ЧААТАЙ УЛУСОЙ - ТВОРЧЕСТВО, ПАРТНЬОРИ И ПРИЯТЕЛИ🧿ПЪЛЕН ДЖЕНТЪЛМЕН🧿ТЕМА 17

  • 14 828
  • 734
# 285
Голяма Богородица е!
Успение Богородично!
Да си пожелаем топло огнище и хубави чувства.
Бъдете здрави, щастливи и благословени!
Добро утро!

Честит празник на всички празниващи.

С добрите резултати Шахмаран може пък да има своя 3 сезон.
Виж целия пост
# 286
Добро утро, момичета!
Честит празник на всички!
"Радвайте се, защото съм с вас през всичките дни" 💫✨💫
❤️❤️❤️
Голяма Богородица е! 💫✨💫
Божия майко, Пресвета Дево, бди и закриляй децата ни и всички нас! ✨💫✨
Смири неспокойните , прати лек за болестите и дари с покой душите на страдащите и благослови всички ни! 🙏🙏🙏
❤️❤️❤️
Честит имен ден на всички празнуващи днес! Simple Smile
Бъдете живи и здрави 🍀✨

Днес слагаме още една чертичка и вече са 14.
||||||||||||

След малко ще подготвя поредното "Споделено от Чаатай ".
През това време ще ви почерпя с един чай
Виж целия пост
# 287
Здравейте!
Честит празник на всички! Честит имен ден на именниците!

Виж целия пост
# 288
Честит празник!




Пънар Дениз, една от фенските желания, за партньорка на Чачо
На мен лично много ми харесва тази комбинация.
https://x.com/alinarsiv/status/1823846373588132211


Виж целия пост
# 289
Здравейте момичета,
Голяма Богородица е,
Честит празник на всички, които празнуват днес!
Бъдете здрави,щастливи и благословени!

Виж целия пост
# 290
Стори от Сюмейе


И Джем се е отчел рано, рано тази сутрин

Виж целия пост
# 291
"Споделено от Чаатай "
13.11.2016 -от снимачната площадка на "İçerde"

3.12.2016 -за кого ли е това жълто пате?

Една снимка, която е предизвикала много коментари

30.12.2016-още един от талантите на Чачо

Красивият актьор Чаатай Улусой остави своя отпечатък в социалните мрежи с непознат аспект.
Този кадър на актьора, започнал да рисува в свободното си време, върху платното,  накараха  хората да го нарекат  "Пикасо Чагатай". Wink
Виж целия пост
# 292
Тия двамата изглежда забравят, че са пред камера...толкова са естествени и натурални.




Виж целия пост
# 293
Честит празник!




Пънар Дениз, една от фенските желания, за партньорка на Чачо
На мен лично много ми харесва тази комбинация.
https://x.com/alinarsiv/status/1823846373588132211


Това момиче сега го загледах и много ми харесва. Може да плаче пред камера. Stuck Out Tongue Winking Eye
То и други могат, но тя е страшно красива. И пак не е точно кукла според мен.
Виж целия пост
# 294
Тия двамата изглежда забравят, че са пред камера...толкова са естествени и натурални.





Ох, Жаки,
Така искам подобна роля, в смисъл знам ,че няма да се върне това време, но искам да го гледам някак ведър, усмихнат, със закачки и красиви моменти.....и то по ТВ,



(снимките са стоп кадър от комп. докато работя и слушам музика Simple Smile затова са с такова качество....)

П.П този период е най-хубавия във взаимоотношенията им...така се говореше ✌️
Виж целия пост
# 295

П.П този период е най-хубавия във взаимоотношенията им...така се говореше ✌️
Нани, личи си от километри, колко са си били близки.

https://x.com/yilmazbrothers/status/1823838729686905195
целувката е доста звучна

Виж целия пост
# 296
Личи си и още как! Трябва да си сляп,за да не видиш привличането между тях!

Nanni, знае ли човек- може Netflix да решат да съберат краля и кралицата си! Wink
Виж целия пост
# 297
Личи си и още как! Трябва да си сляп,за да не видиш привличането между тях!

Nanni, знае ли човек- може Netflix да решат да съберат краля и кралицата си! Wink

Това ще бъде ЧУДО, 🫣😉
Но нищо не се знае, ...

Виж целия пост
# 298
Ихааа, Крал и Кралица в един проект....толкова хубаво звучи!


Виж целия пост
# 299
Днес своя 40-ти рожден ден празнува САЛИХ БАДЕМДЖИ!
Да е честит, здрав, и много успешен!


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия