Препоръчано и изпробвано от магазини dm - тема 22

  • 60 221
  • 744
# 330
Тази плажна кърпа мога ли да си я купя? 10 лв. ли е цената й? Мерси!
Виж целия пост
# 331
Можете, 10 лв. е цената, да.
Виж целия пост
# 332
Villi_Varna,  купих го миналата година и сега дойде ред да го ползвам. Та, по този повод написах да не ми се смеете. Simple Smile  Тази година не съм го търсила.
Виж целия пост
# 333
Подарявам всички талони.
Виж целия пост
# 334
Идвам с препоръка за този стик за коса:

Вече го има и при нас, страхотен е. Фиксира стърчащите коси, когато косата е вързана, направо се родих. Благодаря на дамата, която писа за него преди време и ми насочи вниманието да го дебна Hug
А къде да го търсим в магазина този продукт и каква е цената му?🙂 Не го видях на сайта, търсих...
Виж целия пост
# 335
Подарявам всички талони без Котидж, може да пробвам душ геловете да ги видя как са.
Пишете ми ЛС.
Виж целия пост
# 336
Dolce, няма го в българския сайт. В магазина, от който го купих (София) беше ма въртящ стелаж до касата, където са дъвките, минитата и пр. Но днес като минах от там вече не го видях.
Виж целия пост
# 337
Тази плажна кърпа мога ли да си я купя? 10 лв. ли е цената й? Мерси!

С приложението
Виж целия пост
# 338
Плажната кърпа е страхотна материята!Много исках да си я купя, отидох във физически магазин, но ми беше отказано да я закупя, защото била само ако направиш 100 лв или онлайн, така че на другия ден сутринта си я поръчах онлайн, макар че пишеше, че онлайн я няма в наличност и си я взех от най-близкия до нас дм магазин, дори ми бяха сложили точно тази, която исках, на чертите Simple Smile  Не знам каква е логиката да не можеш да я вземеш директо от магазина, а да поръчваш онлайн. Освен това след промоцията, нямало да я предлагат.
Виж целия пост
# 339
На мен кърпата ми прилича, като материя на едни плътни пердета на баба ми и една пелена (от чист памук) на детето ,с която го завивах като бебе... няма да я ползвам за плаж .
Виж целия пост
# 340
Аз пък направих голяма поръчка, но забравих да сложа кърпата в количката. Свързах се с тях да ги помоля все пак да я добавят, поръчката ми е за 155 лева. Отказаха ми. Не си взех поръчката. Въпросът е принципен. Като не искаш клиента да е доволен ще си харчи парите другаде. Това което си бях поръчала от тях мога да го взема от навсякъде другаде. Затова имат кърпи в излишък, и да искаш кърпа и да си изпълнил условието пак не ти я дават.
Виж целия пост
# 341
Тази кърпа предизвика голям интерес, а не е нещо особено. Във всеки по-голям супермаркет в Гърция има щанд за плажни принадлежности, домашен текстил и от този род неща. Ще намерите кърпи от по-качествени материи и по-добра изработка за 5-10 евро.
Виж целия пост
# 342
Аз пък направих голяма поръчка, но забравих да сложа кърпата в количката. Свързах се с тях да ги помоля все пак да я добавят, поръчката ми е за 155 лева. Отказаха ми.  Не си взех поръчката. Въпросът е принципен.
Разбирам разочарованието ти, но въпросът наистина е принципен. Не си активирала талона и нямат основание да ти я дадат.
Аз пък пазарувам в dm, заради собствените им марки, които отдругаде не мога да купя.
Виж целия пост
# 343
Глупав принцип предвид, че по този начин клиентът отказва поръчката. Ако от ДМ искаха работата да се свърши, щяха да добавят кърпата.
Виж целия пост
# 344
Тази кърпа предизвика голям интерес, а не е нещо особено. Във всеки по-голям супермаркет в Гърция има щанд за плажни принадлежности, домашен текстил и от този род неща. Ще намерите кърпи от по-качествени материи и по-добра изработка за 5-10 евро.
Ама ние сме си в България.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия