Елчин Сангу, Баръш Ардуч и колеги - проекти - настоящи и минали - тема 83

  • 60 561
  • 712
# 300
Баръш
Виж целия пост
# 301
💥🆕🔥🌊🏄❤️‍🔥🔥🆕💥
Снимка от Баръш в Инстаграм 💥🔥🏄🤙

💥🔥🏄💥🔥🏄🌊🔥💥

💥🌞🆕🏖️🌊🌞🏊🚣🏄🏄🌞🌞🌞🌊🌊🌊
Клип зад кадър от филма на Баръш Ардуч и Ханде Ерчел "Rüzgâra Bırak - Остави на вятъра" 🏄🌊🌞
https://www.instagram.com/reel/C-HrMyooFml/?igsh=MzRlODBiNWFlZA==
🌞🌊🏄🏊🌞

🌞🏊🌞

🌊🌞🏄

🌞🌊🌞

🌞🌊🏊

🌞🌞🌞

🌞💫✨🏊🌊🌞

Виж целия пост
# 302
Гупсе благодари на хубавия си 40ти рожден ден в Инстаграм. Не пускам всички снимки, само 2

Виж целия пост
# 303
Баръш изглежда се е прибрал в Истанбул.
Нова
Виж целия пост
# 304
Кратко интервю с Баръш:

Похвала от #BarışArduç към #HandeErçel, неговата колежка във филма Остави го на вятъра. Тя е прекрасен човек. Работихме заедно 20-25 дни, иска ми се да е повече. „Перфектно съвместими.“

(Акиф Яман)

https://x.com/TvDunyasii/status/1820496251412173270?t=S-SWqLw4_bRnxuCepuXHEQ&s=19

Във връзка с това интервю Бирсен е написала:
"#BarışArduç похвали #HandeErçel, неговата партньор във филма #RüzgâraBırak, като "Прекрасен човек..." Ако сериалът #Patron не беше отменен, на #HandeErçel щеше да бъде предложено да бъде партньор и за този сериал. Да видим дали дуото, което работи толкова мирно, ще се събере отново.   
Виж целия пост
# 305
💥🆕🆕ПРЕВОД НА ДНЕШНИЯ РЕПОРТАЖ С БАРЪШ:
(Всеки път едни и същи приказки,нищо ново.
Даже и за партьорките си едно и също говори всеки път)
РЕПОРТЕР: Добър вечер г-н Баръш.
БАРЪШ:Здравейте.
РЕПОРТЕР:Как сте?
БАРЪШ:Добре съм.Вие как сте?
РЕПОРТЕР:Благодаря,добре съм. Да поговорим докато движението е спряно.
Какво правите сега?Снимките на филма "Rüzgâra Bırak - Остави на вятъра"
завършиха ли?

БАРЪШ:Завършиха.Чудесно.
Кълна се,че отлетя като един ден.
Сега с нетърпение очакваме премиерата.
РЕПОРТЕР: Наскоро беше публикуван клип от работата ви и снимки. Всички започнаха да приказват за вашата прекрасна съвместимоост.
Какво ще кажете вие?Как работихте с г-жа Ханде?
БАРЪШ: Прекрасно.Тя е страхотен човек.
Ние снимахме 20-25 дни и всичко беше чудесно.
И мисля, че би било страхотно, ако снимаме дори и в бъдеще.
На всички разказвам и на нея също и казах,че се сработихме прекрасно,страхотно,свършихме страхотна работа.Надявам се, че в бъдеще пак може да работим.
РЕПОРТЕР: Дай боже!Да се надяваме.
Всичко наред ли е с г-жа Гупсе и дъщеря ви?
Празнувахте рождения и ден в Измир?
БАРЪШ:Да,всичко е наред.Те ме чакат вкъщи.
Отивам при тях. Ето и пътя е отворен вече.
РЕПОРТЕР: Няма да ви задържаме повече. До следващия път .
Приятна вечер.
✨✨✨✨✨✨✨✨
💫💫💫💫💫💫💫💫
Това са въпроси и предположения на журналистката Бирсен за това
дали, ако случайно сериала не беше отменен дали биха я предложили за партньор пак.
Но това не означава, че ако са партньори ще има  рейтинг сериала им.
Сега всички журналисти лансират Ханде по всякъкъв начин всекидневно.
 В момента тя е на дневен ред постоянно в Турция и естествено компанията в която  е Баръш и компанията която снима филма се възползваха от това. Хората ще го гледат филма естествено от любопитство, но това не означава, че е добър филм.
Последният сериал на Ханде беше доста критикуван за играта и.
 И спрян естествено за нисък рейтинг.
 В днешно време да започне сериал в Турция заради красотата на двама души  и защото двамата актьори  говорят един за друг хубави неща е обречен на провал.
Турците са много странна публика, забелязала съм това
колко стойностни сериали са
спирални заради нисък рейтинг.
Това, че журналистите  и списания  лансират Ханде, защото  е гадже на момче от най-богатата фамилия в Турция, не означава, че и хората  в Турция я харесват нея и проектите и.
Ханде успя с тази връзка да вземе всичко от славата която си е мечтала. Всичко което не успя да вземе от другите си любовни връзки сега го получи.
Корици на списания и то в някои по няколко пъти  
през  годината, реклами от бижутерски, парфюмните фирми в Турция и арабските страни и още много други продукти, канена на запад на червеният килим като рекламно лице на тези фирми, но не и за играта и на актриса  във филм или сериал.

✨✨✨✨✨


✨✨✨✨
Виж целия пост
# 306

Но това не означава, че ако са партньори ще има  рейтинг сериала им.
Сега всички журналисти лансират Ханде по всякъкъв начин всекидневно.
................
Ханде успя с тази връзка да вземе всичко от славата която си е мечтала. Всичко което не успя да вземе от другите си любовни връзки сега го получи.

Много ми хареса поста ти Албенка  
Нямам какво да добавя

 Елчин продължава с участието си в театрални постановки. Харесва ми ,че работи на сцената и непосредствения контакт със зрителите. Театралните постановки са вид обучение за артиста.
Снимка с колеги от репетицията на,, Когато в града няма никой,,



Художникът от който е купила картина. Невероятна е Елчин . Начинът и на живот е свързан професионално с изкуството, освен това е ценител на други жанрове - музика, пеене, картини. рисуване
Виж целия пост
# 307
✨🆕🎂🆕✨Стори в Инстаграм от Елчин. 🧡
Написала е  на снимката за рождения ден на приятелката си Елиф Севтап Гурбей 🎂🎉
"Много обичам тази уникална жена"
"Радвам се, че те имам! 💜
Честит рожден ден" 💜

🌟✨✨✨🌟

🌟✨🌟✨🌟✨🌟

✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨
💫#tbt Снимка направена на днешната дата преди 9 години 📸✨📸✨📸
Виж целия пост
# 308
Hug  Hug  Hug
Момичета мерси за снимките ,преводите и инфото.  Flowers Rose  Flowers Rose  Flowers Rose







Виж целия пост
# 309
Баръш какъв е къдръвелко и съвсем неглиже, по лятно му.
Естествен и непринуден изглежда от снимките.

Ени,  

Елчин и Хайко зад камера от минало време- Джекил и Хайд

Виж целия пост
# 310
Hug  Hug  Hug
Ели   Kissing Heart  голяма красота ти е подписа  Heart

Виж целия пост
# 311

Ели   Kissing Heart  голяма красота ти е подписа  Heart

  Ени, малко хладничко с дъжд, поне на снимка.
Виж целия пост
# 312
Ели  Kissing Heart  Simple Smile
В Х  видях две много красиви ДеФом снимчици и ги нося в теичката ни и на нас да ни е красиво Heart





иииии понеже сме си в разгара на лятото и една цветна Елчин  Heart  Simple Smile

Виж целия пост
# 313
Ели  Kissing Heart  Simple Smile
Скрит текст:
В Х  видях две много красиви ДеФом снимчици и ги нося в теичката ни и на нас да ни е красиво Heart





Красиви, ефирни ,сууупер

Ени, и твоят подпис вероятно е на актуална дизи  двойка
Виж целия пост
# 314
Ели да това са Сейран и Ферит от "Рибарче" или както му е името при нас "Златно момче".
Малко снимки и мърдащи картинки в спойлер ако ти е интересно да ги видиш.

Скрит текст:







Баръш май е на тренировъчен лагер

https://x.com/KiralikaskM/status/1822628438642962518



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия