Баница с кисело зеле и свинско

  • 6 870
  • 16
# 15
Правих я тази баница за вечеря-хубава стана(мъжа ми иска и допълнително),но май прекалих с плънката newsm78. И пак ми остана,сложих малко ориз.. и в тенджерата.Сега има и обяд за утре.Немога да свикна да готвя по-по малко Rolling Eyes
Виж целия пост
# 16
Ще я пробвам и аз.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия