ЧААТАЙ УЛУСОЙ - ТВОРЧЕСТВО, ПАРТНЬОРИ И ПРИЯТЕЛИ🧿ПЪЛЕН ДЖЕНТЪЛМЕН🧿ТЕМА 17

  • 14 828
  • 734
# 255
Шахмаран само за 4 дена е успял да влезне в топ 5 на седмичната класация на Нетфликс





Стори от Бусе



Стори от Мустафа

Виж целия пост
# 256

Малките актьори, които ще представят Арас и Ахсен в детството им.
Виж целия пост
# 257
Ама децата как са ги избрали...досущ като тях!


Девран   💙🐾💙  Есме


__Искендер X __Девран
Виж целия пост
# 258
Здравейте!



Виж целия пост
# 259
Цветен, светъл, усмихнат и сбъднат да е денят ви приятели!
 Бъдете щастливи и благословени!
Добро утро, приятели!

Минавам да ви поздрявя и да изкажа своите положителни впечатления от  новия сезон на Шахмаран. Разочарова ме, че епизодите са по-малко на брой и чаках битка между сестрите.
Края беше отворен, както знаете вече не си падам силно по подобни завършеци, но този път се получи доста добре на продукцията.Би било разумно да спрат нещата тук, с тази нотка на двусмислие за размисъл на публиката. Вместо да я разгънат с още няколко епизода в нов трети сезон, но аз искам обратното.
Смятам, че дори да повторят легендата и цикъла отново под някаква форма в трети сезон, трябва да има трети. Би било грях да няма, защото има какво друго да измислят сц и да разчупят сюжета.
Освен това,младата Олимпия, която безумно много ме дразнеше в КВФ, тук ме впечатли в този образ и ще наблюдавам с интерес развитието й.  С Мерт Р. имаха страхотна химия и енергия помежду си. Бурак и Серенай, няма каквж да ги коментирам, бяха страхотни.
Виж целия пост
# 260
Добро утро! Coffee



Нинче, благодаря за споделеното за Шахмаран и се радвам, че ти е харесал.
Толкова противоречиви мнения има, че да се чуди човек, дали един и същ сериал се гледа.
Въпреки, че положителните мнения са доста повече.
Аз чинно си чакам бг превода, защото искам да го разбера правилно, че руския първо ме натоварва и второ има места, където не го разбирам и за да не връщам непрекъснато, че нещо не съм разбрала, предпочитам да си изчакам превода.



Лек и прохладен ден от мен!
Виж целия пост
# 261
Добро утро, момичета! Coffee

||||||||||| -13 Wink
"Споделено от Чаатай"
5.11.2016

6.11.2016

Чаатай Улусой събра хиляди харесвания с публикацията си .
Çağatay Ulusoy сподели публикация за ежедневието в своя акаунт в социалните медии и за нея се говори много с подробности за котката.
Çağatay Ulusoy, когото гледахме в сериала "İçerde", от известно време споделя в профила си в социалните мрежи кадри от проект, заснет в чужбина.  Улусой, който очарова най-вече феновете си с красивите си снимки, ги изненада с последния си пост.
Çağatay Ulusoy, който сподели снимка, направена на Таксим, се вижда да седи до котка в ежедневните си дрехи.  Въпреки че качеството на снимките беше очевидно по-лошо от предишните му публикации, тази снимка, която Улусой сподели с котката, получи хиляди харесвания и коментари.
Общата тема в коментарите е „копнеж по котката“... Един от неговите последователи дори показа смисъла на възхищението си от Чаатай Улусой, като каза: „Понякога просто искаш да си котка“.
10.11.2016 -Saygıyla ve özlemle anıyoruz.
 Помним те с уважение и копнеж.

И ние чакаме с копнеж да се върне в социалните мрежи!
Нинче, благодаря ти за споделеното мнение!
Аз още не съм гледала "Шахмаран",  продължавам с "Фи".
Желая ви хубав ден с един пейзаж от снощи!
Виж целия пост
# 262
Жаки, вече го има преведен на няколко места. Пишете в Гугъл и излиза.
Виж целия пост
# 263
Жаки, вече го има преведен на няколко места. Пишете в Гугъл и излиза.

Нинче, благодаря, отивам да го търся!

От ИГ на Серенай
Много е красиво това момиче!





Виж целия пост
# 264
Още малко сетови снимки на Серенай









И  малък откъс от интервюто и, който показва нейната същност:
„И наистина не ме интересува какво казват другите. Имам един живот, който ми принадлежи и никой освен мен няма право да казва нищо..." Heart
Виж целия пост
# 265
Ето линка  за превода на  Шахмаран.
В момента е до 5-ти епизод, но докато да стигнете до края ще са пуснали и 6-ти.

Шахмаран сезон 2

Виж целия пост
# 266
Мустафа Мерт Коч с нова песен.
И двамата с Айсун са споделили това



Това означава ли, че са отново заедно?
Дали и Чачо ще удари едно рамо и този път?
Виж целия пост
# 267
Серенай Саръкая стана член на журито на филмовия фестивал в Адана

Известната актриса Серенай Саръкая ще поеме важна роля на филмовия фестивал в Адана през септември.
Две важни събития от света на киното ще се проведат в Адана и Анталия между септември и октомври. Журито на Националния конкурс за игрален филм, председателствано от Нури Билге Джейлан, на 31-ия Международен филмов фестивал Golden Boll, който ще се проведе в Адана между 23-29 септември, включва актьора и режисьор Мехмет Аслантуг, актрисата Серенай Саръкая, писател и сценарист Нермин Йълдъръм, режисьор и сценарист Мустафа Кара, монтажист Айрис Алптекин и писател, филмов критик, куратор Мюге Туран.
Парична награда на стойност 1 милион 500 хиляди TL ще бъде дадена на най-добрия филм в конкурса за национален игрален филм на 31-вия Международен филмов фестивал Golden Boll в Адана, който ще бъде домакин на столичната община Адана и почетния президент на фестивала Зейдан Каралар.





Виж целия пост
# 268
Шахмаран - Сезон 2, епизод 6- с автоматичен превод!

https://playtube.tv/watch/%D1%88%D0%B0%D1%85%D0%BC%D0%B0%D1%80%D … xDrl1YUWEU2N.html
Виж целия пост
# 269
Нинче, хиляди благодарности!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия