Любители на котки - Тема 197

  • 32 453
  • 776
# 315
Честити да са Буда и Марси!

Ние с децята още сме на морето. Вече ни липсва нашата Бети. Добре, че тази година не оставаше сама. Свекърът ни изплаши, че я е загубил.Докато седеше с един майстор в къщи оставили отворена входната врата и помислил, че е излязла. А нашата пъзела просто се е скрила и излязла чак като си тръгнал майстора.
Виж целия пост
# 316
Моят мъж закрепва два стари телефона на определени места и те снимат като камери. През неговия телефон влиза в приложение и наблюдава котето в хола. Може и с микрофон да му говорим. И сме като родители с малко бебе-през два часа"Дай да видим какво прави бебето". И му говорим, той се стряска горкия и се оглежда Smile
Иначе зълва ми ходи всеки ден или през ден да му изчисти и д аму даде мокра храна. Има си автоматична хранилка и му пуска суха 2-3 пъти през деня.
Виж целия пост
# 317
Куку, на колко години е дядото? И какви са му диагностирицаните проблеми?
През април навърши 19.
Има бъбречна недостатъчност, показателите са му в небесата и ми казаха, че едва ли има какво да се направи. Повишено действие на ЩЖ, имаше и някакво запушване на пикочния канал през април 2023.
Говореха ми за някакво лекарство, което тук не се продава, започваше с А.
И високо кръвно откриха, направо букет страдания. Ще го водя за КК и кръвно през уикенда и ще попитам.
Всъщност приемам и съвети от вас, особено по отношение на изпускането
Вчера го взех да му давам хапчетата, той от ужас пикна и опръска една книга, та и синът ми се разсърди...
Горкичкият, само аз го защитавам
Виж целия пост
# 318
Честити Марси и Буда Heart Мария и всички , които празнуват днес имен ден.
Нашия мискин днес се завря зад шкафа, върху който е голамия аквариум.

Подмамихме го да излезе. Обаче след един бесен тръс по целия първи етаж, отново се завря там. Прибрахме го горе, но съм сигурна, че е запомнил скришката и всеки път, като е долу, ще се вре там.
Виж целия пост
# 319
Заснех играта на моя Феро Heart с една ябълчица



Виж целия пост
# 320
Моят мъж закрепва два стари телефона на определени места и те снимат като камери. През неговия телефон влиза в приложение и наблюдава котето в хола. Може и с микрофон да му говорим. И сме като родители с малко бебе-през два часа"Дай да видим какво прави бебето". И му говорим, той се стряска горкия и се оглежда Smile
Иначе зълва ми ходи всеки ден или през ден да му изчисти и д аму даде мокра храна. Има си автоматична хранилка и му пуска суха 2-3 пъти през деня.
Кое е приложението?
Виж целия пост
# 321
Любопитството убило котката😃 Наскаро Дара ни избяга. Любопитна е. Иска да излиза, а я е шубе иначе. Промъкнала се вечерта като моя мъж е влязъл. И цяла нощ я няма. Намерихме я чак на другата вечер. Беше се скрила в 1 хале. Цялата омазана с моторно масло. Изплашена и изгладняла. Не ме питайте колко пъти я сапунисвах, за да падне поне малко това масло. От тогава е по-кротка и мила 😅
Виж целия пост
# 322
Всъщност приемам и съвети от вас, особено по отношение на изпускането
Вчера го взех да му давам хапчетата, той от ужас пикна и опръска една книга, та и синът ми се разсърди...
Горкичкият, само аз го защитавам
Ти си неговият ангел, затова го защитаваш.
На старите кучета, които се изпускат, знам че слагат гащи-памперс. Ама за котки дали се продават.
Може да пригодите някое бебешко боди с ежедневни превръзки вътре, за нещо такова се сещам...
Виж целия пост
# 323
Честит празник на Марси и Буда, да са живи и здрави, мъркащи, игриви и много гушливи!❤️
Щях да пиша още, обаче стигнах до снимката на Кардю и забравих какво - дядо бил... обаче мнооооого красив, много хубав, душичка златна, дано си има още щастливи дни! Леле страхотен е, очите и ума ми останаха в него. ❤️
Cardhu, влюбена съм в него! 😁
Виж целия пост
# 324
Има интересно развитие с черната госпожица, за която писах преди няколко дни. Simple Smile Хубаво, че не стана работата със съфорумката, която я искаше! Оказа се, че е избягала от дома си и стопанката я търси. Вече си е у дома. Таткото бил британец и затова са оранжевите очи и тъпата муцунка.
Виж целия пост
# 325
Честит празник, момичета!
Здрави и благословени да сме всички!
Честит имен ден на Мариите в темата! 💐

Честити ви 3 с Марси и Буда, Ну Заяц! Прекрасни са! 😻
Още много щастливи години пред вас!

Ето я моята глезотийка- лиготийка ❤️



Виж целия пост
# 326
Моят мъж закрепва два стари телефона на определени места и те снимат като камери. През неговия телефон влиза в приложение и наблюдава котето в хола. Може и с микрофон да му говорим. И сме като родители с малко бебе-през два часа"Дай да видим какво прави бебето". И му говорим, той се стряска горкия и се оглежда Smile
Иначе зълва ми ходи всеки ден или през ден да му изчисти и д аму даде мокра храна. Има си автоматична хранилка и му пуска суха 2-3 пъти през деня.
Кое е приложението?
Alfred camera се казвало
Виж целия пост
# 327
Аз имам Alfred camera на телефона,но няма въртене на 360 градуса. 2 камери от тему си взех и постоянно сме I am watching you😂
Иначе,да,Алфред помага,когато наблюдаваш неподвижен обект,например аквариум 😉
Виж целия пост
# 328
Инсталирахме си Alfred camera и ние.
Дъщеря ми като тръгна към морето беше пуснала видео в Дискорд. Но умря за 2-3 часа. ММ каза, че имало съобщение за някаква грешка.

И да не е съвсем спам.
Дундичка

Виж целия пост
# 329
Здравейте 😊

Преди два дни си прибрахме от улицата едно коте и тъй като имам и бебе на 5 месеца се притеснявам малко.
Заведохме вчера котето на ветеринар, сложи му капки някакви на вратлето за вътрешно и външно обезпаразитяване и го гледа с една лампа за гъбички (няма, но не откривала всички видове така или иначе). Относно коте и бебе каза, да не се качвало котето където спи бебето, но малко мисия невъзможна ми се струва. Котето е на около 3 месеца и половина според него. Другата седмица за ваксина го водим.
По - назад в темата прочетох за някакви тестове, но не ми стана ясно за какво са? Приемам съвети, ако има друго за което не съм се сетила.
Благодаря!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия