма да има какво да й правиш, поне в сравнение с вече 25- годишния таралясник. Пък нека е френска и евтина.
Виж целия пост
# 159
Десетина години е доста пресилено, ако беше така производителите щяха масово да дават по 10 години гаранция.
Спокойствието ти е до изтичане на гаранцията и то пак е относително според условията ѝ и отношението на официалния сервиз. Примерно при премиум сегмента като Мерцедес и БМВ обикновено получаваш заместващ автомобил докато твоя е в сервиза, но при евтините марки/модели това го няма.
И 300 хиляди километра е доста пресилено число, не че няма и такива коли, но далеч не са масовия случай. Няма обаче и как да сравниш цените на тия коли. Мерцедес с всички екстри на 300К километра е по-евтин от нова базова Дачия, която даже климатик няма включен стандартно.

За съжаление в България официалните представителства обикновено се държат от мутри, та смисъла от гаранцията е под голям въпрос.
Виж целия пост
# 160
Да, добре.

Моята евтина марка коли също предлага заместващ автомобил( докато беше в гаранция евтинджосът), застраховката ми- отделно предлага същата услуга.
Виж целия пост
# 161
Не може да се сравнява кола на над 300 хиляди, км каквито сигурно са масово по улиците на Бг, с чисто нова от магазина. Поне десетина години няма да има какво да й правиш, поне в сравнение с вече 25- годишния таралясник. Пък нека е френска и евтина.
Служебният ситроен 2018 на 75 хил. км. утре отива за смяна на ламбда сонда.

ПП: при новите автомобили ако не за ремонти пари отиват за гаранционно обслужване. Което ако не се лъжа карал не карал трябва да го правиш
Виж целия пост
# 162
Не може да се сравнява кола на над 300 хиляди, км каквито сигурно са масово по улиците на Бг, с чисто нова от магазина. Поне десетина години няма да има какво да й правиш, поне в сравнение с вече 25- годишния таралясник. Пък нека е френска и евтина.
Служебният ситроен 2018 на 75 хил. км. утре отива за смяна на ламбда сонда.

ПП: при новите автомобили ако не за ремонти пари отиват за гаранционно обслужване. Което ако не се лъжа карал не карал трябва да го правиш
Ламбда сонда се сменя, колкото и на българина да не му се иска.
Дискове и накладки, спирачна система също се сменят. Не виждам защо изобщо се вихри дискусия по темата и как се оцени Ситроен, като проблемна марка?
Цените на новите коли са съизмерими в съответния клас.
Ама Мерцедес бил супер - супер, но частите и поддръжката му са равни на поддръжката за 10 Ситроена.
А и коя серия Мерцедес визирате?  Ниският клас Мерцедес не е нещо потресаващо.
Виж целия пост
# 163
Аз да уточня, че колата ми е далеч от 300 хил. км. И доста под 25 години.

Ето, дала съм пример с близък, с кола под 10 години - има доста какво да й правиш. И на моята е заложено на определен период да минава на компютърна диагностика. Има, няма за сервиз, трябва да мине.

Сигурно всяка марка си има някакви слабости. Обаче сигурно моята е по-здрава и може би по-комфортна от 25-30 годишния мерцедес на съседката. Вероятно при мен ремонтът е по-евтин, въпреки разликите в годините.
Виж целия пост
# 164
Аз лично си предпочитам по-старите коли, пък нека са на колкото си искат км и да се чупят по-често.
Имах си прекрасен Ситроен С4 2006 г., с неговите си проблеми и особености, но ММ реши да го смени с С5 Aircross 2019. Еми седи си пред блока, не искам да го карам и работя по връщане на моята си кола, че я дадох на сестра ми.
ММ пък кара Пежо 508 около 2015-6 година, което имам чувството че е урочасано вече. През месец-два е в сервиза и като кажат трицифрена сума отиваме да се черпим.
Иначе, за мен, френските коли са най-красиви и са със сравнително достъпна поддръжка и ремонти.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия