PANDORA - Тема 10 Юбилейна

  • 35 434
  • 783
# 315
Нося ги, Искрица. Аз взех и второ бяло Мурано. Сложила съм ги на отворената гривна и я нося всеки ден ( мисля, че съм показвала ). Отделно нося и мека гривна на другата ръка. Просто за момента ми се изпари ентусиазма и желанието за нови покупки, не знам защо. Много пъти съм казвала, че нямам магазин наблизо и всичко поръчвам онлайн, което също е от значение за мен, защото от снимка до реалност има голяма разлика.
Виж целия пост
# 316
Много сте тихи. Поръчахте ли с промо?
Аз се спрях на това:
Виж целия пост
# 317
Аз тази седмица ходих в магазин на Пандора и съм разочарована. Тъй като нося злато исках да си купя нещо от позлатените им неща, но те имат съвсем друг цвят от истинското злато. На всичкото отгоре продавачката ми каза, че меките гривни (тип змийска кожа) се разтягали с времето с около 1 см - вярно ли е това? Но пък очите ми останаха в една сребърна висулка със синя мурано пеперуда. Имаше я и с позлатен обков, но беше розово-жълта и не така впечатляваща.
Виж целия пост
# 318
Със сигурност се отпускат с носенето гривните и в зависимост от броят на талисманите по тях. Имала съм и такава,  която дори с носене постоянно се запази като неразличима от нова. До късмет си е Thinking
Виж целия пост
# 319
На мен нито една гривна не ми се е разтегнала досега но аз никога не слагам повече от 5-6 талисмана вкл. клипсовете.
Виж целия пост
# 320
Имам само една мека пандора и за съжаление се отпусна във времето.Нося я със 7 талисмана, но всичките са ми сантиментални.Каня се да е олекотя, но е добре съчетана и отлагам във времето.
sunflower, като пристигне пръстена може ли да споделиш реална снимка?
Виж целия пост
# 321
Аз тази седмица ходих в магазин на Пандора и съм разочарована. Тъй като нося злато исках да си купя нещо от позлатените им неща, но те имат съвсем друг цвят от истинското злато.
О, защо? Не си ли виждала бижута от колекцията? Неслучайно, когато излезе, беше наречена "Шайн" не знам, какво си очаквала, но да, бижутата са жълти и блестящи, носят се месец-два-три и придобиват цвят на 14К.
Това са моите впечатления.

Ако на някой му се гледа, ето тук детайлно се описват бижутата от новата колекция Simple Smile
Enjoy!

Виж целия пост
# 322
Daylily, благодаря, че сподели.
Харесах си това от новата колекция.
предполагам, че цената ще му е около 200 лв., ако е така, по-добре човек да си вземе пръстен с естествен сапфир като този.


Вчера нищо не си поръчах и малко ме яд защото исках едни обеци, но нищо, надявам се да има черен петък.
От розовот мурано се отказах, видях го на снимка. Вижда ми се по обемно и не толкова впечатляващо.
Виж целия пост
# 323
И на мен ми хванаха окото някои неща, особено пръстена, отдавна искам нещо такова 😀


Виж целия пост
# 324
Снощи буквално в последната минута си направих поръчка. Набелязала съм доста неща и ми беше трудно да взема решение. Накрая си поръчах тези два пръстена.
С пръстена Обич за мама ще си завърша комплекта, вече имам колието и обеците. Другия пръстен смятам да го нося в комбинация с друг.
Сега ще чакам черния петък за да си поръчам лилавото мурано и някоя друга красота 😀
От новата колекция ми хареса пръстена който Menerva сподели и един дисни талисман с катеричките Чиип и Дейл, върна ме в детството.
Виж целия пост
# 325
Аз тази седмица ходих в магазин на Пандора и съм разочарована. Тъй като нося злато исках да си купя нещо от позлатените им неща, но те имат съвсем друг цвят от истинското злато.
О, защо? Не си ли виждала бижута от колекцията? Неслучайно, когато излезе, беше наречена "Шайн" не знам, какво си очаквала, но да, бижутата са жълти и блестящи, носят се месец-два-три и придобиват цвят на 14К.
Това са моите впечатления.
Не бях виждала никакви бижута на Пандора на живо. Само тези, които показвате тук. Отидох, видях и споделих впечатление. Няма от къде да знам дали се променя или не цветът им.
Виж целия пост
# 326
Разбирам, не знаех, че ни си виждала "Шайн" бижута вдействителност.
Да, цвета се променя, жълтия неестествен блясък се притъпява? (не мога да се сетя за друга дума)
може би избледнява е по-добър вариант.
Виж целия пост
# 327
Благодаря за информацията. Искам да попитам още нещо - може ли да се купят само закопчалки за меките гривни и да се сменят? Идеята е вместо с различни талисмани гривната да се комбинира с различни закопчалки (които сами по себе си са достатъчно красиви) и така да става различна?
Виж целия пост
# 328
Благодаря за информацията. Искам да попитам още нещо - може ли да се купят само закопчалки за меките гривни и да се сменят? Идеята е вместо с различни талисмани гривната да се комбинира с различни закопчалки (които сами по себе си са достатъчно красиви) и така да става различна?

Закопчалките са фиксирани и не могат да се сменят.
Виж целия пост
# 329
Смяна на закопчалките е концепцията на Trollbeads, не знам дали се предлагат в България, но там плетката на гривните е различна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия