Петокласници-2023/2024-2 тема

  • 32 038
  • 798
# 165
Ние сме област София.Онлайн са да, от 1ви.В класа нямат почти отсъстващи.Баща и е начален учител-там също са намалели драстично болните,има отсъстващи-причина неизвестна/изцяло ромско  училище е/.Пика мина при нас явно.Не съм особено щастлива,но няма какво  да се направи.Сега са с различни учители и ще е доста весело...Но поне яко ги оформят....до обед беше оформена по 4 предмета,сега останаха два от 13...
Виж целия пост
# 166
При нас бяха доста бързи с оформянето. Още по-миналата седмица, когато казаха, че ще учат само в един кабинет, започнаха да се появяват срочни оценки.
Може би имаше значение и това, че при моята дъщеря нямаше колебание между две оценки.
Виж целия пост
# 167
По ИУЧ Български имат ли срочна оценка?Моя само там няма,но е болен и не е на училище тази седмица и няма как да пита госпожата.
Иначе съм доволна.Успеха му е 5,33.Яд ме е,че Компютърно единствено има 4 за срока,по другите предмети е с 5 и 6.
Виж целия пост
# 168
Има оценка по ИУЧ-овете.
Виж целия пост
# 169
По ИУЧ Математика има,но по ИУЧ Български няма поне засега.
Виж целия пост
# 170
Тази година съм малко далеч от часовете на внучката.
Сега обаче гледам програмата за втория срок, на седмица:
 - по 5 часа Математика  и БЕЛ ... няма ИУЧ
 - по 2 часа История и География
 - 3 часа английски
 - 3 часа Човекът и природата + 2 часа ИУЧ, като в сряда "нормалния" и "ненормалния" са един след друг ....ей, няма отърване от тоя предмет Satisfied  5 часа на седмица, колкото мат. и БЕЛ. Тя пък внучката повече го харесва в сравнение с история Rolling Eyes
И по Изобразително изкуство имат 2 часа +1 час ИУЧ
Виж целия пост
# 171
Много странна програма. За първи път чувам ИУЧ по ЧП и изобразително изкуство. В някакво профилирано училище ли е?
Виж целия пост
# 172
И моята девойка е доволна- пълно 6 за срока, сега е в заслужена едноседмична почивка.
При нас се говори, че след 5ти ще са онлайн отново. Дано не.
Виж целия пост
# 173
Много странна програма. За първи път чувам ИУЧ по ЧП и изобразително изкуство. В някакво профилирано училище ли е?
Или са допълнили хорариума на съответните учители.
Моят петокласник е на лагер, вчера и днес не е на училище и е много доволен.
В неделя, като се върне, ще му се стъжни обаче, доста домашни ще са се насъбрали.
Виж целия пост
# 174
Много странна програма. За първи път чувам ИУЧ по ЧП и изобразително изкуство. В някакво профилирано училище ли е?
Или са допълнили хорариума на съответните учители.
Но ако е така за сметка на кои предмети се случва това? Или имат по 8 часа дневно в някои дни, защото разписанието на седмичните часове по предмети на МОН няма как да бъде намалено.
Виж целия пост
# 175
защо да е за сметка на други предмети, ИУЧ са по избор на училището.
При нас са Мат и БЕЛ, но можеше други да са, ако родителите бяхме поискали.
Виж целия пост
# 176
Права си, че не влизат в задължителните. Бъркам се с ФУЧ и ИУЧ, които бяха взаимнозаменяеми в първи клас.
Виж целия пост
# 177
При нас ИУЧ са по БЕЛ, математика и История. Аз предполагам, че допълват хорариума на учителя по История. с оценките е много интересно по ИУЧ 6, по редовния 5.
Моята ще ходи на зелено и сега говори само затова. Следващият срок ще сме първа смяна. Рано ще става,юни поне ще има повече време.
Виж целия пост
# 178
При нас чак днес нанесоха последната срочна оценка. Не мога да разбера какво толкова чакат до последния момент.. Програма за 2-я срок още нямаме, сигурно и тя в понеделник ще излезе..
Кметът пък обяви 6-ти и 7-ми за неучебни, та детето е във възтогр.
А аз вече нямам търпение да свърши тази грипна епидемия, че точно началото й съвпадна с датата, на която трябваше да поставим 2-та ваксина за HPV и сега като гледам поне 3 сецмици отлагане ще има (а толкова се радвах, че е здрава баш за ваксината).
Виж целия пост
# 179
Много странна програма. За първи път чувам ИУЧ по ЧП и изобразително изкуство. В някакво профилирано училище ли е?
Не
защо да е за сметка на други предмети, ИУЧ са по избор на училището.
При нас са Мат и БЕЛ, но можеше други да са, ако родителите бяхме поискали.
Точно Hands Plus1 Думата има училището, нищо че в началото на уч.година се попълват документи за избираем час.
...........................

Но ако е така за сметка на кои предмети се случва това? Или имат по 8 часа дневно в някои дни, защото разписанието на седмичните часове по предмети на МОН няма как да бъде намалено.

Един ден имат 8 часа, като последният 8-ми е Спортни дейности. Същия ден 3-ти час имат ФВС
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия