Афра С &Мерт Р. Демир в Рибарче/Yali capkini,както и в живота.Проекти и Колеги/Тема 41 /Златно момче

  • 65 528
  • 738
# 480
Малко да защитя сценаристите ,леееко с ирония !    Те не са виновни , виновни сме ние , зрителите. Я ,какъв стабилен ни е рейта. Подвеждаме ги !  Те си мислят , че се справят добре ! Ще продължават в същия дух , сигурна съм. Видяха , че една  Пело ни е малко , сега ще ни зарадват с една Невра. Ако и тя не стига  , Суна е на разположение. Ако това не свърши работа , Феро малко ще поплаче  или Сейро ще спаси още някой.  Важното е да се докопаме до трети сезон. Нали виждате как спират сериалите /"Преди теб"/  на 3 еп./жалко за Алп/. Ние вече  60 епизода навъртяхме. Значи........добри са ни сценаристите. !

Виж целия пост
# 481
Сейферррр 😁😁😁❤❤❤
https://vm.tiktok.com/ZGeAqQEgf/
Виж целия пост
# 482
Кирилова, няма СейФер 😃 Имаме вече НевФер 🤣 Нев трябваше да е умна, успяла, трудно да бъде впечатлена млада дама, а се оказа нискоинтелигентна, от мафиотско семейство, загоряла абла, която след две приказки с обещание за кекс се заплесна по тъпака Фер. Да му е честито, както се казва.
Виж целия пост
# 483
Не знаех че Невра ще отмъсти на другите, а не на Ферит, защото когато Ферит не ѝ отвърне със същото тя ще отмъсти на него, не на другите.
Виж целия пост
# 484
Не знаех че Невра ще отмъсти на другите, а не на Ферит, защото когато Ферит не ѝ отвърне със същото тя ще отмъсти на него, не на другите.

Да но , чрез Сейран или чрез баща му да кажем ,ще отмъсти на него,тя знае слабите му места от един епизод явно. Ще удря по слабото. Първо явно ще пробва с добро , например магазина, после ще гледаме
Виж целия пост
# 485
Малко да защитя сценаристите ,леееко с ирония !    Те не са виновни , виновни сме ние , зрителите. Я ,какъв стабилен ни е рейта. Подвеждаме ги !  Те си мислят , че се справят добре ! Ще продължават в същия дух , сигурна съм. Видяха , че една  Пело ни е малко , сега ще ни зарадват с една Невра. Ако и тя не стига  , Суна е на разположение. Ако това не свърши работа , Феро малко ще поплаче  или Сейро ще спаси още някой.  Важното е да се докопаме до трети сезон. Нали виждате как спират сериалите /"Преди теб"/  на 3 еп./жалко за Алп/. Ние вече  60 епизода навъртяхме. Значи........добри са ни сценаристите. !


От началото на сезон 2 (без 1 и 2 серия ) все се чудя на този рейтинг . Да не изброявам всичко Стигнах до заключението , че СейФер в сезон 1 накараха  голямото ядро на фандома да повярват в Афрам и обратното Афрам накараха същия този фандом да вярва в СейФер все още Grinning


ПП Къде изчезна поста на Мишенсе  и още някой AnguishedAnguished
Виж целия пост
# 486
ДА ЖИВЕЕ МЕТЛАТА 🧹🧹🧹🧹🧹🧹🧹🧹🧹🧹🧹🧹🧹🧹🧹🧹🧹🧹🧹🧹🧹🧹🧹🧹🧹🤪
Виж целия пост
# 487

Такааааа, сега отново да напиша, че всъщност аплодисментите са за Сертер и Акън като персонажи. Рамо си е Рамо, но Ферит пред Сертер и Акън не струва много, поне такъв образ му градят СЦ.
Право на Сертер беше да влезе при Пелин. Те двамата загубиха дете. Ферит се държа неадекватно и на финала. Уплашен, притиснат до прозореца, изгубен, и се чуди какво да прави. Отношението му към Невра също не е мъжко. Ако бяха избрали някоя по-читава актриса, можеше и да се завържи интрига там. Актьорът, който играе Акън, се включи чудесно. Изглежда по-зрял, преживял, видял. Абе, възмъжал.
Пелин, дали ще умре или не, няма значение. Образът ѝ е тотално омаскарен. Можеше да си живее със Сертер и детето мирно и щастливо. Майка ѝ и тя не знае какво иска. Дъщеря ѝ лъга ли лъга. За какво точно ще се търси отмъщение, че Ферит не обича дъщеря ѝ? То, ако можехме да наредим на сърцето кого да обича, ехееее .....
Виж целия пост
# 488
Абе нали ви казах…
Невра е копие на Пипи да не се окажат роднина?? 😂
Виж целия пост
# 489
Абе нали ви казах…
Невра е копие на Пипи да не се окажат роднина?? 😂
По-скоро СЦ искат да вкарат интрига от двете страни- един път откъм Ферит, после- откъм Сейран, ама засега не се получава. При Акън вероятно ще се получи, но засега откъм Ферит не се задава нищо по-впечатляващо. Невра, си мислех, че ще е съвсем друг образ. Те всъщност я вкараха в сериала за едни пари и какво точно? Да иде при дядото да се оплаче? Зрели жени, тичат при дядовци, бащи и майки, ама той не ме иска, накарайте го! С тропане с крак не става.
Виж целия пост
# 490
Според мен Невра е клонинг на Ифакат. Simple Smile
Виж целия пост
# 491
Според мен Невра е клонинг на Ифакат. Simple Smile
Sweat Smile
Аз си представях успяла бизнес дама, уравновесена, нахакана, знаеща какво иска и какво търси в един мъж. Изобщо съвсем по друг начин си представях нещата, ама ....
Към този Акън бях така предубедена, той пък засега излезе пич. Образът на Сертер ще го съсипят, то е ясно, а всъщност той също е супер свястно момче. Щеше да си гледа детето и жената като писани яйца, ама понякога ние жените не си знаем интересите. Smiley
Виж целия пост
# 492
На мен ми е много чудно как Невра се влюби за 3 секунди…. При положение че тя се дърпаше от Ферит и не го искаше… 😁
Виж целия пост
# 493
На мен ми е много чудно как Невра се влюби за 3 секунди…. При положение че тя се дърпаше от Ферит и не го искаше… 😁
Именно. Така олекна образът. Направиха я като всички останали, които въздишат по него.
Виж целия пост
# 494
Какво да се получи при Акън . Сейран неизвестно по каква причина ще спасява Орхан ,( която тя вкара в затвора )като ще се омъжва ( още неразведена )за Акън .То имаха общо 2 срещи и вече решиха , че ще прекарат живота си заедно . Нивеята е балон в сценария. То смешно чак. Халис се среща с графове , но няма да се срещне за магазина с баш собственика и биг бос , ами с дъщерята  Голям бизнес , голямо нещо , Корхан Grinning

Подлудиха се със снимките на Мерт в Х Kissing Heart

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия