Инсулинова резистентност и отслабване с НВ-ВМХ, кето - Тема 80 (м. май)

  • 35 616
  • 1 008
# 870
Чудих се какво да си направя за обяд утре. Ще е омлет с коприва.
Ние правим напитка от дървесен бъз със лимон и е много вкусен. Варения сигурно изисква захар, а накиснатия и изпит до няколко дена може и без сладко.
Да, той поначало се кисне май едно денонощие ли беше, върви там и някаква ферментация а не само колкото да се ароматизира водата. Но не знаех че може и без захар, все съм си мислила че захарта трябва за ферментацията. Съогветно аз на това питие много рядко му посягам, хубаво мирише но мразя да пия сладко Grinning
Но пък винаги се суши една част от набраните цветове и зимата влиза в билковите чайове, там вече съм аз Grinning
Виж целия пост
# 871
Аз слагам няколко цвята бял бъз, един лимон и пълня с вода до 2л. След 2 дена прецеждам и слагам в хладилника. Много ми харесва, като се има предвид, че почти няма напитки без захар, които да мога да пия.
Виж целия пост
# 872
Трябва да се пробва значи, ама догодина ще е явно Grinning Не знам ти къде си, но както казах с майка ми тия смеси ги залагахме още на Великден, сега няма откъде свежи цветове.
Колко цвята слагаш горе-долу? Нея я знам че с бройки работи макар че за нейните количества на кило би било по-лесно Joy
Виж целия пост
# 873
На по-високо още има. Пернишко, брезнишко е тамън. По Витоша също.

Виж целия пост
# 874
Излязла е нова книга от автора на "Пшеницата - маскираният убиец" на д-р Уилям Дейвис със заглавие "Суперчерва". Има ли смисъл да си я взимам от Панаира на книгата? По принцип ми е любопитно, защото това е слабото ми място, дано е полезна. Не е никак евтина, но като цяло цените са доста нагоре.
Виж целия пост
# 875
Охооо.
Тази книга е само за мен.
Ама ще чакам да падне цената.
Или да излезе онлайн.
Виж целия пост
# 876
Излязла е нова книга от автора на "Пшеницата - маскираният убиец" на д-р Уилям Дейвис със заглавие "Суперчерва". Има ли смисъл да си я взимам от Панаира на книгата? По принцип ми е любопитно, защото това е слабото ми място, дано е полезна. Не е никак евтина, но като цяло цените са доста нагоре.
Гледам, че е 30 лева онлайн. Бих казала нормална цена. Като каза "не е никак евтина" очаквах сума 50-60 кинта. То последната година книга под 25 лева не съм купувала като се замисля. И ако аз имах подобен проблем, бих си я купила на момента, ако знам, че ще ми е полезна.
Виж целия пост
# 877
Нямам впечатление от автора все още, не съм чела за Пшеницата. Не знам с какво намаление ще е, не погледнах дори колко страници е. Но книги от рода на 50-60 лв са по принцип с луксозни корици, каквито са за АИП, основната и готварската.
Виж целия пост
# 878
Ако не ви е проблем английският, вижте из нета за не само отзиви ами направо и интервюта, примерно в някой подкаст. Повечето тамошни автори като издадат книга и почват да обикалят и да дават интервюта и да обясняват какво са написали. Все ще е информативно, да прецените дали това искате. Книгата е от 2022 година по принцип, със сигурност ще има достатъчно информация.
Аз така на Mindy Pelz докато хвана да прочета книгата, бях изгледала няколко подкаста в които я представя и накрая от  книгата останаха само някакви подробности и рецепти дето така или иначе не съм ги чела Grinning
Виж целия пост
# 879
Все точех зъби на този клип за В 12, та  си го свалих и започнах.

https://youtu.be/N8sM2yuE_4A

интересни неща говори. По средата стигнах.
За реф.стойностите са много погрешни в Б-я казва тя.
Тоест с тези стойности на лабораториите доста хора ще си мислят -  ехааа, добре съм. Ама не, не си добре.
Та ще го вдигнем.
И едно предаване за вит. Д също намерих на този канал

https://www.youtube.com/watch?v=dDyxXAR_f8s

Ама ще чака.
Виж целия пост
# 880
Забелязали ли сте някаква корелация на алкохола с кръвната захар?
Тези почивни дни бях на веселби. Всичко ми беше режимно (скара, салати), с изключение на по 2-3 ракии вечер. Не си бях взел глюкомера и не можах да направя сутрешни измервания, но понеделник 6, а днес 5,9.
От любопитство питам, ако някой е забелязал.
Виж целия пост
# 881
До колкото съм чела, алкохол се избягва, защото товари черен дроб и от там затормозява преработването на захарта .. малко лаишки се изказах.. но като че ли позволено беше само малко бяло вино🤔 и то “на празник”

ПП: Аз лека-полека взех да ставам топлокръвна 🐍36,1 Може би вирусът, който изкарах края на април, ми разбута настройките (още не съм стигнала до ЛЛ, но щж панел ми се видя в норма.. което не изключва при добра подредба на планетите да си изпрося час за ендо🤔пулсът ми е тотал щета все още)

🤭Имаше една смешка да не се дебнем, че ще се хванем.. Та ако не бяха тези смарт часовници, надали щях да се усетя, че е така перманентно висок
Виж целия пост
# 882
Все точех зъби на този клип за В 12, та  си го свалих и започнах.

https://youtu.be/N8sM2yuE_4A

интересни неща говори. По средата стигнах.
За реф.стойностите са много погрешни в Б-я казва тя.
Тоест с тези стойности на лабораториите доста хора ще си мислят -  ехааа, добре съм. Ама не, не си добре.
Та ще го вдигнем.
И едно предаване за вит. Д също намерих на този канал

https://www.youtube.com/watch?v=dDyxXAR_f8s

Ама ще чака.
За Б12 хвърли око и на тази книга ако не си, мисля че бяхме я споменавали в темата та не знам дали не си я чела вече де.
https://kibea.net/book/2170
Има я и в Читанка.
Много информативна, за съжаление на мен лично стилът в който е написана хич не ми допада и я мъчих доста време докато я приключа. Но това си е лично предпочитание все пак, а информацията вътре е полезна доста.
Не е само в България неглижиран този витамин. По стечение на обстоятелствата, се знам с двама диабетици тип 2 които са от дълги години на сериозни дози метформин, които не наваксват този витамин. Единият откровено си е шматка и си страда от това, купува си тъпи форми хем сто пъти му казах да взема метилиран и да е подезичен, пъсле тъй или иначе не му се занимава да ги взема... С анемия която поне той не можа да ми каже каква е, с неврологични проблеми и дори с типичните поведенчески проблеми дето може да причини дефицит на Б12. Другият обаче беше много изненадан като го питах на какъв хал му е Б12 и още разни витамини, защото е все изморен и какво ли не. Ами не знаел, никога не били му изследвали, той като е тип 2 му изследвали само гликирания хемоглобин и му казвали че нямало смисъл да се боде да си мери КЗ... Вечно изморен, често депресиран, с високи нива на тревожност и какво ли не още. Никакви витамини не са му изследвани и никакви добавки не са му препоръчвани, отначало леко си изкара акъла като видя как подскочих като чух за Б12 Grinning Откъде да знаел че било важно и че метформинът така прави? След това се засили да си купувал мултивитамини, та се наложи да подскочи още 1-2 пъти докато чуе всичко дето имах да кажа за дъвчащите бонбони към които беше посегнал Joy
 За две различни държави говорим, които и двете не са някъде из третия свят - Канада и Обединеното Кралство.. Така си страдат. Двама мъже на по 50 и няколко години, дето отдавна се имат за грохнали и говорят как я изкарат още по 10 години, я не. Ами не е нормално това, кой каквото ще да ми приказва.
От другата страна е моя приятелка от Турция, нейния диабет почти е преборен сега де. И тя като господина от Канада има много добра здравна застраховка, не знам базовата им дали включва всичко това. Но при нея редовно изследват 101 неща, освен че диетолог работи също постоянно с нея. Досега да е махнала и последното хапче метформин според мен, ами обича да се черпи и си пийва чат-пат (товорим за няколко пъти в месеца а не в годината), което според мен си е пречка като знам колко зле беше. Нейните витамини ги държат изкъсо, включая и с инжекции по едно време, но да са наваксани. Помня че искаше сама да си слага инжекциите Б12 по едно време Grinning
Виж целия пост
# 883
Забелязали ли сте някаква корелация на алкохола с кръвната захар?
Тези почивни дни бях на веселби. Всичко ми беше режимно (скара, салати), с изключение на по 2-3 ракии вечер. Не си бях взел глюкомера и не можах да направя сутрешни измервания, но понеделник 6, а днес 5,9.
От любопитство питам, ако някой е забелязал.

Мился бях чела някъде, че алкохолът се преработва директно в черния дроб и не качва кръвната захар, много лаишки обяснено.

За влязат същото, докато бях с постоянния сензор за кз, една вечер празнувахме рожден ден и пийнах 2-3 чаши вино, кз почти не мръдна
Виж целия пост
# 884
Забелязали ли сте някаква корелация на алкохола с кръвната захар?
Тези почивни дни бях на веселби. Всичко ми беше режимно (скара, салати), с изключение на по 2-3 ракии вечер. Не си бях взел глюкомера и не можах да направя сутрешни измервания, но понеделник 6, а днес 5,9.
От любопитство питам, ако някой е забелязал.

Алкохолът нахлува приоритетно в черния дроб, защото е отрова. Също оцетът. Даже го ползваме като няма оцет за да не скача КЗ. Когато е в голямо количество, черният дроб го обработва дълго време, има временна хипогликемия в началото, но след това глюкозата се натрупва, има обезводняване, което покачва концентрацията и в кръвта и сутринта КЗ е висока. Междувременно черен дроб и бъбреци се натоварват и черният дроб се омазнява, вместо да изхвърля мазнини. Следват фиброза и цироза, може и рак.

Червеното вино може и да е полезно, тъй като съдържа серни съединения, които трепят "лошите" бактерии в червата. Ракията не е и няма никакво място в менюто на човек с ИР. Никакво. Ни-как-во. По 2-3 ракии всяка вечер и си си прецакал режима за месеци напред. И черния дроб. Подсладители, алкохол, транс мазнини разболяват повече и от глюкоза.

Аз пийвам по малко вино ако няма оцет и ще седя на маса и ще ям ВХ. Става дума за нещо като супена лъжица вино, не цяла чаша  камо ли две. Докато бях ИР, алкохол и подсладители не съм вкусвала. Оцет може. Не лекува, но не вреди.

Същото с подсладители като еритрол. Има ги в естествен вид, но не са в количествата, които консумираме ако посладим нещо с него. Няма да вдигнат КЗ и инсулин, но в дългосрочен план ще омазнят дроба. А някой ще си яде "режимни" и "кето" искаше да с еритрол. Верно е алкохол, който не се усвоява, но си вреди. Единствено стевията е ОК за хора с висока КЗ, но нисък инсулин. За висок инсулин не е ОК.

Като се излекуваш, което ще е като изкараш ОГТТ с инсулин под 5 на гладно, под 25 на първи час и под 5 пъти този на гладно и под 15 на втори час, чакаш година и си правиш един свински ден, в който може да ядеш боклуци и да пийваш и удряш до 1 ракия, не повече. В останалите дни не пиеш. Така правя аз и съм си ОК. Гледаш да ядеш чисто в останалите дни, било то и високо ВХ. Няма проблем с ВХ ако не си ИР. Ето, и Елора ги толерира прекрасно. С алкохол е до живот.

natka, ми то и в темата е същото 🤭🤣😂. Дай да изработим листовки и да раздаваме!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия