Пазаруване от about you - тема 27 (март)

  • 70 183
  • 736
# 120
mimoza това кафяво кожено яке е правено за вас! На мен лично много ми харесва как Ви стои. Идеално! По-добре от черното.
Виж целия пост
# 121
Има ли в момента някакъв код?
Пробвах произволно vica20 и излезе надпис, че ще е в сила от 13 март.

Ivam25 работи още
Виж целия пост
# 122
minoza, и двете якета са супер, много добре ти стоят.
Виж целия пост
# 123
minoza, и двете якета са супер, много добре ти стоят.
Стоят да, но повече на снимка Sad
Сега се видях с кафявото вкъщи - ми късо ми е, всичките чаршафи ми се подават. Ще го връщам  утре, ако някой си го познае да пише.
Виж целия пост
# 124
И на мен нещо не ми допадна отстрани толкова скъсено, иначе отпред ти стои супер.
Дългото черно за какви пари го взе?
Виж целия пост
# 125
И на мен нещо не ми допадна отстрани толкова скъсено, иначе отпред ти стои супер.
Дългото черно за какви пари го взе?
Неговата съдба още не съм я решила
Виж целия пост
# 126
Не знам как са като качество, но с код идват на 21 лв - мъжки суитчери ТТ..
Та как са, биват ли, или не?

Виж този продукт в ABOUT YOU:

https://m.aboutyou.bg/p/tom-tailor/suichar-13602651?utm_medium=r … _campaign=product


И шапка, ако някой случайно е останал без Stuck Out Tongue Winking Eye..на 14 лв с кодче...
Виж този продукт в ABOUT YOU:

https://m.aboutyou.bg/p/msch-copenhagen/shapka-mojo-8913056?utm_ … _campaign=product
Виж целия пост
# 127
Том Тейлър са качествени обикновено.
Виж целия пост
# 128
Зная, че повечето от вас пишат от телефон, но може ли да триете паразитните текстове като "Смъкни приложението сега:
https://app.adjust.com/hdfs9w4?deep_link=appaboutyou://p/msch-co … apka-mojo-8913056 "
Виж целия пост
# 129
Махнах от моя пост..
Виж целия пост
# 130
Получих с намаление от код: https://www.aboutyou.bg/p/guido-maria-kretschmer-women/chanta-s- … mki-paula-8364486 - нищо особено, но такава ми трябва. ОК е за парите си;
https://www.aboutyou.bg/p/about-you/portmone-nisa-7439946 - нямаше размери в описанието и се оказа по-голямо от очакваното и едва влиза в чантата, но остава - такова ми трябва с радзеления и монетник, дори и телефон влиза;
https://www.aboutyou.bg/p/about-you/kolan-fabienne-10140852 - каквото очаквах, но ми прави впечатление, че напоследък коланите от естествена кожа ги изработват от по-тънка кожа.

Вчера поръчах: https://www.aboutyou.bg/p/caprice/sandali-s-kaishka-9578059 - бяха последен чифт и дано няма неприятни изненади; и https://www.aboutyou.bg/p/vero-moda/bluza-pura-12445772, отново с код. Ще пиша, като получа.
Виж целия пост
# 131
Появи ми се намаление за малко -30% екстра и изчезна...
Виж целия пост
# 132
Поръчка, която първоначално беше за 11-13.03, после за 7-9.03 я получих днес.
Виж целия пост
# 133
Появи ми се намаление за малко -30% екстра и изчезна...

Още вчера някой писа че има 30%...
Syren беше...
Виж целия пост
# 134
На мен преди малко в приложението ми излезе допълнително 30 %. И в сайта пишеше, че е в приложението.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия