From / Отвъд - Тема 2

  • 41 526
  • 756
# 675
+1 за Wayward Pines, толкова ме е яд, че го прекратиха. Надеждата ми е в Netflix, но май няма толкова фенове колкото Manifest...
Виж целия пост
# 676
Уейуърд Пайнс е много добър, препоръчвам.
Ъмм четох че не е бил завършен вярно ли е ???

Прекратен е, но има финал. Отворен финал и става за гледане.
Не е като да те оставят в нищото.
Виж целия пост
# 677
Уейуърд Пайнс е много добър, препоръчвам.
Ъмм четох че не е бил завършен вярно ли е ???

Прекратен е, но има финал. Отворен финал и става за гледане.
Не е като да те оставят в нищото.
Снощи свърших From и сега се чудя този или купола да лепвам 😀
Виж целия пост
# 678
И двата изтегли и изгледай Joy
Виж целия пост
# 679
Купола, но 3ти сезон си е крийпи.
Виж целия пост
# 680
Аз купола го забравих как свърши .
Виж целия пост
# 681
Аз скоро го приключих. Големи глупости имаше, но си ми беше интересен. Биг Джим форевър!
Виж целия пост
# 682
Under the dome ли коментирате?
Виж целия пост
# 683
Същия.
Виж целия пост
# 684
Аз филмите най-лесно ги намирам по картинките!
Така че, ако е удобно да цъквате и по една снимка на филма.
Виж целия пост
# 685
Купола по книгата ли е или свободни съчинения?
Виж целия пост
# 686
Съчинения. Не съм я чела, но четох темата за сериала.
Виж целия пост
# 687
Края на сериала е като в книгата, без последните неща от книгата.

Барби ❤️
Виж целия пост
# 688
Аз купола го забравих как свърши .

Много тъпо свърши.
Краят най-много НЕ ми хареса.

Иначе сериалът бива.
Както се шегувам вкъщи - от този сериал научих, че в дни на Апокалипсис най-важното е да имаш оръжие и алкохол!!! Гледахме го в самото начало на пандемията и чувството беше неповторимо.
Виж целия пост
# 689
Не помня сериала как свърши, но въобще не е било като в книгата. То и другото няма кой знае колко общо, освен имената на героите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия