💖ЕДИН ЗА ДРУГ 💕 Сезон 5 (Тема 6)

  • 43 850
  • 735
# 525
"Повдигни дупиту", падам с тоя Тишо
Виж целия пост
# 526
И аз се надявам Ели и Данчо да си тръгнат , но се опасявам , че май ще са Галето и Петър , прекалено много време губят да се наканят и да бърборят !
Виж целия пост
# 527
И аз се надявам Ели и Данчо да си тръгнат , но се опасявам , че май ще са Галето и Петър , прекалено много време губят да се наканят и да бърборят !

Положението никак не е хумористично при тях. Sweat Smile
Виж целия пост
# 528
И те са от източна България Stuck Out Tongue Winking Eye
"Повдигни дупиту", падам с тоя Тишо
Виж целия пост
# 529
Много са бавни Галена и Петър, между тях и Ели и Данчо ще е.
Виж целия пост
# 530
Много ми е мъка да гледам Галето и Пешо, защото имам чувството, че винаги само Пешо играе и отнася всичко..
Виж целия пост
# 531
Много са бавни Галена и Петър, между тях и Ели и Данчо ще е.

Галето и Петър си тръгват със сигурност.
Виж целия пост
# 532
Много ме дразни Галена , страшна лигла и превземка !!!!!
За кво се записа тогава в това предаване бе мацко. ?!?!?!?
Виж целия пост
# 533
Не съм изненадана, че се отказаха.
Галето трябва да спре с лигавщините. Много пъти показва, че може повече, но е заета да мрънка…
Виж целия пост
# 534
Единственото предаване, в което Мария Игнатова се справя добре.
Виж целия пост
# 535
Гледам с голямо закъснение. Тази Михаела е ужасна жена. Изумявам се на половинки, които търпят подобен тип вербални и емоционални насилници...
Виж целия пост
# 536
Леле, краката на Ели са целите червени и ожулени, милата. Cry
Виж целия пост
# 537
Галето няма мускулатура да се придвижва, София как се придвижваше бързо. Галето дори не може да се изправи на колена.
На Елизабет краката са червени отпред...
Виж целия пост
# 538
Не съм изненадана, че се отказаха.
Галето трябва да спре с лигавщините. Много пъти показва, че може повече, но е заета да мрънка…
Не са се отказали. Водещите им казаха, че вече са последни и да слизат, няма смисъл, отпадат.

Браво, че не се отказаха, бавни, бавни, но поне са опитали.
Виж целия пост
# 539
Галена е мега мрънкало, направо не се трае. То е жалване, скимтене, ръмжене, тегаво е да я слушам.

Като бяха повече двойки не правеше толкова впечатление, защото имаше по-големи дразнители, ама от вчера са се заотказвали, не е сериозно на този етап.

Време им е да си ходят вече, стискам палци СиТ да са първи днес.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия