🔥 Джан Яман 🔥 Свободна тема за размисли и страсти ... *тема 14

  • 50 689
  • 740
# 225

Във фейса има разказ от първо лице от наша сънародничка, която е имала късмета да бъде в прегръдките на Джан, макар и за миг.
Обаче не знам дали е редно да го кача и тук...
Нова ИГ стори от Джан преди минути

Виж целия пост
# 226
Виж целия пост
# 227
Във фейса има разказ от първо лице от наша сънародничка, която е имала късмета да бъде в прегръдките на Джан, макар и за миг.
Обаче не знам дали е редно да го кача и тук...
Аз нямам ФБ и Сънчо ми го прати на лична.
Много е интересно, стига да се прочете до края..
Мале за каква бройка хора става въпрос Open Mouth
ВИПките* (които са бая голяма бройка) каква пара са платили.....
Дамата разказва доста подробно, и е увлекателно.
А нашият Джан е истински герой! Heart

Скрит текст:
Здравейте, приятели! Както ви обещах, ще разкажа за срещата с Джан.
Да, беше много вълнуващо и в същото време много напрегнато и мъчително
преживяване. Ще опиша дните поред. Ние бяхме се настанили в същия хотел,
където се проведе събитието. Пристигнахме в четвъртък и го очаквахме почти
целия петък. Прибрахме се в стаята чак в 2ч. през нощта, но той не дойде.
Във фоайето на хотела бяхме около 200 души от САЩ, Германия, Италия и др. държави,
както и фенове от различни градове на Испания, пристигнали по-рано.
В събота вече във фоайето бяхме около 300, а до вечерта групата нарасна неимоверно.
През това време една малка групичка изчезна от хотела и ги видяхме на снимки с Джан
близо до един хотел, който е недалеч от площад Каталуния. Решихме, че той ще се настани
именно там, но те най-вероятно бяха близки с фондацията му и си уредиха среща
на първата му спирка. Джан пристигна в Хаят регент около 17,30ч., от гаража направо
се качи в асансьора за луксозния апартамент на последния етаж. Асансьорът спря
за секунда на нулевия етаж. Джан махна за поздрав. Фенската маса писна и асансьорът
веднага потегли нагоре. Всички продължихме да чакаме до 18,30, когато ни казаха
да излезем за среща с Джан извън хотела, на аварийния вход. Беше адски студ и вятър.
Там стояхме до 20ч., когато започнаха да сканират билетите на ВИП гостите
и за коктейлната вечеря. Но Джан отново не се появи. За коктейла имаше
около 800 човека., които бяха платили по 800 евро. Скайфол е ефектен ресторант – бар,
но не е голям.. Ние не взехме билети. Разчитахме на място да направим избор.
Джан се е появил там за 30 мин. Отделен е бил доста от феновете. Снимките от ресторанта
са само с хора от организаторите. ВИП гостите слязоха от ресторанта силно разочаровани,
както от невъзможността да се докоснат до Джан, така и от оскъдното меню
и навалицата. Отново се струпаха в хотела. Започнаха да пристигат и хората за дискотеката.
Ние опитахме да вземем билети за нея, но се оказа, че цената на място е много по-висока,
а и вече са продадени около 2000 билета. Хората от хотела започнаха да ни лъжат,
че Джанко ще се срещне с нас извън хотела, че няма да мине през хотела и се мъчеха
всячески да ни изгонят, защото пречехме на техните гости. Тогава стана ясно,
че организатори са BN grup и хотелът няма нищо общо. Не знаеха и програмата.
Трябваше пак да се чака пред хотела за дискотеката, а студът и вятърът бяха ужасни.
Разхвърча се дори украсата на хотела. А дамите бяха с голи гърбове , с летни
луксозни обувки. Стана грандиозен скандал. Тогава пуснаха ВИП гостите през вход
от хотела. Ние останахме да чакаме нашият идол да мине на връщане.
Оказа се, че вътре той е бил само 30 мин. Ръкувал се е само с някои хора
от първата редица (имаше ограждения на дистанция от него), и отново е изчезнал
през гаража и асансьора. Все пак чакахме докъм 4ч. и се прибрахме, мислейки,
че е заминал за другия хотел. Сутринта установихме, че във фоайето пак има
около 100 човека. Останахме да чакаме отново. Някой каза , че е във фитнеса и ние,
понеже имахме карти за хотела, се спуснахме долу. Той беше там и тренираше,
но бодигардът ни спря и забрани снимките. Видяхме го само в гръб.
Около 13,30ч. той все пак слезе през парадния вход. Вече го чакахме около
300 човека. Раздаде се на макс. Снима се с почти всички и замина
за среща в онко болницата. Така, ние, по-упоритите и търпеливите успяхме
все пак да се снимаме, да вземем автограф. Малко ми е малко тъжно, че хора,
които бяха платили много пари (някои от тях в инвалидни колички), не успяха
нито да се снимат, нито да вземат автограф, а чакаха с часове на студа.
Вечерта и ние бяхме доста разочаровани и обвинявахме до известна степен
Джан, че не уважи феновете си, които бяха дошли главно за да се докоснат
до него. Решихме, че се е променил и вече не е така щедър на внимание,
както преди. Но не бяхме прави. Кралят и този път не ни разочарова.
Причината  беше отвратителната организация на BN grup и лошото време,
което не бяха предвидили, че ще затрудни чакането навън. За нас имаше
и друг проблем – 99% от испанците не говорят никакъв друг език и това ни затрудни
в комуникацията. Върнахме се много изморени и малко болни, но еуфорията си струваше.

Едно бързо зумване направих на тези две изображения. Извинявам се, че ви досаждам с повтарящи се снимки, отново и отново. Rolling Eyes Но все още възторгът ми е неописуем..........
Най-много от Профи да си го получа.. за папагалското изпълнение Grinning



Виж целия пост
# 228
Понеже са ти с много добро качество, минават. Stuck Out Tongue Winking Eye Joy
Виж целия пост
# 229
Джан хвали лелите



Впрочем има обявление,че турнето ще бъде в Бразилия на 30ти март.Бирсен беше писала ,че снимките на Сандокан започват април.Та се чудя дали няма Сандокан да го снимат в онзи район Thinking
Времето съвпада а и ми се стува,че едва ли Джан ще направи толкова дълго пътуване,точно когато ще трябва да стяга багаж за 6-месечно отсъствие от Рим,освен ако не съчетава полезното с полезното.Размишлявам си аз посреднощ.
Виж целия пост
# 230
Фея, тъкмо редих и украсявах новина Grinning

Ето я новината!
"Джан ще духа като буря в БРАЗИЛИЯ!"
(турците така пишат за бурята Grinning)
Много се радвам за Джан и за горещите бразилки! Green HeartYellow Heart

РЕД Е НА БРАЗИЛИЯ! 



30 МАРТ
Нощ с Can Yaman в Сао Пауло
💥БЕЗПРЕЦЕДЕНТНО СЪБИТИЕ В БРАЗИЛИЯ!💥


 
Нощ на срещи на събитие с присъствието на единствения Can Yaman
 
Отброяване до продажба на билети, Информация📱+55 11 99228 9279




"Феновете го поискаха и феновете ще го имат! 🇧🇷
Can Yaman в Бразилия на 30 март, за да пише история в земите на Тупиникин!
Сао Пауло ще бъде малък за легиона от фенове,
които поискаха толкова много тази възможност."


https://www.instagram.com/p/C3TaefZI2QS/

Всичко е супер, а Сандокан?
Така или иначе датата 1 април няма как да се случи.. Италианките бяха писали, че 1-ви е почивен ден от великденските празници. Може би още "малко" ще отложат първия дубъл Grin
Март ще има две премиери на Виола, първо на платформата, после на Канал 5. И не знам Лукса дали биха пуснали някакво инфо за Сандокан, докато текат промоциите на Виола..
Все пак първо (всеки момент) чакаме промо видеа и трейлъри на Виола, съвсем бях изключила Simple Smile

======================

Преведох какво е писал Джан за лелите в сторито:
"Най-добрите агенти в света Nature Sparkles @cuneytsayil @ilkerbilgi"
Може би нещо хубаво се е случило? Нещо на турска земя? Ел Турко? Ехх....
Виж целия пост
# 231
Хм, браво на Джан за Бразилия, ама хич не съм въодушевена от новината.. Освен с екзотиката, точно Сао Пауло е известен с мизерията и престъпността си; най-опасния град в Бразилия и един от най-опасните в света. Там или в Рио, наскоро гледах видео, на което банда тежко въоражени мъже минават покрай полицейско управление и полицаите стоят отвън с вдигнати ръце... Дано Джан и компания да помислят за сериозна охрана, защото това не е Рим, не е Барселона, не е дори Анадола в Турция...
Виж целия пост
# 232
Добро утро,момичета!



14-ти февруари - ден на виното и любовта! Едни ще празнуват Трифон Зарезан, други-Свети Валентин,
трети и двата, а за някои си е просто сряда.Общото е, че като начало за всички е кафето! Бъдете здрави
 и се радвайте на всеки миг, който ви носи щастие и прекрасни моменти! CoffeeHeartWine GlassFlowers Rose




Благодаря ви за всичко,което споделята в темата! HugRevolving HeartsFlowers Bouquet
И сега какво в края на март ще гледаме Джан и от Бразилия! Grinning



Лелите са били на галата на Фокс тв,която от 12.02. се преименува на Now TV


фотнали са се и с Бирсен


Желая ви щастлив празничен ден!

Виж целия пост
# 233
Привет и Честит Свети Валентин на всички вас, рагаци! Heart
Нека винаги поддържаме така наречената СТРАСТ запалена.....Nature Fire



Ели, Злати, Профи, Сънчо, Фея, благодаря ви за коментарите! Kissing HeartGift Heart

Хм, браво на Джан за Бразилия, ама хич не съм въодушевена от новината.. Освен с екзотиката, точно Сао Пауло е известен с мизерията и престъпността си; най-опасния град в Бразилия и един от най-опасните в света. Там или в Рио, наскоро гледах видео, на което банда тежко въоражени мъже минават покрай полицейско управление и полицаите стоят отвън с вдигнати ръце... Дано Джан и компания да помислят за сериозна охрана, защото това не е Рим, не е Барселона, не е дори Анадола в Турция...
"Сао Пауло е град в Бразилия, с население около 12 милиона души.
Сао Пауло е най-големият град в Бразилия и в Южното полукълбо."

(Уикипедия)
С тази статистика/данни, нормално да има престъпност и да не блести от чистота. Да го пратим тогава в Долно Къпиново, на по-безопасно място да е нашето съкровище. Споко, нали каза, че си е запазил мускулите при отслабването, нищо няма да му се случи! Grinning А и той не е по-малък бандит (чупи витрини, телефони, рита врати, заплашва продавачки, замеря с чаши, с камъни колежки и т.н.)..Grinning

Обичам да чета статии за Джан в Испанските медии!

Списание MIA Испания



„Благодаря ви, че ме задушихте с тази семейна топлина“,
написа Яман в профила си в Instagram, след като беше посрещнат
от хиляди фенове в Барселона.


Факт е, Can Yaman опустошава където и да отиде. Без значение коя страна посещава,
хиляди фенове от всички възрасти се редят на безкрайни опашки,
за да вдъхнат, макар и само за секунда, същия кислород като турския сърцеразбивач.
Първият път, когато кралят на османските сапунени опери посети Испания,
беше, за да изненада Исуса, почти 80-годишна жена, която беше пристрастена
към фантастиката на турчина. Яман отиде в програмата на Карлос Собера ,
Volverte verte, за да сбъдне мечтата й и да й благодари за цялата обич, която му показа.

Лавина от фенове

При първото си посещение в Испания през 2019 г. актьорът предизвика истинска революция.
Хиляди фенове прекараха часове на летището в Мадрид, за да се снимат с него,
а актьорът трябваше да бъде ескортиран от полиция до колата си заради
тълпата от хора, които го чакаха.



По време на престоя си у нас Яман съвпадна и с актьора Хавиер Бардем
на наградите на Aisge Foundation. На 10 февруари звездата отново стъпи на наша земя,
но този път в Барселона, по повод благотворителното му турне Break the Wall,
организирано от неговата фондация.
Месеци преди пристигането му бяха пуснати в продажба билети за вечеря с турския идол,
които се разпродадоха за половин час.
Парите, както се очакваше, бяха използвани за благотворителни каузи.

Барселона се предава на чара на турчина

Джан Яман кацна на летището в Барселона на 10 февруари като част от експресна визита,
която продължи само два дни. Първото нещо, което направи, беше да сподели
няколко снимки в мрежите си веднага след слизане от самолета,
на които можете да прочетете: „Затишие преди буря“.
И му беше ясно, че легионът от фенове, който го очакваше първия път,
когато дойде в Испания, ще бъде още по-голям този път.


--------------------------------------------

Списание MARIE CLAIRE Испания



„Давид“ 2.0 на Микеланджело е турски и се казва Can Yaman

Следващата му цел е да заснеме „Сандокан“ и той прави всичко възможно, за да оправдае ролята.

Казват, че съвършенството е мит, но тогава Джан Яман се появява и ни кара да преосмислим тази теория.
Този турски актьор не спира да се самоусъвършенства, посвещавайки се изцяло на проектите и фондацията си.

Наскоро той сподели в социалните си мрежи снимка, която показва как се работи върху гърба му, докато се подготвя за сцена в El Turco, разкривайки интензивните физически усилия, които влага в ролята си:
„Направих голяма физическа жертва при заснемането на El Turco. Веднага след това се изправих пред съвсем различно предизвикателство с Viola 2 и е време да сложа още едно огромно бреме на раменете си отново със Sandokan “, коментира Яман, намеквайки, че неговата трансформация надхвърля физическата.



Предизвикателството да се въплъти в емблематичния герой от приключенските романи на Емилио Салгари беше трудно за Яман, който трябваше да свали повече от 10 килограма за месец, за да се вживее истински в ролята на „Малайзийския тигър“.
Неговите последователи показаха своята загриженост, когато видяха промяната във физиката му, особено намаляването на гръдните му мускули. Яман обаче успокоява феновете си: той все още е силен и се вълнува от нови предизвикателства. „Това е особено интензивна фаза, отнех много удоволствия от живота, трябва да тренирам 2 или 3 пъти на ден и да правя периодично гладуване, поддържайки много ниски калории (...). Няма място за притеснение: въпреки че съм изтощен, аз съм напълно здрав, подмладен и лек“, обясни той.
Поддържането на форма е неразделна част от живота на Джан Яман. Актьорът, известен със своята отдаденост и внушителната си физика, разкри, че е намалил теглото си от 95 на 85 килограма за по-малко от месец, процес, който той извършва под строг медицински контрол, интегрирайки тези трансформации като друг аспект от неговото професия.

***
цялата статия тук: https://www.marie-claire.es/que-ver-tv/68170.html
:

Има безброй испански статии, една от друга по-хубави и пълни с комплименти и хвалебствия за нашето аморе Simple Smile
Определено Джан им е голяма слабост на тези медии (журналистки), което си е съвсем разбираемо Grinning

Чакам да се мъцне нещо поне за един от трите му проекта..
че само с хвалби не става Simple Smile
Виж целия пост
# 234


„Давид“ 2.0 на Микеланджело е турски и се казва Can Yaman

Ох, много ми хареса това Heart Eyes
Статуята на Давид се смята открай време за идеал на мъжката красота в изкуството, за перфектността в най-висшата й форма. „Който веднъж види Давид на Микеланджело, може да не гледа повече никакви други древногръцки или древноримски статуи”, възкликва навремето художникът и експерт по изкуството Джорджо Вазари, след като вижда за пръв път най-перфектната статуя на всички времена.
Същото се отнася и за нашият прекрасен идол, който веднъж го види, не може да гледа повече нищо друго... Grinning
Научих интересни неща, които не знаех.
https://www.24chasa.bg/ozhivlenie/article/11582688
Видях сладко клипче във фейса, ама нямам идея как да го кача тук Cry

Грозденце, хелп.

P.S. Намерих го Grinning
https://www.instagram.com/reel/C3VSCQZoYmL/?utm_source=ig_web_copy_link
И пост от Джан от преди 2 часа в Инста
https://www.instagram.com/reel/C3V0B3EMRwk/?utm_source=ig_web_copy_link
"Днес искаме да празнуваме любовта във всичките ѝ форми. Това видео разказва за най-чистото и дълбоко чувство на света през погледа на Can Yaman for Children, след неотдавнашното посещение на университетската болница Valle Hebron. Подарък, който искаме да дадем на всички, като споделим страстта, която лекарите имат, за да осигурят бъдеще на децата в нужда, силата, която подкрепя родителите, които придружават малките си герои в битка, солидарността на хората, които се дават, за да помогнат на нуждаещите Безкрайни актове на любов, които ни обогатяват и ни дават възможност да продължим със смелост проектите си.

Да продължим да вярваме в доброто. Нека продължим да се отстояваме заедно, за да бъде този по-добър свят.

Благодаря ви за подкрепата."
Heart
Виж целия пост
# 235
JoyJoyJoy нашето хаотично момче пълно с енергия хаха
ама колко е сладък в тоз безпорядък Kissing Heart


Горкия Роби, дано не го е заболяло много....
но реакцията на извинението беше незабавна и с обич Simple Smile

Сега се сетих, една рагаца от сетовете в Палермо беше писала, че Роби в един ден на два пъти го бил потупвал по гърба докато си правил селфита и първия път му казал: "стига толкова за днес", а втория път: "да тръгваме". Джан и двата пъти му отговарял едно и също: "след  малко" или "още малко" (не помня точно, но едно от двете беше)JoyJoy Точно като малките деца е нашия лонгур Grinning

Сънчо, статията за Давид на Микеланджело е много интересна, мерси! Kissing Heart Признавам си, че като видях заглавието веднага изписах в гугъл този Давид, за да го видя дали е хубав Rolling Eyes Grinning

=============

П.П.
Добро утро, момичета!
Станах аз рано, рано. Вчера забравих да спомена, че лелите пак са в Рим.
Да видим.. може би по-късно ще има новини Simple Smile

Илкер носи ли 2 големи куфара турски багаж на Джан? Grinning
Скрит текст:
Виж целия пост
# 236
Илкер си е кифла, убедена съм, че куфарите са си негови. Joy
За Джан може тайничко някоя кутийка локум да е сложил.Stuck Out Tongue Winking Eye

Сънчо, и аз с интерес прочетох статията за Давид.Hug
Виж целия пост
# 237
Добро утро,момичета!



Чашка кафе и приятна компания са добро начало на деня.Нека се изпълним
 с радост и вяра и си пожелаем прекрасни моменти и сбъднати мечти.


Благодаря ви за за всичко споделено-гифчета,снимки,преводи,линкове за статията и ИГ, и коментари! Two HeartsFlowers Bouquet







Желая ви приятен ден!

Виж целия пост
# 238
Влязох в IMDb ей така профилактично да видя за Мариана Grinning
Още я няма, но попаднах на ново(поне за мен) име, ей това сиганче Mark Grosy, ролята е Sarkhar, не че го знам кой е и няма никакви детайли за актьора в базата.
Виж целия пост
# 239
Веднага правим едно бързо проучване на този пич.
Ако мислят така да ги подбират по опасен чар, дообре, съгласни сме.....Grin

Mark GROSY



Марк Гроси е известен с All stuffed with fluff (2022),
Den of Thieves 2: Pantera (2024) и Les Rascals (2022).

Видео визитка в ИМДБ
-> https://www.imdb.com/video/vi2800655641/?playlistId=nm2969953&ref_=nm_ov_vi

(изгледайте първите 40 сек. да видите за каква ХАРИЗМА и сексапил иде реч Nature FireClose)

Скрит текст:
Марк Гроси е модел и актьор от Антилските острови.
Роден в Париж на 14 ноември 1972 г. (Скорпион),
той започва кариера на модел през 1991 г. с Success.
В продължение на десет години неговата харизма
съблазнява марки като, Jean-Paul Gaultier, Dior и Francesco Smalto.
Участва в множество реклами за модните марки.
Паради и рекламни кампании ще го накарат да сподели времето си
между Париж, Милано и Маями.
През 2002 г. Марк Гроси стартира ново предизвикателство
и започва обучение по драматично изкуство във Viriot.
В продължение на 3 години той учи театрални и кинематографски
техники, особено с Мехди Чареф.
През 2008 г. той печели първа роля в Cash с Жан Дюжарден,
след това в Safari под ръководството на Оливие Бару.
През 2009 г. той получава ролята на Алекс заедно с Барбара Шулц
и Марк Лавоан в Celle that I love Elie Chouraqui.
Следват Off Prime от Бруно Соло, On the wire of Bruno Garcia,
Women of Law, The Fauves, след това в Cartouche за ролята
на Timour и в L Internat за Julien Navarre.
През 2010 г. той играе в продължение на два сезона капитан Антоан Кийфър,
един от ключовите герои в сериала на Интерпол за TF1.
След това идват телевизионният филм A simple question of time,
роля в Cain заедно с Бруно Дебранд и Марушка Детмерс и образът
на Прокурор Диво в сериала Alice Nevers, съдията е жена.
През 2011 г. той играе ролята на Франк Дешай, любовник на Изабел Гарние,
известна още като Мишел Берние, в La smala s'melle.
Марк Гроси играе в сериала Zero Section на Оливие Маршал
и след това в Captain Marleau, воден от Josée Dayan режисиран
от Ален Шабат и Александър Кофр.
Завършен спортист, владее много дисциплини: бойни изкуства,
бокс, кикбокс, конна езда, плуване, футбол, ски спускане,
волейбол, ролери, баскетбол, хандбал.
Артист по душа, той е инициатор на латино танците, китарата и пеенето.
Човек със сърце, Марк Гроси е кръстник на асоциацията AIRSS
(Асоциация за информация и изследване на синдрома SAPHO)
и участва в заснемането на късометражния филм Je t? Aime à la folie
срещу насилието над жени.









Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия